dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

3 500 zł96 m² 36,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

A stylish, just renovated apartment on the second floor of a tenement house on Legionów 30 Street, very close to Manufaktura shopping centre, wolności Square and the pedestrian zone - Piotrkowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Widzew-Wschód,Łódź

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę bezpośredniej sprzedaży wyjątkowego, przestronnego, w pełni wyposażonego, mieszkania o powierzchni 60 m położonego w Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jastarnia

Rokicie,Łódź

540 000 zł61 m² 8 835,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim do wykończenia według własnego uznania na Rokiciu w Łodzi. Świetne mieszkanie dla rodziny ale też dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górna,Łódź

674 705 zł59 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą biura nieruchomości Just Elite Nieruchomości. Biuro Just Elite Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Górna,Łódź

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Łódzka giełda nieruchomości .OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE. Mieszkanie jest W trakcie opróżniania. Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51 ,55 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Śródmieście,Łódź

3 500 zł72 m² 48,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić dwupokojowe studio przy ul. Kamińskiego. Wyjątkowa lokalizacja nieopodal Placu Dąbrowskiego, pozwala na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

850 000 zł68 m² 12 527,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (67,85 m2), położone na 7 piętrze z ośmiu, w nowej inwestycji central park 3 w centrum Łodzi. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Gdańskiej 147a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Górna,Łódź

319 900 zł37 m² 8 659,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy ofertę sprzedaży świeżo wyremontowanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,94 m , usytuowanego w rewitalizowanej kamienicy z zamykanym podwórkiem na 2. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

440 000 zł49 m² 8 979,59 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić trzy-pokojowy loft mieszczący się w zabytkowym -wielokrotnie nagradzanym- kompleksie Tobaco Park. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dowborczyków

Widzew,Łódź

449 900 zł75 m² 5 993,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 75,07 m2 położonego w kamienicy z zamykanym podwórkiem znajdującej się w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Dowborczyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolczyka

Olechów,Łódź

750 000 zł71 m² 10 566,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spokojna I cicha okolica - zamknięte osiedle W cenie mieszkania miejsce postojowe naziemne oraz komórka lokatorska. Polecam przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Widzew,Łódź

827 000 zł65 m² 12 774,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam 3 pokojowy apartament na zamkniętym osiedlu z ochroną, gotowy do wprowadzenia. Do mieszkania przynależą miejsce parkingowe i komórka, które są w cenie! Na 65mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Górna,Łódź

259 700 zł34 m² 7 665 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch mieszkań (kawalerka i mieszkanie dwu- pokojowe) świeżo po remoncie o łącznej powierzchni 33,88 m2. Budynek Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English, please scroll down "ładne mieszkanie na bałutach Z piękną panoramą" ul. Franciszkańska - wynajem: 2.000 zł OPŁATY ŁĄCZNIE: 2.800 zł + media KAUCJA: 3.500 zł DLA KOGO: rodzina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowska

Zielony Romanów,Łódź

559 000 zł71 m² 7 851,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy przestronne, 71-metrowe, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na drugim piętrze budynku z 2001 roku na osiedlu Zielony Romanów, na granicy Łodzi i Aleksandrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

379 900 zł58 m² 6 601,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,55 m2 położonego w rewitalizowanej kamienicy z zamykanym podwórkiem znajdującej się w rewelacyjnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Zarzew,Łódź

374 000 zł48 m² 7 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję do sprzedaży ustawne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47,22 m2 z balkonem. Mieszczące się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na łódzkim Zarzewie. Mieszkanie mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gogola

Widzew-Wschód,Łódź

399 000 zł61 m² 6 585,25 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zamieszkaj w wyjątkowej, zielonej i cichej lokalizacji, w dzielnicy, łódź Widzew-Wschód przy ul. Gogola 1. Dwustronne, rozkładowe i jakże przestronne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milionowa

Widzew,Łódź

489 000 zł55 m² 8 890,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zamieszkaj w świetnej lokalizacji, na spokojnym i zielonym osiedlu w dzielnicy Łódź-Widzew przy ul. Milionowa 249! Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, idealnych dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

472 000 zł53 m² 8 905,66 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

440 000 zł49 m² 8 979,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radomska

Górna,Łódź

344 900 zł46 m² 7 479,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 46,11 m , położonego w odnowionej kamienicy z zamykanym podwórkiem, przy ul. Radomskiej w Łodzi (łódź - Górna). Budynek: kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marusarzówny

Retkinia,Łódź

320 000 zł53 m² 6 041,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,97 m2 położonego w zielonej i spokojnej okolicy przy ulicy Marusarzówny (łódź - Retkinia). Nieruchomość jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

320 000 zł47 m² 6 776,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy, w bliskiej odległości Parku Podolskiego! Jasne, przestronne mieszkanie w standardzie do remontu, położone na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

744 900 zł59 m² 12 555,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego apartamentu, położonego w samym Centrum Miasta przy ul. Gdańskiej 141 w Łodzi (łódź -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

765 000 zł58 m² 13 255,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament wykończony w wysokim standardzie w apartamentowcu z 2022 roku czeka na nowego właściciela. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wólczańska

Stare Polesie,Łódź

529 000 zł94 m² 5 639,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, 3-pokojowego mieszkania w samym sercu Łodzi - blisko przystanku łódzkiego metra Łódź Śródmieście! Przestronne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Chojny-Dąbrowa,Łódź

480 000 zł52 m² 9 174,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Dąbrowa| Komfortowe 3 pokoje| 52m2| dobra komunikacja| do wprowadzenia| dla Ciebie i Twojej rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego i przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Górna,Łódź

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 47 m Liczba pokoi: 3 Loggia: tak Rozkład: rozkładowe Ekspozycja okien: wschód, zachód Piętro: pierwsze Komórka lokatorska: przynależna do mieszkania Stan Prawny: księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Marysin,Łódź

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! Mam do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. W skład mieszkania wchodzą trzy w pełni rozkładowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Zarzew,Łódź

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe. W cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, urządzonej kuchni, łazienki z ubikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wólczańska

Stare Polesie,Łódź

440 000 zł84 m² 5 241 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opis: doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać lub zainwestować w samym sercu Łodzi w rewitalizowanej części, ciesząc się dostępem do atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Radogoszcz,Łódź

480 000 zł53 m² 9 061,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiam 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w zaciszu Radogoszcza. W mieszkaniu jest klimatyzacja! Pełna własność z kw! Na 53mkw składa się: * salon * dwie sypialnie *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Retkinia,Łódź

1 600 zł77 m² 20,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kusocińskiego 86b na Retkini *76 m2, 4 piętro, ogrzewanie miejskie, świetna lokalizacja Wyposażenie: *pokój 1: rozkładana kanapa, stół, komoda, szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

450 000 zł47 m² 9 529,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Rodzice, jeśli szukacie bezpiecznego i wygodnego miejsca dla Waszego dziecka, które wkrótce rozpocznie naukę na Politechnice Łódzkiej, mamy dla Was idealną ofertę! Przedstawiamy piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Widzew,Łódź

450 000 zł47 m² 9 529,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Czy jesteś gotowy na mieszkanie, które łączy w sobie komfort, elegancję i niepowtarzalny widok na park? Przedstawiamy 47,22 m czystego szczęścia na pierwszym piętrze, które właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytowa

Stoki,Łódź

619 000 zł80 m² 7 719,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,19 m znajdujące się na parterze dwupiętrowego bloku z cegły znajdującego się w sercu klimatycznego poniemieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiklinowa

Radogoszcz,Łódź

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Promocja do 31.07.2024 - 350.000 zł! Jasne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrym stanie o powierzchni ok. 53 m2. Znajduje się na Radogoszczu Wschodzie, przy ulicy Wiklinowej 21, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zarzew,Łódź

447 000 zł48 m² 9 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Fantastycznie usytuowane z widokiem na park podolski mieszkanie po generalnym remoncie. W sąsdiedztwie basen, możliwość spędzania wolnego czasu na łonie natury. Doskonałe połączenie.