dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Widzew,Łódź

507 000 zł60 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze w nowoczesnym 5 piętrowym budynku na Olechowie. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

520 000 zł57 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 3 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 57 m2 + taras 23,54m2, na parterze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Starym Polesiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Teofilów,Łódź

511 700 zł63 m² 8 122,22 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

-zakup bez prowizji! bez podatku pcc! -kontakt: -klucze do odbioru już tej jesieni Zamieszkaj na Teofilowie w nowoczesnym budownictwie ze świetnym dojazdem do centrum, do którego nie często się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

434 000 zł49 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 49,32 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy al. 1 maja 70/72. *Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu. *Lokal o powierzchni 64m2, 4 piętro. *Bardzo dobry dojazd do centrum. *Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

728 999 zł72 m² 10 154,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje 71,79m2 na 1 piętrze położone na osiedlu Nowe Miasto Polesie Pełna własność Kupujący nie płaci podatku pcc Osiedle jest zadbane oraz wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Stare Polesie,Łódź

486 000 zł57 m² 8 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 3 pokoje o powierzchni 57,16 m2 + balkon 9m2, na 4 piętrze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Kopernika, miejsca postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

400 000 zł58 m² 6 849,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje 58,4m2 na 1 pietrze w Kamienicy Pełna własność Mieszkanie w kamienicy 3 pokoje. Piwnica,strych do dyspozycji, mieszkanie bezczynszowe Miejsce parkingowe na posesji,brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

647 000 zł79 m² 8 189,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 79,33 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kopcińskiego

Radiostacja,Łódź

950 zł13 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia pokój 13 m 2- w mieszkaniu 3 pokojowym 66m2, zlokalizowanym na ul. Kopcińskiego / Narutowicza położonym w sąsiedztwie Parku 3 maja w Łodzi. kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Odnowiciela

Olechów,Łódź

575 460 zł63 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Olechowie bezpośrednio od dewelopera, który kończy budowę już w tym miesiącu! Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

577 000 zł66 m² 8 742,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 3 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 65,56 m2 + taras 17m2 i ogródek 50,50m2 na parterze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

522 000 zł63 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze w kameralnej, spokojnej i nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Łodzi: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liściasta

Julianów,Łódź

489 000 zł68 m² 7 213,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Tylko u nas! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,79 m2 na Julianowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim trzypiętrowym bloku z 1994 r. Blok wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew-Wschód,Łódź

479 000 zł62 m² 7 775,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w Łodzi ul. Adwentowicza 11 o powierzchni 61,60 m , zlokalizowanego na 3. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Stare Polesie,Łódź

586 000 zł55 m² 10 654,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż 3 pokoje w kameralnej inwestycji, w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Łódzkiej Manufaktury i stacji metra. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ossowskiego

Koziny,Łódź

499 000 zł64 m² 7 834,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone w budynku z lat 60 tych (blok z cegły), w sąsiedztwie Manufaktury. Nieruchomość położona na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Żubardź,Łódź

315 000 zł55 m² 5 762,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drogi Kliencie - ta oferta zasługuje na Twoją uwagę! Gdyż przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Osiedlu Żubardź. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narciarska

Retkinia,Łódź

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opis Zamieszkaj w jasnym i przytulnym mieszkaniu z balkonem na Retkini, ul Narciarska w Łodzi Wieżowiec z 1979 r. o bardzo dobry stanie technicznym, zadbaną elewacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy apartament do pierwszego zamieszkania. Okolica zadowoli, nawet najbardziej wymagającego klienta. Doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, gwarantująca sprawny dostęp do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

480 000 zł54 m² 8 913,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Składa się z salonu, dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Przynależna do lokalu jest także komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zacisze

Śródmieście,Łódź

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe w centrum na zrewitalizowanej ulicy Zacisze, z ciekawym widokiem na okolicę. Idealne dla pary, dla rodziny z dzieckiem lub studentów (2+1). Bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

3 500 zł59 m² 59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, bo aż 4 pokojowy apartament na ul. Wróblewskiego. Okolica zadowoli, nawet najbardziej wymagającego klienta. Doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, gwarantująca sprawny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania usytuowanego w deptakowej części ul. Piotrkowskiej w odrestaurowanej kamienicy blisko Alei Leona Schillera. Piotrkowska to prawdopodobnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radlińskiej

Bałuty,Łódź

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Radlińskiej 7. *Trzypokojowe mieszkanie po remoncie. *Duże i funkcjonalne. *Ogrzewanie miejskie, 60 m2, 4 piętro. *Przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

745 000 zł68 m² 10 944,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament dla wymagającego klienta - do zamieszkania od zaraz uwaga: od września cena nieruchomości wzrośnie! Pospiesz się, jeśli chcesz kupić apartament w obecnej cenie! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciasna

Górna,Łódź

368 000 zł46 m² 8 044 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: doskonała alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia świeżo wyremontowany apartament w centrum Łodzi - znajduje się w budynku Ilumino oraz posiada podziemne, prywatne oznakowane miejsce parkingowe - samochód jest bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrzyńska

Zdrowie,Łódź

345 000 zł49 m² 7 041 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: marika Bartnik doskonała alternatywa dla osób, które szukają 3 pokojowego mieszkania W bardzo bliskiej odległości od galerii manufaktura. Lokalizacja: łódź ul. Srebrzyńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3-pokojowe mieszkanie na retkini przy ul. Wyszyńskiego Powierzchnia: 57 m2 Wszystkie meble i sprzęty widoczne na zdjęciach są do dyspozycji przyszłego najemcy. Kwestia umeblowania reszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Polesie,Łódź

3 500 zł69 m² 50,95 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu urządzonego, 3-pokojowego mieszkania położonego na 6. piętrze na nowoczesnym Central Park Apartments 2 nieopodal centrum Łodzi oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Księży Młyn,Łódź

989 700 zł114 m² 8 712,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż przestronny dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 113,59 m2 położony w spokojnej i prestiżowej lokalizacji przy ul. Tymienieckiego w Łodzi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

1 128 000 zł94 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja /luksusowy apartament przy Parku Sienkiewicza Do sprzedania luksusowy, wyjątkowy i unikatowy apartament zaprojektowany i zrealizowany z wielką pieczołowitością pod skrzydłami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafera

Widzew,Łódź

463 000 zł62 m² 7 496 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż atrakcyjne , rozkładowe M-4 o pow. 61,77 m2 mieszczące się w wieżowcu na 4 piętrze przy ul. Szafera Łódź Widzew - Wschód. Nieruchomość składa się : - 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Górna,Łódź

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie położone na I piętrze w niskim bloku w rejonie Ronda Lotników Lwowskich. Mieszkanie czyste i zadbane. Lokal składa się z salonu, kuchni, 2 sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 500 zł66 m² 23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe M4 - trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 położone na 4 piętrze w bloku na Zielonym Romanowie. Całkowicie wyposażone i umeblowane ( pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Chojny-Dąbrowa,Łódź

330 000 zł52 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie o powierzchnie 52,47 m2 położone w dzielnicy Dąbrowa, przy Parku Podolskim. Budynek usytuowany w głąb osiedle, dzięki czemu lokal jest cichy. Okna wychodzą na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

330 000 zł52 m² 6 289,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie łódź Budynek dwuklatkowy, czteropiętrowy z 1966 roku. Ocieplony. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze. Powierzchnia mieszkania 52.47 m (bez balkonu), w tym salon 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tagore

Górna,Łódź

1 550 zł43 m² 36,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *trzypokojowe mieszkanie po remoncie przy ul. Tagore 5a. *Miejskie ogrzewanie. *O powierzchni 44m2, 2 piętro. *W pełni umeblowane. *Estetyczny wystrój. Wyposażenie: *pokój: rozkładana sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Jabłoniowa

Bałuty,Łódź

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z prywatnym ogrodem (ok 250 m2). Lokalizacja -> granica Łodzi i Zgierza (osiedle Radogoszcz) Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Łódź,łódzkie

645 000 zł67 m² 9 588,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni 67,27m2, które znajduje się na pierwszym piętrze 6 piętrowego apartamentowca przy ul. Franciszkańskiej 99. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, -.