dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

479 000 zł110 m² 4 354,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowe mieszkanie z widokiem na park i ogromnym potencjałem inwestycyjnym Mieszkanie 3 pokoje z możliwością przerobienia na 5 pokoi Metraż 110,13 m2 Metraże pomieszczeń: pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

1 128 000 zł94 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Luksusowy apartament zaprojektowany i zrealizowany z wielką pieczołowitością. Apartament znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy z okresu 20-lecia międzywojennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czernika

Widzew-Wschód,Łódź

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w niskim bloku tuż obok Górki Widzewskiej. W chwili obecnej mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na dużą loggię, kuchni z jadalnią, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Stare Polesie,Łódź

729 000 zł67 m² 10 880,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż 3 pokoje w kameralnej inwestycji, w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Łódzkiej Manufaktury i stacji metra. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Retkinia

Retkinia,Łódź

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 usytuowane na 8 piętrze w wieżowcu na Retkini. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

390 000 zł43 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 43,1 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

240 000 zł41 m² 5 911,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Nieruchomość położona w sąsiedztwie Placu Dąbrowskiego i Dworca Fabrycznego oraz parków im. Moniuszki i Staszica. Bliskość Uniwersytetu Łódzkiego sprawia, iż tą lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koziny,Łódź

380 000 zł52 m² 7 260,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi. Lokal znajduje się na wysokim parterze, co dodaje wygody w codziennym funkcjonowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Widzew,Łódź

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne i wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe na wynajem przy ul. Piłsudskiego w Łodzi! atuty mieszkania * budynek oddany do uzytku w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiazdowa

Retkinia,Łódź

798 500 zł74 m² 10 749,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do Państwa z biur nieruchomości - proszę nie dzwonić status prawny Do sprzedania apartament w budynku z 2017 r. Status prawny nieruchomości to pełna własność. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liściasta

Radogoszcz,Łódź

468 000 zł64 m² 7 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zadbane, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Julianów. 64 m2 - 3 pokoje! - Dzielnica Bałuty, osiedle Julianów - ul. Liściasta - 64 m2 - 3 pokoje - 2 piętro / 4 - piętrowy blok / - 1992 r. - blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Łódź

872 000 zł75 m² 11 673,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe, mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. 10 lutego. Ulokowane na bocznej ulicy, 200m. od ulicy Piotrkowskiej, powoduję że pomimo życia na co dzień w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

373 000 zł39 m² 9 564,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 39,14 m2 + balkon 4,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

1 250 zł53 m² 23,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *3 pokojowe mieszkanie przy ul. Olimpijskiej 14. *Świetnie zlokalizowane, na osiedlu Retkinia. *W pełni wyposażone. *53m2, 2 piętro, ogrzewanie miejskie. *Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Polesie,Łódź

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie łódź Mam przyjemność zaprezentować bardzo widne, jasne, przytulne mieszkanie umieszczone na trzecim piętrze w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ejsmonda

Chojny-Dąbrowa,Łódź

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54 m2 na Dąbrowie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. W pełni wyremontowane i wyposażone. W jego skład wchodzą: salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

950 zł10 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta wynajęcia pokoju w budynku położonym nieopodal umed. Mieszkanie jest po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2018 roku. Mieszkanie 3 pokojowe w pełni rozkładowe położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

277 900 zł71 m² 3 914,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie 1. Syndyk masy upadłości Oskara Szafrańskiego, pesel, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza na przedstawionych poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Teofilów,Łódź

481 900 zł59 m² 8 149,84 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

-zakup bez prowizji! bez podatku pcc! -kontakt: -klucze do odbioru już tej jesieni Zamieszkaj na Teofilowie w nowoczesnym budownictwie ze świetnym dojazdem do centrum, do którego nie często się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

3 400 zł76 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

TO speak english please call: do wynajęcia od zaraz ekskluzywny apartament w samym sercu miasta! Mieszkanie składa się z trzech pokoi - salonu z aneksem, dwóch sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piękna

Górniak,Łódź

870 000 zł110 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje 110mkw w Apartamentowcu z roku 2000 Pełna własność Mieszkanie pełen rozkład Kuchnia z nowymi meblami na zamówienie nowe agd ,zmywarka ,piekarnik ,kuchenka mikrofala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Księży Młyn,Łódź

1 010 000 zł107 m² 9 480,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Apartamentowiec 3 pokoje 106,54m2 na 3 piętrze Lofty u Scheiblera Pełna własność Gotowy do natychmiastowego zamieszkania trzypoziomowy apartament. Mieści się na terenie prestiżowego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

467 000 zł54 m² 8 648,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 54,66 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Chojny,Łódź

563 000 zł73 m² 7 712,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż 3 pokoje na 2 piętrze z 2 balkonem w tej inwestycji, to harmonijne połączenie zielonego sąsiedztwa z bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Nowosolna,Łódź

790 000 zł86 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na parterze z ogródkiem w kameralnej i ekskluzywnej inwestycji w cichej i spokojnej okolicy Nowosolnej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radogoszcz,Łódź

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje / 53 mkw / balkon na południe / 2 piętro Prezentuje Państwu bardzo przytulne mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w bloku 4-piętrowym. Budynek usytuowany jest z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boya Żeleńskiego

Doły,Łódź

469 500 zł70 m² 6 716,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje 69.90m2 na Parterze w bloku z cegły z lat 50tych Pełna własność Komfortowe, rozkładowe mieszkanie z 3 dużymi pokojami położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

460 000 zł63 m² 7 301,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 na Widzewie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w bloku. W jego skład wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

549 000 zł53 m² 10 358,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Łodzi na ul. Wróblewskiego Lokalizacja: łódź, ul. Wróblewskiego Osiedle: nowe bloki Powierzchnia: 53 metry kwadratowe Liczba pokoi: 3 Piętro: 5 Rok budowy: 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Radogoszcz,Łódź

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje I piętro radogoszcz Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie spółdzielcze- własnościowe o powierzchni 54m, usytuowane na i pietrze bloku na osiedlu Radogoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

540 000 zł65 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 65,47 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Polesie,Łódź

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61m2 położonego niedaleko parku. Mieszkanie składa się z trzech sporych pokoi, przestronnego przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smetany

Widzew-Wschód,Łódź

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferuję do sprzedaży przestronne M-4 o pow. 61,6 m2 o dużym potencjale. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się dużego (20 m2) salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Teofilów,Łódź

454 000 zł56 m² 8 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 56 m2 + balkon 8,3 m2 na 1 piętrze w 11 piętrowym nowoczesnym apartamentowca w Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

283 000 zł28 m² 10 107,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 28,30 m2 + balkon 4,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

490 000 zł62 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~61m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radwańska

Śródmieście,Łódź

970 000 zł108 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Sprzedam nowoczesne i urządzone na wymiar trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 108 mkw, usytuowane na drugim piętrze w wyremontowanej, przepięknej kamienicy z 1938r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Teofilów,Łódź

512 000 zł63 m² 8 126,98 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 63 m2 + balkon 5,3 m2 na 6 piętrze w 11 piętrowym nowoczesnym apartamentowca w Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Widzew,Łódź

577 000 zł66 m² 8 742,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w nowoczesnym 5 piętrowym budynku na Olechowie. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

342 000 zł36 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 36,11 m2 +.