dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

682 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

497 000 zł59 m² 8 423,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w nowoczesnym 4 piętrowym budynku na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

359 000 zł57 m² 6 298 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Więcej informacji: doskonała alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w bardzo bliskiej odległości od parku. Lokalizacja: łódź - Teofilów okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

1 471 860 zł113 m² 13 025,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

07 [konkrety] -odbiory kluczy: 1 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Matejki

Śródmieście,Łódź

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 62 m2 na Osiedlu Śródmieście w Łodzi. Osiedle zamknięte. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze nowego apartamentowca w bardzo dobrej lokalizacji, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

291 900 zł26 m² 11 015,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

07 [konkrety] -odbiory kluczy: 1 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy Z kredytowaniem + polecimy ekipę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Górniak,Łódź

410 000 zł55 m² 7 500,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 54,66 m2 położone przy ul. Chełmońskiego. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze budynku, który wyposażony jest w windę, co zdecydowanie ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

565 000 zł57 m² 9 912,28 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

06 [konkrety] -odbiory kluczy: 2/3 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

1 546 200 zł121 m² 12 778,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

670 000 zł52 m² 12 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane przy w centrum Łodzi nieopodal hotelu Ambasador. Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi idealne rozwiązania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

407 500 zł38 m² 10 695,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

521 477 zł53 m² 9 844,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

01 -rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt: na sprzedaż ustawne 3 pokoje w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górna,Łódź

2 750 zł60 m² 46,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia - wykończony w 2022r apartament na cichym osiedlu, 5 minut samochodem od Galerii Łódzkiej. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2020r. Dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

456 000 zł46 m² 9 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Dostępne różne metraże, rozkłady i piętra mieszkań. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

620 000 zł66 m² 9 393,94 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 3 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 65,56 m2 + taras 17m2 i ogródek 50,50m2 na parterze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

489 000 zł58 m² 8 387,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

-realizacja: 1 kwartał 24 -odbiory: zgodnie Z kolejką - obecnie lipiec 24 -brak pcc I prowizji -dostępne M.POSTOJOWE I KOMÓRKI -ZADZWOŃ Powierzchnia mieszkania: 58,30 m2 Stan deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Widzew,Łódź

699 000 zł73 m² 9 529,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Odkryj magiczny azyl na parterze - Twoje marzenie czeka na Ciebie! Zanurz się w harmonii tego wyjątkowego apartamentu, wzbogaconego o liczne udogodnienia. Przytulny ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bałuty,Łódź

869 000 zł67 m² 12 902,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę mieszkania, które zlokalizowane jest w samym sercu miasta, naprzeciwko Manufaktury. To miejsce emanuje unikatowym stylem modern classic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

338 000 zł57 m² 5 929,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentuję Wam 3 pokojowe mieszkanie do remontu, usytuowane w czteropiętrowym bloku na 4 piętrze. Mieszkanie znajduje się na ul. Powstańców Wielkopolskich tuż przy ul. Mokrej. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mokra

Bałuty,Łódź

590 000 zł58 m² 10 172,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ustawne i funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Mokrej 31. Nieruchomość po remoncie, co pozwala nowemu Właścicielowi oszczędzić czas i energię, związane z jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Górna,Łódź

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *trzypokojowe mieszkanie przy ul. Zaolziańskiej 45/47 *miejskie ogrzewanie, 49m2, 2 piętro *2800 m do Wydziału Politechniki Łódzkiej *przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie: *pokój 1:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marysin,Łódź

539 000 zł53 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Miejsce dla twojej rodziny! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku przy ul. Zbożowej w Łodzi. Lokal wyremontowany, zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Polesie,Łódź

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Stefana Okrzei 4, w sąsiedztwie Łódzkiego Centrum Handlowego Manufaktura. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do każdej z dzielnic Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

400 000 zł58 m² 6 849,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje 58,4m2 na 1 pietrze w Kamienicy Pełna własność Mieszkanie w kamienicy 3 pokoje. Piwnica,strych do dyspozycji, mieszkanie bezczynszowe Miejsce parkingowe na posesji,brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radlińskiej

Bałuty,Łódź

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 61 m2 zlokalizowane w cichej okolicy przy ul. Radlińskiej. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze i składa się z: * salonu z balkonem * pokoju * pokoju * dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

480 000 zł50 m² 9 504,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witajcie! Przedstawiam Wam niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 50m2 na Bałutach, zaledwie 200 m od Parku Szarych Szeregów. Nazwaliśmy je "żurawie Gniazdo" Przejdźmy do szczegółów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Olechów-Janów,Łódź

589 892 zł66 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie do odbioru już we wrześniu 2023 Proponuję Państwu piękne trzy pokojowe mieszkanie z ładnym balkonem To nowoczesne budownictwo otoczone zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wioślarska

Karolew,Łódź

369 000 zł54 m² 6 871,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,70 m położone w Łodzi na karolewie/retkinia Wschód przy ulicy Wioślarskiej. Mieszkanie jest rozkładowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Graniczna

Górna,Łódź

3 000 zł65 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie w doskonałej lokalizacji na Rudzie! Doskonałe otoczenie w pobliżu dróg wylotowych z Łodzi, blisko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

445 000 zł53 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Piaski, które jest częścią osiedla Karolew-Retkinia Wschód. W skład mieszkania o metrażu 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowy apartament 3 pokojowy 72 m2 z balkonem w loftach Barciński Park Tylna 2 w centrum Łodzi. 500 m od ul Piotrkowskiej, 300m od szkoły filmowej i parku Źródliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

776 400 zł71 m² 10 904,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprosić Cię do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji. Ten świeżo wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Katedralna,Łódź

495 000 zł83 m² 5 964 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Możliwość adaptacji na 4 pokoje z aneksem kuchennym. Świetna lokalizacja dla Studentów - mieszkanie obecnie wynajmowane na pokoje. Mieszkanie znajduje się na ul. Nowej. Przestronne, komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Paderewskiego 17 w Łodzi. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Zamontowane są kraty antywłamaniowe. *Miejskie ogrzewanie, parter, 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielczarskiego

Stare Polesie,Łódź

419 700 zł44 m² 9 538,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Mam do zaproponowania Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 na Starym Polesiu 300 m od Manufaktury z możliwością parkowania na terenie kamienicy. Ta lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

610 000 zł68 m² 9 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Witam przyszłych nabywców! Do sprzedaży oferuję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.5 m2 znajdujące się na podwyższonym parterze. Mieszkanie jest przestronne i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Stare Polesie,Łódź

581 003 zł66 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,65 m . Pogonowskiego 73 to nowa inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana w ścisłym centrum Łodzi. Dedykowana jest zwolennikom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

480 000 zł50 m² 9 505 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

2 900 zł59 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy 3 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie przy użyciu wysokiej klasy materiałów z centralnym widokiem na Manufakturę przy ul. Drewnowskiej 43. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Janów,Łódź

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Kmicica 4 w Łodzi. *Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd.