dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

493 000 zł58 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

-3 pokoje w pełnym rozkładzie na 58m2 -oddzielna kuchnia -duży balkon -1 piętro -po remoncie generalnym (elektryka, hydraulika, poziomowanie i wymiana podłóg, sprzęty na wymiar). -Bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Górna,Łódź

415 000 zł48 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie rozkładowe - 415 tys zł - 3 pokoje (salon + dwie sypialnie) - kuchnia - 47,5m2 - piętro 0/4 - duża komórka lokatorska - wystawa: wschód-zachód - lokalizacja: łódź, górna Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

548 860 zł98 m² 5 577,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oto szansa na posiadanie niepowtarzalnego apartamentu w sercu Łodzi, który łączy w sobie przestronność, nowoczesność i historię. Trzypokojowy apartament w kamienicy Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

489 000 zł44 m² 10 988,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Miejsce dla twojej rodziny! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5m2 zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Beli Bartoka 7 w Łodzi. Mieszkanie dwustronne na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Łódź,łódzkie

620 000 zł74 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania przestronne, nowoczesne mieszkanie. Osiedle Ragogoszcz Wschód, ul. Grudzińskiego. Pierwsze piętro, 3 pokoje. Duża, wydzielona garderoba. 2 komórki na wyłączność. Całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

400 000 zł52 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Opis Trzypokojowe jasne i rozkładowe mieszkanie na parterze z balkonem w spokojnej, zielonej dzielnicy Łódź- retkinia ul. Wyszyńskiego 79. Nieruchomość daje wiele możliwości aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Górna,Łódź

389 000 zł48 m² 8 040,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, po generalnym remoncie, na I piętrze bloku z cegły, znajdujące się w spokojnej okolicy. Mieszkanie wydaje się przestronne ze względu na układ pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

399 000 zł56 m² 7 156,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament położony zaledwie 400 m od ulicy Piotrkowskiej w zabytkowej kamienicy, która przechodzi obecnie gruntowną renowację - Zielona Residence. Możesz je mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

720 000 zł83 m² 8 674,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 mkw. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Na powierzchnię lokalu składają się: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górna,Łódź

640 000 zł57 m² 11 184,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Witam, to mieszkanie to kwintesencja komfortu i wygody w którym wszystko zostało wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół, zgodnie z najnowszymi trendami. Od momentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

435 000 zł56 m² 7 712,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 mkw w świetnej dzielnicy - Teofilów. Nieruchomość znajduje się na 6. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Szczodrego

Olechów,Łódź

497 000 zł62 m² 8 016,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i dużą kuchnią. Mieszczące się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na łódzkim Olechowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana

Bałuty,Łódź

1 590 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na bałutach ul. Stefana wynajem: 1.590 zł OPŁATY ŁĄCZNIE: 2.275 zł + media (ok. 150 zł/mc) kaucja: 3.000 zł DLA KOGO: idealne dla rodziny lub studentów WARUNKI: najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obywatelska

Nowe sady,Łódź

759 000 zł88 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88m2 z dwoma balkonami Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon z widokiem na zieleń Sypialnia z prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Katedralna,Łódź

447 100 zł48 m² 9 315 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mega oferty rabatowe jakich nie było! Zamieszkaj wśród zieleni w pobliżu Parku na Zdrowiu, w bliskiej odległości od samego Centrum miasta z rozbudowaną infrastrukturą i dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iglasta

Mileszki,Łódź

599 000 zł70 m² 8 557 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

e-mail: wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u nas! Jeżeli szukają Państwo dużego mieszkania bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych oraz na kameralnym, ogrodzonym osiedlu to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

450 000 zł58 m² 7 727,98 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

To mieszkanie, położone na ósmym piętrze wieżowca, oferuje przestrzeń, która spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Oddzielna toaleta i łazienka sprawiają, że poranne wyścigi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Górniak,Łódź

1 800 zł82 m² 22,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw - 895 82 m. kw. / 3 pokoje / w pełni rozkładowe duża kuchnia / 2 balkony / warunki cenowe najmu 1800 zł./m-c czynsz najmu plus opłaty wspólnoty (1410 zł./m-c) i prąd centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Stare Chojny,Łódź

520 000 zł62 m² 8 352,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy, w dzielnicy Stare Chojny przy ul. Jutrzenki 14. Bardzo jasne, dwustronne mieszkanie w pełnym rozkładzie w standardzie do zamieszkania (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Katedralna,Łódź

636 000 zł98 m² 6 500,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Polecam na sprzedaż klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 97,84m2 położone w kamienicy z 1908r przy ul. Piotrkowskiej. Doskonała lokalizacja sprawia że mieszkanie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Retkinia,Łódź

487 856 zł49 m² 9 956,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 3 pokojowego w Łodzi - Retkinia. Mieszkanie idealne dla rodziny jak i dla pary. Mieszkanie posiada 48,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Będzińska

Górna,Łódź

344 000 zł46 m² 7 465,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Urządzone dla rodziny z dziećmi - 3 pokoje z balkonem na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Będzińskiej, w okolicy ul. Pabianickiej, drogi E75 oraz Paderewskiego, niedaleko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Nowe sady,Łódź

729 000 zł74 m² 9 844,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy Cię do odwiedzenia magicznego miejsca. W sercu urokliwej Łodzi, na malowniczym Polesiu, czeka na Ciebie wyjątkowe mieszkanie, które z pewnością zdobędzie Twoje serce. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

499 381 zł51 m² 9 700,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty mieszkania o powierzchni 51,48 m2, znajdującego się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

610 000 zł57 m² 10 701,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Dostępne inne metraże, piętra, rozkłady mieszkań. 3 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 56,9 m2 + balkon 8,76 m2, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Śródmieście-Wschód,Łódź

574 450 zł50 m² 11 605 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i umów spotkanie - Szukasz idealnego miejsca pod kątem lokalizacyjnym do zamieszkania w Łodzi? To osiedle jest właśnie dla Ciebie, w sąsiedztwie dworca głównego Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

486 000 zł57 m² 8 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w nowoczesnym 4 piętrowym budynku na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Bałuty,Łódź

379 000 zł63 m² 6 043,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne, w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze wieżowca w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

558 000 zł69 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji na Teofilowie Ta wyjątkowa lokalizacja apartametowca zapewni życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sąsiedzka

Chojny,Łódź

672 000 zł64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji We speak English and Russian Mieszkanie z duszą dla wymagającej rodziny. Zamieszkaj w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku. Cichą windą szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

468 481 zł50 m² 9 439,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Istnieje możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu mieszkania oraz kredytowania. Klienci mają również możliwość skorzystania z usług projektanta wnętrz po korzystnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

634 000 zł66 m² 9 606,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 3 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 65,65 m2 z balkonem 9,78 m2 na 1piętrze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

555 000 zł67 m² 8 283,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na parterze z ogródkiem o powierzchni 98m2 w nowoczesnym 4 piętrowym budynku na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bałuty,Łódź

490 000 zł59 m² 8 277,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz pewnego mieszkania to dobrze trafiłeś. Świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie przy ul. Inowrocławskiej. Dwie ustawie sypialnie, przestronny salon, kuchnia z meblami na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 1 Maja

Stare Polesie,Łódź

459 009 zł47 m² 9 830,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty mieszkania o powierzchni 46,69 m2, znajdującego się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Teofilów,Łódź

511 000 zł63 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

1 600 zł71 m² 22,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie z antresolą przy ul. Żeromskiego 37 *mieszkanie znajduję się w świetnej lokalizacji z zamykanym podwórzem *lokal dodatkowo posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Dostępne różne metraże, rozkłady i piętra mieszkań. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

480 699 zł51 m² 9 397,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny projekt mieszkaniowy w Nowym Osiedlu Stare Polesie, zlokalizowany przy ul. Srebrzyńskiej, w prestiżowej dzielnicy Polesie w Łodzi. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

467 000 zł82 m² 5 681,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1870

Pragnę przedstawić Państwu klimatyczne mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane przy ul. Próchnika. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze kamienicy, co jest zdecydowanym atutem. Na metraż 82,20 m2.