dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie 45 m w ocieplonym bloku Układ i standard mieszkania: dwa niezależne, ustawne pokoje - świetnie sprawdzą się jako sypialnia i salon lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Polesie,Łódź

379 000 zł38 m² 10 106,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez pcc! Pewna i bezpieczna inwestycja Często wybierana jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przędzalniana 66a - Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym Komfortowe mieszkanie w nowym budynku - wysoki standard Jasne, przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Śródmieście-Wschód,Łódź

365 000 zł34 m² 10 882,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, 0% pcc Harmonogram 20% / 80% Prężnie rozwijająca się dzielnica idealna zarówno: - dla inwestorów, jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do Sprzedania Mieszkanie 2-pokojowe Powierzchnia: 37 m Piętro: 8 (w wieżowcu) Rodzaj mieszkania: przejściowe Lokalizacja: ciche, spokojne osiedle, z dala od głównej ulicy Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,77 metrów kwadratowych , zlokalizowane w pobliżu Parku 3 Maja przy ul. dr Stefana Kopcińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską, położone na parterze bloku przy ul. Olimpijskiej 5a na Retkini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedeciusa

Widzew,Łódź

310 000 zł37 m² 8 437,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,74 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rąbieńska

Polesie,Łódź

550 000 zł40 m² 13 647,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość: dwupokojowy apartament z tarasem, wykończony "pod klucz" na prestiżowym osiedlu Maestria Park. Znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2019r. zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

309 000 zł36 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością prezentuję dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z balkonem, w świetnej dzielnicy Teofilów (ul. Rojna). Mieszkanie jest idealne dla osób, które nie chcą wkładać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

229 000 zł37 m² 6 122,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2 pokojowe w pobliżu dworca Łódź - Żabieniec 11 min od Politechniki. 0 % prowizji od kupującego! Do ogłoszenia załączono wizualizacje oraz przykładowe zdjęcia jak mieszkanie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podbipięty

Janów,Łódź

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WE speak english - call us (579 x523x 584) for more information. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z 18 m tarasem Janów, ul. Longinusa Podbipięty 9 Mamy do zaoferowania przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

600 000 zł47 m² 12 785 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,93 mkw, przy ulicy Drewnowskiej 77, tuż obok łódzkiej Manufaktury. Inwestycja "drewnowska 77", która znana jest również pod nazwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy-31m2, 2pokoje, okolice Szkoły Filmowej Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie w kamienicy, położone na zamkniętym terenie z bramą na pilota. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 530 zł36 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-10-13 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m przy ul. Felińskiego 5a w Łodzi. Lokal znajduje się na 5 piętrze w budynku z miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Teofilów,Łódź

270 000 zł45 m² 5 958,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Teofilów, ul. Wici Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, zlokalizowane na Teofilowie przy ul. Wici - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dlaczego fasola z żółtym krawatem? Ktoś zapyta: dlaczego akurat fasola? I czemu ten krawat miał być żółty? Otóż pewnego wieczoru, gdy na zachodzie Łodzi słońce gasło za dachami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja| 2 pokoje| apartament| garderoba | centrum | Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, 2-pokojowe o pow. ok. 41 m 2 , położone na 1 piętrze nowego apartamentowca w inwestycji "fuzja" przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

386 000 zł40 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jak apartament w sercu Dąbrowy -elegancja i nowoczesność w idealnych proporcjach. Witamy w przestrzeni, w której design spotyka się z komfortem codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do pierwszego zamieszkania! Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 39 m2. Zlokalizowane przy ul. Srebrzyńskiej 12, na 7 piętrze, w nowym budynku deweloperskim. Lokalizacja: 1,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

423 264 zł44 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe 2 pokoje na nowoczesnym osiedlu w Śródmieściu! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie o powierzchni 44,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczeńcowa

Teofilów,Łódź

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Nowe mieszkanie w Łodzi w dzielnicy Teofilów na ulicy Kaczeńcowej z miejscem parkingowym na nowym osiedlu zamkniętym. Mieszkanie jest kompleksowo wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tytuł: idealne dla pary - 2 pokoje w cichej uliczce przy ul. Pabianickiej! Treść: szukasz komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania do wynajęcia w Łodzi? Zapraszamy do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszkowskiego

Górna,Łódź

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz - komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, 47 m , ul. Cieszkowskiego 11a Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania.