dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Łódź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 019 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świąteczna

Polesie,Łódź

555 000 zł40 m² 13 799,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel.: Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Bałuty,Łódź

359 000 zł49 m² 7 394,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Łodzi (ul. Olsztyńska). Znajduje się ona na wysokim parterze w 10. piętrowym wieżowcu. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tu tramwaj i autobus masz od razu za rogiem więc żadnych wymówek, że nie zdążyłeś. Szkoła, przedszkole i plac zabaw? Wszystko na miejscu, żeby dzieci miały krótsze trasy niż Ty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

427 700 zł47 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Magiczne mieszkanie na Starym Widzewie! W sercu miasta, na Stylonowej, jest kąt magiczny, wprost czarodziei! Nie zwykły blok, nie zwykłe mury, lecz dom, co zmienia życia struktury! Był czarodziej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Widzew,Łódź

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us 786x467x060 for more information Na wynajem oferujemy świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Szpitalnej 4a w Łodzi. Lokal znajduje się na 2. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Śródmieście,Łódź

319 000 zł44 m² 7 183,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Przedstawiamy mieszkanie przy ulicy Nowomiejskiej, przy samym placu Wolności i Manufakturze! Mieszkanie to dwa pokoje, osobna kuchnia i łazienka z wc w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Bałuty,Łódź

349 000 zł52 m² 6 685,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulne i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na parterze - zielone Bałuty, blisko asp i Starego Rynku. Na sprzedaż bardzo zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

1 950 zł39 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w Śródmieściu, ale z dostępem do terenów zielonych? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na park, idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Górna,Łódź

388 000 zł43 m² 9 023,26 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie przy ul. Józefa Chełmońskiego w dzielnicy Łódź Górna w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

299 999 zł28 m² 10 714,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mucha nie siada bo tutaj naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Na 3. piętrze czteropiętrowego bloku (bez windy), tuż obok Manufaktury, czeka na Ciebie mieszkanie, które wygląda i pachnie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wapienna

Bałuty,Łódź

328 000 zł37 m² 8 817 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia Opis lokalizacji: mieszkanie na Bałutach blisko Manufaktury. Świetna lokalizacja! Szybki dojazd do centrum i uczelni. Opiekun oferty: tel: otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | kilińskiego | centrum miasta Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkania do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 30 m 2 , położone na pierwszym piętrze budynku w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Widzew,Łódź

529 000 zł47 m² 11 167,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słuchaj. Jeśli szukasz miejsca, które nie wygląda jak kopiuj - wklej z katalogu, tylko ma charakter, luz i taras większy niż kawalerka Twojego ziomka to siadaj, bo mam dla Ciebie złoto. 47,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

328 000 zł46 m² 7 149,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Łodzi przy al. Piłsudskiego, z widokiem z okna na Park Źródliska! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,88 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

1 850 zł59 m² 31,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne, przytulne mieszkanie przy ulicy Kopcińskiego 37. Nieruchomość: powierzchnia 59 m2 6 piętro, winda w budynku Ogrzewanie centralne Balkon Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chojny-Dąbrowa,Łódź

357 000 zł44 m² 8 128 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania. Lokalizacja: łódź - Dąbrowa okolice ul. Kazimierza Chłędowskiego Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

420 000 zł37 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Murapol Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Julianów,Łódź

690 000 zł58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Cena do negocjacji! Na prezentowany apartament o powierzchni 57,50m2 składa się: - salon (18,31m2) + taras (6,74m2) - sypialnia (10,61m2) - kuchnia (9,61m2) - łazienka (6,32m2) - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

389 000 zł52 m² 7 470,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie M3 : 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Największym atutem mieszkania jest lokalizacja - blok znajduje się bardzo blisko Uniwersytetu Medycznego, róg Zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

443 000 zł39 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Złotno,Łódź

650 000 zł58 m² 11 271 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni ponad 57m2, położonego na łódzkim Teofilowie! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wacława

Zarzew,Łódź

585 000 zł59 m² 9 841,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m , zlokalizowanego na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Villa Verde w sercu dzielnicy Zarzew. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

247 000 zł37 m² 6 688,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Cisza. Tylko szum drzew za oknem i delikatny śpiew ptaków o poranku. To jedno z tych miejsc, gdzie czas płynie wolniej, a kawa na parapecie smakuje inaczej. Gdzie wiosną zapach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem - centrum okolice dworca fabrycznego ul.NARUTOWICZA - 1800 ZŁ + opłaty Mieszkanie wyremontowane, odświeżone, doskonałe położenie w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sprawiedliwa

Bałuty,Łódź

225 000 zł49 m² 4 562,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,23 m w budynku po moderniacji, zlokalizowane w dzielnicy Bałuty w Łodzi. To doskonała propozycja dla osób szukających.