dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Górna

534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

534 ogłoszenia

825 000 zł248 m² 3 326,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Przestronny dom z garażem w świetnej lokalizacji Łódź Kurak Na sprzedaż solidny i przestronny dom jednorodzinny z lat 60., położony w doskonale skomunikowanej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

987 700 zł83 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

20,16 zł/m²1 548 m² 31 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: wl/mm252a/2019 Prezentowana nieruchomość to atrakcyjny obiekt produkcyjny zlokalizowany w Łodzi, dzielnica Górna, osiedle Chojny. Zakład został wybudowany w 2006.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76 m² 11 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w dzielnicy Łódź - Chojny na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Chojny Park. O powierzchni 76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

829 000 zł73 m² 11 356,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament 73 m z ogrodem 40 m - Łódź, ul. Graniczna Szukasz kompromisu między mieszkaniem a domem? Ta nieruchomość przy Stawach Stefańskiego łączy wygodę niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w zadbanym budynku na łódzkim osiedlu Chojny-Dąbrowa. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł270 m² 4 629,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie i biznes pod jednym dachem! Fotowoltaika 15 kw! Łódź - Górna, ul. Wiosenna 9 Duża część usługowa pod dowolną działalność! - ok. 200 m2 powierzchni z oddzielnym biurem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł28 m² 46,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 34 w Łodzi, z centralnym ogrzewaniem, w świetnej lokalizacji blisko Politechniki Łódzkiej oraz Ronda Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł440 m² 3 406,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wyjątkowy dom z dodatkowym budynkiem usługowym - idealny dla rodziny i biznesu. Szukasz miejsca, które połączy komfort rodzinnego życia z możliwościami prowadzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwupokojowe, w wysokim standardzie mieszkanie o metrażu 53 m. kw. na nowym osiedlu Wille Jana przy ul. Paradnej 45a do wynajęcia od lipca 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł270 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:370 m²

Mieszkanie i biznes pod jednym dachem! Fotowoltaika 15 kw! Łódź - Górna, ul. Wiosenna 9 Szukasz miejsca, które połączy Twój biznes z komfortowym życiem lub szukasz doskonałej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Mam do zaoferowania Państwu dom parterowy w dzielnicy Górna / Chojny w okolicy ul. Paderewskiego. Budynek parterowy wybudowany z cegły czerwonej w latach przedwojennych w 1933 r.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej - doskonała propozycja na życiowy start , idealna pod wynajem długoterminowy. (dwustronne, balkon z widokiem na park,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atal | chojny park | ostatnie piętro | piękny widok | mieszkanie premium | 3 pokoje Miejska definicja luksusu? To brak sąsiadów za oknem i domowa przestrzeń, której nie chcesz opuszczać. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta na wyłączność tylko W home park Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m to funkcjonalna przestrzeń, która daje wiele możliwości zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł98 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Łódź Wiskitno - Dom 98m2 - Brak pcc! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie segmentowej (4 lokale w jednym budynku), o powierzchni 98 m , położony na działce ok. 250 m .

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł15,67 m² 5 424,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż 2 garaże Łódź, górna (dąbrowa), ul. Gabrieli Zapolskiej 47 Lokalizacja Na sprzedaż oferujemy dwa murowane garaże zlokalizowane w dzielnicy Łódź Górna (osiedle Dąbrowa), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 027 m² 876,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki położonej W łodzi, dzielnica górna, ok. oś. Chojny Działka o pow. 1027 m kw., Szer.: ca 21 m kw. Długość: ca 49 m kw. Działka ma wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

4 399 000 zł363 m² 12 118,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Dom z budynkiem usługowym - idealne połączenie życia i biznesu w Łodzi! 233 m domu + 130 m budynku usługowego | duża działka | potencjał inwestycyjny Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50,07 m² 9 287 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnych i zielonych Starych Chojnach. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Tabelowa to kameralne osiedle składające się z trzech budynków wielorodzinnych o niebanalnej architekturze. Każdy budynek składa się z 16 mieszkań i stanowi odrębny.

Szczegóły ogłoszenia

15,69 zł/m²376 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię magazynową o łącznej powierzchni 220 m wraz z antresolą o powierzchni 156 m . Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,01 m² 6 902,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie, że wbiegasz na czwarte piętro przy ulicy Broniewskiego, a w Twoich uszach zaczyna grać motyw Gonna Fly Now. To nie są zwykłe schody, to Twój codzienny rytuał, który buduje formę.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł34 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

M-2, łódź, ul. Chóralna, 34m2, do negocjacji Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 34m2, zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Chóralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł137 m² 12 043,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sulma Real Estate z przyjemnością prezentuje na sprzedaż wyjątkowy i przestronny apartament, zlokalizowany na 9. piętrze osiedla Arboretum przy ul. Łukasińskiego, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

373 975 zł46,35 m² 8 068,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35 m do generalnego remontu, dzięki czemu można je urządzić według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 697 m , położona w Łodzi przy ul. Nowe Górki i al. 600-lecia miasta Łodzi. To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

285 000 zł27,97 m² 10 189,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wszyscy jesteśmy tylko aktorami na scenie własnych ambicji, ale to Ty decydujesz, czy zagrasz rolę życia w luksusowym anturażu. Ten nowoczesny apartamentowiec to nie jest zwykła sypialnia, to Twój.

Szczegóły ogłoszenia

4 399 000 zł363 m² 12 118,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 296 zł47,01 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

witam, proponuję Państwu fajne trzy pokojowe mieszkanko znjdujące się na zamkniętym osiedlu w pobliżu parku i stawów Stefańskiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25,89 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta przeznaczona dla osób niepalacych I bez zwierząt Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 25,89 m , zlokalizowane przy ul. Paderewskiego 26.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł149,54 m² 8 693,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Z przyjemnością przedstawiam na sprzedaż nowoczesny dom, który na tym etapie budowy dostosuje się do potrzeb twoich i twojej rodziny. Istnieje również możliwość wykończenia domu 'pod klucz'.

Szczegóły ogłoszenia

535 887 zł54,13 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Starorudzka 71 to kameralna inwestycja, obejmująca tylko 11 przestronnych mieszkań, rozlokowanych na trzech kondygnacjach nowoczesnego, ale jednocześnie bardzo eleganckiego budynku. Do wyboru pozostają 2.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł24,38 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m , usytuowane na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, osobnej sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

23,87 zł/m²70,38 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy. Powierzchnia to 70,38 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze z windą. Posiada parking za opłatą 100 zł netto miesięcznie jedno miejsce. Opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł106,66 m² 11 691,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dzień dobry. Mam dla Państwa wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,60 m2. Na spokojnym, zielonym osiedlu" Wiskitno Park" czeka na Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

317 750 zł45,40 m² 6 998,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 45.4 m , usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. Dodatkowym atutem jest spokojne otoczenie oraz wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,48 m² 8 271,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dotyczy sprzedaży klimatycznego mieszkania które znajduje się Łódź - Górna , na 4 piętrze bloku w niskiej zabudowie. Blok po termomodernizacji Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł58 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:262 m²

Oferujemy na sprzedaż nieduży dom o powierzchni 58 m , usytuowany w Łodzi Górnej, przy ul. Chłodnikowej. Idealne miejsce dla rodziny oraz osób ceniących bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²