dowolna

Działki Łódź Widzew

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

800 000 zł2 652 m² 301,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2652 mkw położona na Stokach. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

12 360 zł6 939 m² 1,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia nieruchomości położonej przy ul. Szaniawskiego w Łodzi. Przedmiotową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 500 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m , położona w Łodzi na Widzewie na terenie osiedla mieszkaniowego Mileszki, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. 24 m frontu.

Szczegóły ogłoszenia

355 900 zł2 738 m² 129,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę w cichym i spokojnym miejscu w otoczeniu terenów zielonych na obrzeżach miasta Łódź.! nie pobieramy prowizji od Kupującego! lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 000 000 zł11 000 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Widzew - Olechów - teren o powierzchni 1.1 ha objęty MPZP, symbol w planie 1U. Przeznaczenie podstawowe zabudowa usługowa, wskaźnik powierzchni zabudowy max.50%, wysokość zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 114 m² 131,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano - rolna położona w Łodzi ul. Wiączyńska o powierzchni 2114 m2 Wymiary: długość frontu ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

336 150 zł1 245 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ostatnie 2 Działki! Nieruchomość gruntowa niezabudowana Lokalizacja: powiat: łódź Gmina: łódź Obręb: w-16 ul. Pomorska Numery ewidencyjne dostępnych działek: 99 - powierzchnia 1245 m2 109 -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 372 m² 147,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu lub szukasz inwestycji na łódzkich wzniesieniach? A może chciałbyś mieć kawałek ziemi, który pomieści całą Twoją wizję? Jeśli choć na jedno pytanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł11 891 m² 117,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 11.891m2 w lokalizacji ulicy Strykowskiej/Stare Moskule na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesieniach Łódzkich. Nieruchomość posiada Warunki Zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 360 zł6 308 m² 190,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem - Łódź, dzielnica Widzew, ul. Kosodrzewiny Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję inwestycyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 558 m² 224,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pragnę zaprezentować urokliwą działkę o numerze 248/11, położoną w prestiżowej dzielnicy Łodzi, przy ulicy Brylantowej. Ta malownicza nieruchomość gruntowa o powierzchni 1558 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 917 650 zł27 395 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ponad 2,7 ha z przeznaczeniem pod usługi, z potencjałem zabudowy nawet 3.000 m PUU, położona na dynamicznie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł7 100 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 7100 m2- łódź, widzew, mileszki ul. Pomorska 451. Obie działki w kształcie prostokąta 20x205 i 22x130. Dostęp do drogi, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł457 m² 656,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż 2 działki budowlane - Łódź, stoki, ul. Gubałówka Łączna szerokość: 16 m (każda działka po 8 m) Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł23 016 m² 65,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/mp81/2022 Mamy do zaoferowania teren w doskonałej lokalizacji na pograniczu Łodzi i Andresopla (w granicy administracyjnej miasta Łodzi). Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

4 620 zł2 100 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. informuje o możliwości wynajęcia niezabudowanego i nieutwardzonego terenu o powierzchni 2100 m2 położonego w Łodzi przy ul. Służbowej ( w okolicach dworca pkp Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł9 952 m² 311,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi przy ulicy Pomorskiej. Działka budowlana o powierzchni 9952m2. Front działki.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 607 m² 308,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę nr 195/25 położona w Łodzi przy ulicy Ziarnistej. Nieruchomość o powierzchni 1607m ma charakter budowlany i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł5 726 m² 155,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla działki została wydana decyzja o Warunkach Zabudowy - oferta pod inwestycję deweloperską. Na sprzedaż działka w Łodzi przy ul. Kosodrzewiny 54a (widzew). Zlokalizowana we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł1 000 m² 447 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m z pozwoleniem na budowę Łódź, ul. Padokowa - Cena: 447 000 zł - Powierzchnia: 1000 m - Lokalizacja: łódź, ul. Padokowa - Status prawny: wydane pozwolenie na budowę! (dom ok.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 002 m² 248,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1002 m z potencjałem Łódź, ul. Gminna. Szukasz miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej i zielonej części Łodzi? Mamy do zaoferowania wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł10 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynajem - narożna działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1ha. Dojazd asfalt. Lokalizacja - Widzew po sąsiedzku stacja Łódź-Widzew. 4 km od zjazdu z autostrady A1 łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł6 066 m² 428,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka dla dewelopera - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne - Łódź Widzew Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 6066 m , położona w dzielnicy Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł6 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**ogłoszenie sprzedaży działki rolnej w Łodzi w okolicy Parku wzniesień łódzkich ul. Łukasiewicza ** Na sprzedaż działka o powierzchni 6800 m Wymiary: front 25 m x bok 272.

Szczegóły ogłoszenia

18 880 000 zł32 000 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni około 32 000 m (3,2 ha), położona w Łodzi przy ul. Brzezińskiej.