dowolna

Działki inwestycyjne Łódź - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Łódź

Polesie,Łódź

3 500 000 zł908 m² 3 854,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki pod zabudowę deweloperską położenie: łódź, dzielnica polesie - pogranicze śródmieścia Działka o pow. 908 m kw. objęta jest mpzp Warunki wynikające z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Biwakowa

Nad Nerem,Łódź

663 000 zł3 490 m² 189,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 3486 m , położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Łodzi w okolicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Łomnicka

Bałuty,Łódź

4 428 864 zł6 336 m² 699 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Łodzi przy ul. Łomnickiej w świetnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Działka położona w zielonej i spokojnej części dzielnicy Bałuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łódź

Łódź,wielkopolskie

690 000 zł1 883 m² 366,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. poleca na sprzedaż - działkę z dostępem do linii brzegowej Jeziora Witobelskiego, w miejscowości Łódź koło Witobela, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Browarna

Górna,Łódź

2 000 000 zł1 022 m² 1 956,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną inwestycję deweloperską w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Górna. Doskonała lokalizacja przy ul. Browarna z pełną infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Bałuty,Łódź

2 650 000 zł8 265 m² 320,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż w Łodzi dzielnica Bałuty Teofilów - idealna dla deweloperów! Działka inwestycyjna w Łodzi w zacisznym miejscu, oferująca niepowtarzalną szansę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Herbowa

Widzew,Łódź

1 861 800 zł6 420 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka deweloperska z wz przy Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich Zapraszam do zapoznania z propozycją sprzedaży działki (6 420 m2) z wz na zabudowę domów jednorodzinnych (6 lu 7).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łódź

Górna,Łódź

38 000 000 zł190 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferowany teren znajduje się w południowo - zachodniej części Łodzi. Teren położony w dogodnej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej nr 14, której głównym celem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Konopnickiej

Górna,Łódź

990 000 zł600 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam atrakcyjną działkę inwestycyjną w dobrej lokalizacji, z pozwoleniem na budowę. Pum 650 m. Zapraszam do kontaktu Ogłoszenie dodane do 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łomnicka

Bałuty,Łódź

4 428 864 zł6 336 m² 699 zł/m²

 

 

 

Janów,Łódź

3 499 000 zł5 619 m² 623 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej lokalizacji pod budowę kameralnego osiedla z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Łodzi to ta alternatywa spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Łódź

Bałuty,Łódź

589 000 zł512 m² 1 150,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny w centrum Łodzi tylko 5 minut od Manufaktury (pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z wydanymi warunkami zabudowy wz, media miejskie) Polecam na sprzedaż działkę gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Czernika

Widzew-Wschód,Łódź

1 900 000 zł897 m² 2 118,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry Mam do zaoferowania działkę inwestycyjną położoną na Łódż-Widzew. Na w/w działkę zostały wydane warunki zabudowy z 12/2022 na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego. -pum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Okulickiego Niedźwiadka

Radogoszcz,Łódź

3 000 000 zł8 893 m² 337,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu 2 działek inwestycyjnych zlokalizowanych przy ul. Okulickiego w Łodzi. Powierzchnia obu działek wynosi 8893 m2. W tym momencie działki nie są zagospodarowane, rosną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Pabianicka

Kurak,Łódź

1 250 000 zł1 052 m² 1 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej okazji inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: łódź górna cena:1 250000 okolice ul. Pabianickiej 792*276*107 - powierzchnia działki 1052.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łódź

Śródmieście,Łódź

17 000 000 zł7 048 m² 2 412,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną - pod budownictwo mieszkaniowe wielomieszkaniowe; transakcja: sprzedaż 17.000.000 zł + VAT ; NIERUCHOMOŚĆ Z PnB Apartamentowca o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łódź

Górna,Łódź

11 023 380 zł23 454 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren inwestycyjny - pod usługi, stację benzynową, aptekę, lokale usługowo - handlowe; teren położony blisko wjazdu na autostradę A1 - węzeł Widzew; dane ogólne: sprzedaż terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łódź

Widzew,Łódź

11 027 700 zł24 506 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren inwestycyjny - produkcja, usługi; cena 450 zł/mkw., + VAT 23 %; TEREN POŁOŻONY BLISKO RONDA I WJAZDU NA AUTOSTRADĘ A1; DANE OGÓLNE: SPRZEDAŻ TERENU INWESTYCYJNEGO; kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łódź

Teofilów,Łódź

7 000 000 zł14 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży (własność gruntu) teren inwestycyjny położony we zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego w rejonie jednej z bardziej znanych i uczęszczanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łódź

Polesie,Łódź

10 763 400 zł35 878 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż teren inwestycyjny, cena 300 zł/mkw., + VAT 23 %; TEREN POŁOŻONY PRZY TRASIE S14 - węzeł Retkinia; LOKALIZACJA: Łódź - Polesie, ul. Nowy Józefów; dane ogólne: sprzedaż terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Maratońska

Polesie,Łódź

6 175 900 zł20 969 m² 294,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny - pod zabudowę usługową, magazynową, przemysłową, logistyczną, pod stacje benzynową; lokalizacja: łódź - Polesie - rejon ul. Maratońskiej/sanitariuszek, teren położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Maratońska

Lublinek,Łódź

3 750 000 zł9 025 m² 415,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Teren inwestycyjny - Łódź - Polesie - rejon ul. Maratońskiej/lublinek, bezpośrednio przylega do trasy S14; działka idealna pod stację benzynową, usługi, handel, magazyny; dla tej działki obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Aleje Politechniki

Stare Polesie,Łódź

3 200 000 zł1 250 m² 2 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej okazji inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: łódź-Centrum Działka 1250 m2. tel. 662*090*777, 511*488*139 oferta inwestycyjna: - hotel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Kłodzka

Widzew,Łódź

1 200 000 zł3 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3000m2 z wydanymi wz. Działka przy ul kłodzkiej/brzezińskiej w Łodzi Działka nie zabudowana , wszystkie media w drodze. Więcej informacji pod nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

2 000 000 zł5 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży (użytkowanie wieczyste gruntu) teren inwestycyjny położony w centrum Łodzi. Teren o powierzchni około 5 000 m2 i wymiarach 37 m/ 134 m2. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Lawinowa

Widzew,Łódź

349 000 zł2 752 m² 126,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widzew ul. Lawinowa 29a, działka inwestycyjna Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2752 mkw , szerokość 21,5 m, długość 162 m. Numer działki 344, obręb W-14 Brak W-Z Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Brzezińska

Widzew,Łódź

3 475 000 zł13 945 m² 249,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu zestaw 4 działek znajdujących się przy ul. Brzezińskiej w Łodzi - w bliskim sąsiedztwie węzła 'brzeziny' zjazd 21 autostrady A1 Działki o numerach geodezyjnych 103;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Bauma

Widzew,Łódź

3 300 000 zł5 742 m² 574,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta dzialki inwestycyjnej Lokalizacja: dzialka inwestycyjne jest polozona w Lodzi w dzielnicy widzew/janow (ul. Maksa Bauma /ul. Welta) ok. 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Bałuty,Łódź

3 200 000 zł4 970 m² 643,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzielnica Łódź-Bałuty, ruchliwy ciąg komunikacyjny miasta. Okolice Parku Julianowskiego. Okolice parku miejskiego im. Adama Mickiewicza zwanego Julianowskm od nazwy Julianowa. W otoczeniu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Pabianicka

Kurak,Łódź

1 399 160 zł1 052 m² 1 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej okazji inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: łódź górna cena:1 399160 okolice ul. Pabianickiej 792*276*107 - powierzchnia działki 1052.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Pabianicka

Kurak,Łódź

1 490 000 zł1 052 m² 1 416 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej okazji inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: łódź górna cena: 1490000okolice ul. Pabianickiej cena do negocjacji 792*276*107 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Beskidzka

Widzew,Łódź

2 100 000 zł10 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Teren dla inwestora Cena 2 100 000 pln. Przeznaczenie: pod zabudowę jednorodzinną ( Osiedle domów lub segmentów ewentualnie bliźniaków ) Wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Beskidzka

Widzew,Łódź

2 100 000 zł10 500 m² 200 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Łódź

1 800 000 zł556 m² 3 237,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Cena ofertowa: 1 800 000 zł + vat przeznaczenie podstawowe: - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Bałuty,Łódź