dowolna

Działki Łódź Bałuty

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Bałuty

Bałuty,Łódź

173 000 zł1 578 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka budowlana na granicy Łodzi z Aleksandrowem Łódzkim Numer oferty w biurze: gs-741 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1492 m2 znajdującą się w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Romanów

Romanów,Łódź

780 000 zł39 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w ciekawej lokalizacji Numer oferty w biurze: gs-631 Do sprzedaży działka o łącznej powierzchni 39000 m2, znajdująca się na terenie dzielnicy Łódź-Bałuty w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Żółwiowa

Łagiewniki,Łódź

298 000 zł3 200 m² 93,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W pobliżu Lasu Łagiewnickiego - podłużna, niezabudowana działka pod budownictwo jednorodzinne (warunki zabudowy), bezpośrednio przy ulicy. W pobliżu (w ulicy lub na sąsiedniej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brzezińska

Bałuty,Łódź

302 750 zł1 211 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy ulicy Brzezińskiej z wjazdem od ulicy(droga nr 72 - kierunek Rawa mazowiecka/warszawa). Powierzchnia: 1211 m2. Działka niezabudowana, ogrodzona, kształt prostokąta. Media - woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Bałuty

Bałuty,Łódź

800 000 zł2 681 m² 298,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka dla developera brak aktualnych W.Z. Na pewno możliwość ich uzyskania. Środowisko hurtownie, nowe budownictwo 4 -5 kondygnacyjne. Cena za mkw 400 zł. Media: ( Gaz, wodociąg , kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Klinowa

Bałuty,Łódź

252 540 zł1 403 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w okolicach ul.Klinowej. Kształtna, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Istnieje możliwośc dokupienia działki o pow. 1794 m2. Wymiary ok. 23x62m. Kształt działki: prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, Bałuty

Bałuty,Łódź

83 070 zł639 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kilka działek na Bałutach do sprzedaży. Pow. 1521; 1937; 1797; 1139; 4270; 1762; 3467; 639 m2 dane ogólne Wymiary działki:24x14x29x36 kształt:trapez: front 24m infrastruktura techniczna Droga: droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bałuty

Bałuty,Łódź

428 400 zł5 040 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nr wewn. 341/10 dane ogólne Działka położona na terenach o wyjątkowych walorach krajobrazowych, w granicach Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, Bałuty

Bałuty,Łódź

920 000 zł9 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w zielonej lokalizacji Wymiary działki: front 22-30 m, głębokość m, kształt: prostokąt przeznaczenie:budowlano-rolna infrastruktura techniczna Droga: nawierzchnia:utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

520 000 zł3 000 m² 173,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Łagiewnikach, blisko klasztoru, z aktualnymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny! dane ogólne Wymiary działki: powierzchnia: 3000m2; front 22 ; kształt: prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, Bałuty

Bałuty,Łódź

555 100 zł4 270 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kilka działek na Bałutach do sprzedaży. Pow. 1521; 1937; 1797; 1139; 4270; 1762; 3467; 639 m2 dane ogólne Wymiary działki: 114x35 kształt:trapez: front 114m infrastruktura techniczna Droga: droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, Bałuty

Bałuty,Łódź

197 730 zł1 521 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kilka działek na Bałutach do sprzedaży. Dane ogólne Wymiary działki: 107x14 kształt:trapez: front 107m infrastruktura techniczna Droga: droga utwardzona. Elektryczność: prąd w ulicy, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 200 000 zł1 304 m² 920,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

nr wew. 415/12 Do sprzedaży działka z wydaną decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku wielorodzinnego mieszkalnego z dopuszczeniem garaży podziemnych i usług w parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Klinowa

Bałuty,Łódź

322 920 zł1 794 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w ok. ul. Klinowej. Kształtna działka z budynkiem murowanym (2 pokoje z kuchnią). Kształt działki: prostokąt ok 29m x 61m przeznaczenie: działka budowlana infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, Rogi

Rogi,Łódź

288 600 zł7 215 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w doskonałej lokalizacji! dane ogólne sprzedaż działki. Wymiary działki: front ok. 33 kształt: prostokąt infrastruktura techniczna Droga: nawierzchnia: gruntowa Elektryczność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Bałuty

Bałuty,Łódź

657 600 zł1 644 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

nr wew. 154/12 dane ogólne Wymiary działki: kształt: prawie trójkąt przeznaczenie: wydana decyzja o warunkach zabudowy pod zabudowę wielorodzinną (budynek 6-lokalowy) infrastruktura techniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Bałuty

Bałuty,Łódź

2 300 000 zł6 336 m² 363,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Niezabudowana działka inwestycyjno-budowlana w dzielnicy Bałuty o powierzchni 6336m2. Położona jest około 10 minut jazdy samochodem od ścisłego centrum Łodzi oraz dworca pkp Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, Bałuty

Bałuty,Łódź

233 610 zł1 797 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kilka działek na Bałutach do sprzedaży. Pow. 1521; 1937; 1797; 1139; 4270; 1762; 3467; 639 m2 dane ogólne Wymiary działki: 107x14 kształt:trapez: front 107m infrastruktura techniczna Droga: droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Bałuty

Bałuty,Łódź

440 000 zł1 137 m² 386,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Arturówek/wycieczkowa Działka budowlana z warunkami zabudowy w Otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Działka w drugiej linii zabudowy na terenie planowanego, zamkniętego mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

150 000 zł1 369 m² 109,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji 4709 Do sprzedaży działka budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bałuty

Bałuty,Łódź

125 000 zł1 345 m² 92,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji 4709 Do sprzedania działka budowlana przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego. Wydana decyzja wz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

139 000 zł1 015 m² 136,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji: 4709 Do sprzedaży działka budowlana pod budowę domu jednorodzinnego lub bliźniaka wymiary: 22m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Bałuty

Bałuty,Łódź

420 000 zł611 m² 687,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 611 m2 w centrum Łodzi wraz z projektem budowlanym budynku mieszkalnego wielorodzinnego 3 piętrowego z funkcją usługową w parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Teofilów

Teofilów,Łódź

452 800 zł2 264 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji: 4709 Do sprzedaży działka przemysłowa z wydaną decyzją wz na budowę budynku magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji 4709 Do sprzedaży działka budowlana. Plan ustala przeznaczenie podstawowe pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bałuty

Bałuty,Łódź

520 000 zł1 837 m² 283,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji: 4709 do sprzedaży rogowa działka budowlana położona przy głównej drodze w Łodzi Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Julianów-Marysin-Rogi

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

560 000 zł572 m² 979,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika o nr licencji: 4709 Do sprzedaży działka budowlana położona w samym sercu Julianowa Wydane pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Doły

Doły,Łódź

250 000 zł1 338 m² 186,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji 4709 Do sprzedaży rogowa działka budowlana z bezpośrednim wjazdem z głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 000 000 zł1 303 m² 767,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika o nr licencji: 4709 Do sprzedaży działka inewstycyjna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bałuty

Bałuty,Łódź

420 000 zł953 m² 440,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji 4709 Do sprzedaży rogowa działka budowlana przeznaczona pod zabudowę biznesową z wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 440 000 zł10 600 m² 135,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

opis ogólny: do sprzedania atrakcyjna działka w spokojnej części Łodzi w okolicach ul. Rojnej na Bałutach, w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Romanów

Romanów,Łódź

221 040 zł2 763 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Aktualna cena 80zł m 2 Podpisana umowa z pge oraz zwik Inwestycja: działka budowlana Rodzaj transakcji: sprzedaż Lokalizacja: łódź / Romanów Powierzchnia działki : 2763 m 2 Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bałuty

Bałuty,Łódź

240 000 zł3 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 3200 mkw. w otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich - do Pl. Wolności 8 km. Działka posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy - inwestycja polegająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Bałuty

Bałuty,Łódź

250 000 zł1 644 m² 152,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający Zlecenie nadzorowane przez pośrednika o nr licencji 4709 Do sprzedaży działka pod zabudowę jednorodzinną z wydaną decyzją wz Wymiary działki 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

165 000 zł628 m² 262,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji: 4709 Do sprzedaży działka budowlana z domem do rozbiórki. Na działce prąd, w ulicy woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Teofilów

Teofilów,Łódź

260 000 zł1 149 m² 226,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko Sprzedający. Zlecenie nadzorowane przez pośrednika nr licencji: 4709 Do sprzedaży działka budowlana położona na terenie gdzie nie obowiązuje i nie.