dowolna

Działki Łódź Bałuty

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa zabudowana, Teofilów

Teofilów,Łódź

5 700 zł1 900 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajem, teren, plac przy bramie wjazdowej , Łódź, bałuty, 1900 m kw. Wynajem 5700 zł. miesięcznie +vat. Teren , plac przy bramie wjazdowej o całkowitej powierzchni 1900 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Bałuty

Bałuty,Łódź

160 000 zł599 m² 267,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bardzo ładnie położona działka budowlana w dzielnicy Bałuty Teofilów Pabianka. W niedalekiej odległości ulica Traktorowa, osiedle Liściasta. Blisko tereny zielone, staw, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Teofilów

Teofilów,Łódź

236 600 zł1 183 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łódzkie, łódź, bałuty, teofilów, sprzedaż, działka budowlana, pow. 1183 m kw, wz, prąd, woda, gaz W planie. Sprzedaż 236600 zł. DO sprzedaży bardzo ładna i ładnie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Sporna

Bałuty-Centrum,Łódź

650 000 zł890 m² 730,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Bałuty. Działka położona na dużym Osiedlu mieszkaniowym , blisko ulicy - dobrze wyeksponowana. Idealne miejsce na budowę hotelu lub bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

4 000 000 zł13 864 m² 288,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedaż działka, teren,budowlana, inwestycyjna, łódź, bałuty, radogoszcz, 13864 m kw, media miejskie. Sprzedaż 4000000 zł netto. Do sprzedania działka budowlana, inwestycyjna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Brukowa

Teofilów,Łódź

10 500 000 zł35 500 m² 295,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódzkie, łódź, bałuty, teofilów przemysłowy, ul. Brukowa, działka inwestycyjna, teren przemysłowy, 35500 m kw, ogrodzony, warunki zabudowy /wz/, pozwolenie na budowę, media miejskie/prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bałuty

Bałuty,Łódź

900 000 zł11 899 m² 75,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż, łódź - Łodzianka, działka budowlana, powierzchnia 11.899 m2, Nowa cena 900 .000 zł. (do negocjacj i) Do sprzedania ładnie położona, duża działka budowlana o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Północna

Bałuty-Centrum,Łódź

4 450 000 zł9 500 m² 468,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Bałuty blisko Śródmieścia. W otoczeniu dużo zieleni - Park. Działka z Prawomocnymi Warunkami Zabudowy pod budowę zespołu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Bałuty-Centrum

Bałuty-Centrum,Łódź

6 690 000 zł13 700 m² 488,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Oferta dla dewelopera. Działka w doskonałej lokalizacji - Bałuty blisko Śródmieścia. Działka w odległości kilku minut od Manufaktury. Spokojna, zielona okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

2 008 500 zł4 017 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działka, teren,grunt, budowlana, inwestycyjna, łódź, bałuty, radogoszcz, media miejskie. Sprzedaż 2008500 zł netto. Do sprzedania działka budowlana z wz zezwalającymi na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Zimna Woda

Bałuty Zachodnie,Łódź

360 000 zł4 600 m² 78,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Łodzi w dzielnicy Bałuty - okolice Zimnej Wody. Piękny teren - na działce las, blisko rzeczka, dobry , szybki dojazd na Osiedle Teofilów blisko , Aleksandrów Łódzki i Zgierz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Północna

Bałuty-Centrum,Łódź

3 250 000 zł5 730 m² 567,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Bałuty , blisko Śródmieścia. W bliskiej odległości duże Osiedle mieszkaniowe - bloki, w sąsiedztwie Park - 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Warecka

Bałuty,Łódź

999 000 zł1 225 m² 815,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Bałuty Teofilów. Działka widoczna z ulicy o dużym natężeniu ruchu, położona przy ulicy osiedlowej. W otoczeniu tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Aleksandrowska

Bałuty Zachodnie,Łódź

999 000 zł1 225 m² 815,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Świetna oferta. Działka inwestycyjna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Bałuty, teofilów. Działka położona bezpośrednio przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Działka kształtem zbliżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, Teofilów

Teofilów,Łódź

25 000 zł340 m² 73,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę rod - Łódź, teofilów, na rogu Żeńców i Traktorowej. Dobry dojazd mpk, a przy tym cisza i spokój. Blisko jest ciekawa okolica, niespotykana w innych miejscach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Radogoszcz Wschód. Większa działka, częściowo z wz szerokość/głębokość: 45 x 60 ogrodzenie:brak - uporządkowanie działki:zarośnięta - drzewostan:samosiejka - ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Aksamitna

Bałuty,Łódź

290 000 zł2 836 m² 102,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bałuty. Wilanów.Otulina Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Rejon ulicy Jana i Cecylii. Grunt rolny z wydanymi w 2017 roku warunkami zabudowy. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okólna

Łagiewniki,Łódź

147 000 zł588 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję budowlaną działkę w wyjątkowo urokliwym miejscu usytuowaną na tle cudownego Rezerwatu Lasu Łagiewnickiego. Powierzchnia działki 588 m2 jest to idealny metraż dla ludzi chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Romanów

Romanów,Łódź

780 000 zł39 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w ciekawej lokalizacji Numer oferty w biurze: gs-1163 Do sprzedaży działka o łącznej powierzchni 39000 m2, znajdująca się na terenie dzielnicy Łódź-Bałuty w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okólna

Łagiewniki,Łódź

148 680 zł595 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję budowlaną działkę w wyjątkowo urokliwym miejscu usytuowaną na tle cudownego Rezerwatu Lasu Łagiewnickiego. Powierzchnia działki 594,72 m2 jest to bardzo dobry metraż dla ludzi chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Julianów

Julianów,Łódź

360 000 zł630 m² 571,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 630m2 położona w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Łodzi - na Julianowie. Doskonała lokalizacja, łącząca w sobie ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Bałuty

Bałuty,Łódź

237 000 zł1 578 m² 150,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka budowlana na granicy Łodzi z Aleksandrowem Łódzkim Numer oferty w biurze: gs-1160 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1578 m2 znajdującą się w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Bałuty

Bałuty,Łódź

225 000 zł1 493 m² 150,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka budowlana na granicy Łodzi z Aleksandrowem Łódzkim Numer oferty w biurze: gs-741 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1492 m2 znajdującą się w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rąbieńska

Teofilów,Łódź

227 500 zł1 625 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nr oferty w biurze: gs - 1245 Działka budowlana o powierzchni 1625 m2 w kształcie prostokąta z dojazdem drogą utwardzoną w okolicy ulic szczecińska/rąbieńska Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Bałuty

Bałuty,Łódź

318 800 zł1 062 m² 300,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Całość prowizji pokrywa sprzedający! Oferujemy bezpośredni kontakt do właściciela. Do sprzedaży działka o powierzchni ok. 1062m2. Działka położona jest bezpośrednio przy ulicy Zgierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Teofilów

Teofilów,Łódź

7 560 zł2 520 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu do dzierżawy (z możliwością sprzedaży) teren inwestycyjny o powierzchni od 1500 do 14 230 m2 położony w Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego. Jest to rejon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Teofilów

Teofilów,Łódź

10 000 zł2 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka na terenie Teofilowa przemysłowego. Teren przeznaczony do utwardzenia , w przypadku gdy najemca zdecyduje się go wynająć właściciel w ciągu 2 miesiecy zobowiązuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, Bałuty

Bałuty,Łódź

12 000 zł4 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódzka Agencja Nieruchomośći oferuję do wynajęcia place utwardzone w Łodzi na Bałutach (św. Teresy) w metrażach ok 4000m2. Na placach suwnice o udzwigu 8 ton. Cena 3 zł/m2. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Żubardź

Żubardź,Łódź

500 000 zł816 m² 612,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonałe miejsce pod inwestycję np pod Apartamentowiec składający się z dwóch przyległych działek z jedna z działek ma 816 m a druga 854 m w sumie 1670m warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 200 000 zł8 265 m² 145,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

opis ogólny: do sprzedania atrakcyjna działka w spokojnej części Łodzi w okolicach ul. Rojnej na Bałutach, w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Łagiewniki

Łagiewniki,Łódź

486 000 zł4 050 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Transakcja: sprzedaż działki położonej blisko Lasu Łagiewnickiego gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! lokalizacja : Bałuty, łagiewniki dane ogólne wymiary działki : front ok.81m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Bałuty

Bałuty,Łódź

350 000 zł5 050 m² 69,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Transakcja: sprzedaz działki położonej na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesien Łódzkich, na terenie opisywanym jako" Strefa najwyższej jakości krajobrazu". Okolica urozmaicona wysokościowo - jary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Romanów

Romanów,Łódź

221 000 zł2 763 m² 79,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Aktualna cena 80zł m 2 Podpisana umowa z pge oraz zwik Inwestycja: działka budowlana Rodzaj transakcji: sprzedaż Lokalizacja: łódź / Romanów Powierzchnia działki : 2763 m 2 Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Inowrocławska

Teofilów,Łódź

1 820 000 zł15 185 m² 119,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Bez prowizji od kupującego cena do negocjacji opis ogólny: przedmiotem sprzedaży jest grunt zlokalizowany na terenie dzielnicy łódź-polesie przy ul. Inowrocławskiej o powierzchni 1,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bałuty

Bałuty,Łódź

2 000 000 zł4 017 m² 497,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną z wydanymi warunkami zabudowy lokalizacja : Łódź - Bałuty. Przy trasie wylotowej z Łodzi gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Bałuty

Bałuty,Łódź

32 000 zł213 m² 150,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Transakcja: sprzedaż działki , wg oswiadczenia włascicieli działka pod działalność uzupełniajaca osiedle - sklep, usługi, gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! lokalizacja : ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Teofilów

Teofilów,Łódź

250 000 zł985 m² 253,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 985 m 2 - Łódź Teofilów. Ogrodzona z 3 stron, położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka niezagospodarowana, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Rogi

Rogi,Łódź

390 000 zł1 741 m² 224,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę budowlaną o powierzchni ok. 1700 m 2 w Łodzi. Regularny kształt, zbliżony do kwadratu, pozwala ulokować na tej działce każdy projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Piękna

Bałuty Zachodnie,Łódź

415 000 zł4 600 m² 90,22 zł/m²

 

 

 

Bałuty,Łódź

164 230 zł1 493 m² 110 zł/m²

 

 

 

Rogi,Łódź

500 000 zł29 372 m² 17,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1683 m2 w sąsiedztwie Wzniesień Łódzkich Numer oferty w biurze: gs-851 Do sprzedaży działka rolna z siedliskiem o pow.29372 m2, położona w Łodzi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij