dowolna

Bliźniaki Łódź - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podwodna

Śródmieście-Wschód,Łódź

779 000 zł126 m² 6 189,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Osiedle Podwodna to kameralne osiedle 4 domów w zabudowie bliźniaczej w Łodzi znajdujące się na ul. Podwodnej. Osiedle łączy w sobie spokój życia w przyjaznej okolicy wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podwodna

Śródmieście-Wschód,Łódź

799 000 zł126 m² 6 348,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Targowa

Ruda Pabianicka,Łódź

709 104 zł90 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

01 [konkrety] -realizacja: 1 kwartał 25 -odbiory: 2 kwartał 25 -brak pcc I prowizji -2 x M.POSTOJOWE -ZADZWOŃ [] Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej okazji - nowego mieszkania/domu w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Nowosolna,Łódź

799 000 zł126 m² 6 348,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc gotowe do odbioru tel. Na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi z ogródkiem w kameralnej i ekskluzywnej inwestycji w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Targowa

Ruda Pabianicka,Łódź

702 705 zł89 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Nowosolna,Łódź

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi z ogródkiem w kameralnej i ekskluzywnej inwestycji w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Targowa

Ruda Pabianicka,Łódź

747 225 zł92 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Targowa

Ruda Pabianicka,Łódź

747 306 zł92 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Stoki,Łódź

999 000 zł274 m² 3 652,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dom jednorodzinny po kapitalnym remoncie na Stokach. Dom z dużym potencjałem, do indywidualnej aranżacji. Dom w stanie deweloperskim, po kapitalnym remoncie w 2022 roku. Nowe instalacje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bronisin

Górna,Łódź

489 000 zł60 m² 8 159,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ważna informacja cena podana W ogłoszeniu jest pełną ceną za apartament O powierzchni użytkowej 59,93 m2 oraz za części wspólne działki I za miejsca parkingowe. Dodatkowo płatna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Stare Moskule,Łódź

987 000 zł133 m² 7 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przestronny, energooszczędny dom z salonem o zachodniej ekspozycji, który łączy się z ogrodem przez 5-metrowe harmonijkowe okno tarasowe o wysokości 204 cm. Dom spełnia wymagania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabińska

Nowosolna,Łódź

779 900 zł126 m² 6 197,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom/bliźniak w Łodzi niedaleko ul. Grabińskiej! Oferta kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy dom który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Chojny-Dąbrowa,Łódź

4 450 zł100 m² 44,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na wynajem bardzo przytulnie urządzona połowa bliźniaka na zamkniętym osiedlu na ul. Śląskiej 45 na Górnej w Łodzi oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowosolna,Łódź

895 000 zł130 m² 6 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu tę wyjątkową ofertę - nowy dom w zabudowie bliźniaczej, doskonale zaprojektowany na przestronnej działce o powierzchni 538 m2. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowosolna,Łódź

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łódź

Bałuty,Łódź

3 000 zł166 m² 18,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:595 m²

Nr oferty: dw-862 Łagiewniki, arturówek okolice 5 pokoi / taras / działka 595 m. kw. Wolne od: do uzgodnienia, klucze w biurze, zapraszamy. Warunki najmu, oczekiwania właściciela: umowa najmu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustynna

Górna,Łódź

924 186 zł134 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikatowe osiedle osiemnastu domów jednorodzinnych dwukondygnacyjnych w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji zielonej części Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Róż

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

2 300 000 zł210 m² 10 952,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż piękny, słoneczny i luksusowy dom, usytuowany na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Łodzi przy Alei Róż. Lokalizacja: miejsce, w którym położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podwodna

Nowosolna,Łódź

126 m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle czterech nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy z lokali ma ok. 125,85 m powierzchni i wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Widzew,Łódź

810 000 zł80 m² 10 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Więcej informacji: e-mail: jeśli szukasz klimatycznego domu bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych - to ta alternatywa spełni twoje oczekiwania! lokalizacja: łódź okolice ul. Lawinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sianokosy

Łódź,łódzkie

3 300 000 zł500 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Domy Łódź Sianokosy piękna okolica , las i spokój , bardzo blisko centrum! Witam wystawiam na sprzedaż dwa domy w zabudowie bliźniaczej , domy pobudowane w 2023. Domy stoją na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiośniana

Widzew,Łódź

240 000 zł54 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż niewielki domek od pow.54 m2 który znajduje się na działce o powierzchni niecałej 500 m kw. Dom Bliźniak z lat 40, konstrukcja budowy drewno, ocieplony styropianem 7 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łódź

Łódź,wielkopolskie

695 000 zł110 m² 6 295,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:364 m²

Oferuję na sprzedaż pół bliźniaka do wprowadzenia nad jeziorem, w Łodzi k/stęszewa. Dom ma powierzchnię użytkową 110,4 m2, na działce o powierzchni 356,40 m2 znajduje się też budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rudzka

Górna,Łódź

5 000 000 zł385 m² 12 987,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 694 m²

Zapraszam do obejrzenia filmu przedstawiającego nieruchomość oraz jej otoczenia: poszukujesz dużej powierzchni do zamieszkania w spokojnej okolicy? A może chcesz wybudować niewielkie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kryzysowa

Bałuty,Łódź

949 000 zł195 m² 4 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż dom z garażem bezpośrednio od właściciela. Zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Łódź- bałuty -powierzchnia działki 474m2- około 200m ogrodu -dom 151m2 z czego 82m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Złotno,Łódź

745 000 zł143 m² 5 210 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Więcej informacji: jeśli szukasz wygodnego domu do którego dojazd do centrum konstantynowa łódzkiego bądź łodzi jest szybki I sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czechosłowacka

Widzew,Łódź

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:381 m²

Dom +działka | 60m2 dom| 380m2 działka Na sprzedaż kameralny domek parterowy na spokojnym osiedlu. W skład nieruchomości wchodzą : salon z jadalnią 21,11m2 sypialnia 15,8m2, 2 łazienki (4,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolumny

Łódź,łódzkie

960 000 zł342 m² 2 806,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Zapraszam do zakupu domu dwurodzinnego w okolicy ul. Kolumny. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym dwurodzinnym, w zabudowie wolnostojącej. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jana

Bałuty,Łódź

2 500 000 zł308 m² 8 116,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do wyjątkowej okazji nabycia przepięknego domu, który został odnowiony zgodnie z najwyższymi standardami! Dom został wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bilardowa

Ruda Pabianicka,Łódź

950 000 zł223 m² 4 263,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:289 m²

Oferujemy do sprzedaży dom położony w cichej, spokojnej i zielonej okolicy w pobliżu Stawów Jana i Stawów Stefańskiego. Dom usytuowany na ogrodzonej działce z 20 metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sasanek

Bałuty,Łódź

7 000 zł270 m² 25,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia ciepły przestronny skrajny dom szeregowy położony w Łodzi w dzielnicy Julianów - Bałuty przy ulicy Sasanek. Cicha spokojna okolica z dużą ilością zieleni, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ruda Pabianicka

Ruda Pabianicka,Łódź

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia parter domu jednorodzinnego o pow. ok 90 m2 w okolicy osiedla Ruda Beczkowa. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przestronnego przedpokoju, kuchni i łazienki. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustynna

Górna,Łódź

924 186 zł134 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Teofilów

Teofilów,Łódź

750 000 zł265 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu w stanie surowym zamkniętym w zabudowie bliźniaczej położonego w Łodzi w dzielnicy Teofilów. Powierzchnia użytkowa domu to 210 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bałuty

Bałuty,Łódź

596 300 zł134 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Elitarny Julianów - Marysin to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi. Łączy w sobie wszelkie korzyści mieszkania w centrum przy jednoczesnym zachowaniu spokojnego życia i relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzywa

Górna,Łódź

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż niedużego domu położonego na Dąbrowie. Powierzchnia domu to 70m2, powierzchnia działki to 230m2. Działka jest kwadratowa, położona przy drodze asfaltowej. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Libelta

Doły,Łódź

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Bałuty Doły blisko Śródmieście W otoczeniu duże Osiedle bloków, nowo budowanych apartamentowców, w sąsiedztwie dwa duże Parki. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Julianów

Julianów,Łódź

2 800 000 zł230 m² 12 173,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Sprzedam piękną, ultranowoczesną rezydencję na Julianowie w atrakcyjnej okolicy, z dużą działką, po kompleksowej przebudowie, wykończoną "pod klucz" wraz z nową, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widzew-Wschód

Widzew-Wschód,Łódź

829 000 zł172 m² 4 819,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Więcej informacji: mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz dużego gotowego domu w zabudowie bliźniaczej, z działką, 6 km od Łodzi, to ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rąbieńska

Złotno,Łódź

990 000 zł238 m² 4 159,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Wyjątkowy dom Z fotowoltaiką W atrakcyjnej lokalizacji na złotnie. Przestronny bliźniak o powierzchni 200 m 2 z garażem w bryle o powierzchni 35 m 2 zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolumny

Łódź,łódzkie

960 000 zł342 m² 2 806,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 242 m²