dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Bałuty

668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wycieczkowa

Bałuty,Łódź

1 542 000 zł157 m² 9 845,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom znajduje się na nowoczesnym osiedlu w otulinie lasu Łagiewnickiego oraz rzeki Sokołówki. W ogrodzie możesz rozkoszować się czystym powietrzem. Ulica Wycieczkowa słynie z pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Adwokacka

Bałuty,Łódź

539 550 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

!Idealne miejsce dla Ciebie jeśli lubisz być w centrum miasta! W bliskim sąsiedztwie inwestycji mieści się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa oraz społeczna m.in. szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

398 000 zł49 m² 8 145,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie w cichej okolicy, a zarazem w bliskim otoczeniu sklepów, restauracji, szkół , przedszkoli. Idealne miejsce dla Rodziny! zielony taras bezpośrednio od dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

310 000 zł45 m² 6 826,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Marzyłeś kiedyś o mieszkaniu, które samo się sprząta, gotuje i parzy kawę? My też!. .Ale mamy coś prawie tak dobrego! Przedstawiamy 45,41 m szczęścia i spokoju na Teofilowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Radogoszcz,Łódź

1 400 zł46 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na Radogoszczu w Łodzi ul. Nastrojowa Tylko u nas dostępne od zaraz Niski blok z lat 80tych, mieszkanie o powierzchni ok 46m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

514 878 zł63 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jest do idealna propozycja dla osób szukających mieszkania na osiedlu w którym wszystko jest w zasięgu ręki. Doskonała komunikacja z centrum miasta: tramwaj, autobus, pociąg,S14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydzowa

Teofilów,Łódź

379 000 zł47 m² 8 141,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,55 m położone na czwartym piętrze wieżowca na Teofilowie w Łodzi. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urzędnicza

Bałuty,Łódź

516 205 zł60 m² 8 610,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja! Końcówka sprzedaży! Wyjątkowa okazja: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi dostępne w cenie 8600 zł/m w doskonałej lokalizacji. Nie przegap tej szansy! Zalety oferty: -Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urzędnicza

Bałuty-Centrum,Łódź

555 540 zł60 m² 9 336,81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnia szansa na zakup 3-pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji! Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc Szczegóły mieszkania: to 3-pokojowe mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Łódź

Teofilów,Łódź

40 zł/m²156 m² 6 240 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 156 m2 położone na parterze w nowym budynku biurowym. Jest to samodzielne skrzydło budynku. Lokal to otwarta przestrzeń pięknie doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Bałuty-Centrum,Łódź

450 156 zł49 m² 9 155,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie 2 pokojowe W doskonałej lokalizacji! -zakup bezpośrednio od Dewelopera -bez prowizji -bez podatku pcc Informacje nt. Lokalu: prezentowany lokal to 2-pokojowe mieszkanie na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Doły,Łódź

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja w Łodzi przy Akademii asp. , mieszkanie wolne od 24.08.2024 Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe 44,80m2 zlokalizowane w bloku na 2 piętrze Mieszkanie w pełnym rozkładzie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

280 000 zł45 m² 6 204,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Bałuty,Łódź

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się w cichej lokalizacji przy ul. Gustawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzóski

Bałuty-Centrum,Łódź

548 543 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja cenowa mieszkania 3 pokojowego! -zakup bezpośrednio od Dewelopera -bez prowizji -bez podatku pcc Informacje nt. Lokalu: prezentowany lokal to 3-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolektywna

Bałuty,Łódź

310 000 zł44 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio, bez pośredników, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,59 m , położone w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkania, które naprawdę zaskakują, to te, w których każdy element jest starannie przemyślany. Takie właśnie jest mieszkanie które obecnie oglądasz. 62 m starannie zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radogoszcz,Łódź

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tego jeszcze nie było! Okazja na Radogoszczu 3 pokoje, 53 m , 1. piętro! Marzysz o swoim własnym mieszkaniu, które możesz urządzić według własnych marzeń? I do tego z idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

570 000 zł71 m² 8 047,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z wielkim tarasem w idealnej lokalizacji przy znanej dzielnicy Teofilów. Obok park, sklepy , przedszkola , szkoła. Na samym Osiedlu znajdują się sklepy, kawiarnia , sala zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Marysin,Łódź

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe Mieszkanie przy Parku! Zapraszamy do zakupu, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33 m , zlokalizowanego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do mieszkania dla prawdziwych sportowców życia codziennego! Idealne dla tych, którzy zamiast windy wolą swoje własne nogi, oferuję 45 m na czwartym piętrze gwarantowany trening cardio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Teofilów,Łódź

225 000 zł36 m² 6 198,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na czwartym piętrze bloku przy ul. Łanowej na Teofilowie. Cisza, spokój, cudowny widok na niewielki park, przy którym stoi blok i dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teresy od Dzieciątka Jezus

Bałuty,Łódź

415 150 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle ciekawą propozycję do zamieszkania w niezwykle prestiżowym osiedlu jakim jest Julianów. To co wyróżnia tą inwestycje To zdecydowanie lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Łódź

Teofilów,Łódź

49 zł/m²597 m² 29 251 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do wynajęcia całe niezależne piętro w budynku biurowym. Biuro bardzo ładnie zaaranżowane w mieszanym układzie gabinetowo-otwartym. Wejście do biura prowadzi przez recepcję. Poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie po remoncie przy ul. Rojnej 50D *powierzchnia 37m2 *1 piętro *miejskie ogrzewanie Wyposażenie: *pokój: rozkładana sofa, telewizor, szafa, stół z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

270 000 zł45 m² 6 048 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Alternatywa dla osób poszukujących w pełni rozkładowego 2 pokojowego mieszkania do własnej aranżacji oraz z dogodnym dojazdem do centrum Łodzi. Lokalizacja: łódź - Bałuty / Limanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję mieszkanie z balkonem w bloku na Teofilowie, o powierzchni 37,15 m , 4 piętro, częściowo rozkładowe, 2 pokoje, kuchnia (meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka - Limanowskiego 168. *Nowoczesne, jasne wnętrze. *Wyposażone i umeblowane. *26 m2, parter. *Świetne połączenie komunikacyjne z resztą miasta. *W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Teofilów,Łódź

199 000 zł27 m² 7 305 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu tej urokliwej kawalerki na Teofilowie! Ta nieruchomość o powierzchni 27,24m2 to idealna propozycja dla osób poszukujących własnego miejsca w sercu miasta. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

430 000 zł45 m² 9 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2-Pokojowe Mieszkanie - Szyk, elegancja i Świeżość! Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie nowoczesny design, elegancję i gotowość do wprowadzenia się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Majzela

Bałuty,Łódź

220 000 zł24 m² 9 205,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Tramwajem spod bloku dojedziesz na Uniwersytet Łódzki! Lokalizacja nieruchomości jest jednym z jej niewątpliwych atutów. Ulica Majzela, położona w samym sercu Łodzi, oferuje doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cedry

Bałuty,Łódź

470 000 zł38 m² 12 605 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Kłosek Jakubowska Kłosek polecają: - dwa pokoje o wysokim standardzie wykończenia w inwestycji "nowe Złotno". Umowa przedwstepna! opis: nieruchomość położona na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

325 000 zł37 m² 8 870,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Czary mary, nie do wiary. Mieszkanie w takiej cenie czy to są czary? Dokładnie tak, 2-pokojowe mieszkanie, które pokochasz od razu! Twoje wymarzone lokum? Oto ono! Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

10 zł/m²12 m² 120 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis lokalu: *do wynajęcia zewnętrzne miejsce postojowe przy ulicy Łagiewnickiej 96a *teren zamykany, monitorowany *brama na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

310 000 zł45 m² 6 930,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Łódź, ul. Franciszkańska 57 - 44,73 m - Mieszkanie z potencjałem do remontu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,73 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Oblęgorska

Bałuty,Łódź

980 zł17 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Oblęgorskiej 9 *cała kamienica przeszła gruntowny remont *oryginalna, nowoczesna aranżacja mieszkania *ogrodzona i zamykana posesja *miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

449 000 zł55 m² 8 214,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, o powierzchni użytkowej 54,66 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Lutomierska 127 w dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | wysoki parter | płn-pd | komórka lokatorska | niski czynsz Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m 2 , położone na wysokim parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Łódź

Łagiewniki,Łódź

528 000 zł70 m² 7 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament klasy premium w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w wyjątkowej lokalizacji. Na inwestycję składa się 8 ekskluzywnych apartamentów w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzcinowa

Radogoszcz,Łódź

335 000 zł42 m² 7 897,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wygodne, nowoczesne a za razem przytulne 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na spokojnym i zielonym Radogoszczu. Bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ładna i przytulna kawalerka przy ul. Traktorowa 51 *mieszkanie świetnie zlokalizowane - bardzo dogodny dojazd do centrum Łodzi *I piętro, 27m2, centralne ogrzewanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij