dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Bałuty

669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

669 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Żubardź,Łódź

485 000 zł57 m² 8 479,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność prezentować Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej i cichej lokalizacji na Żubardziu. Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Julianów,Łódź

224 000 zł35 m² 6 351,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

35 m2 mieszkanie na Julianowie w dwupiętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie ma ogromny potencjał inwestycyjny, nie lada gratka dla każdego inwestora. Salon z aneksem kuchennym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotnicza

Bałuty,Łódź

299 000 zł48 m² 6 253 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

TA oferta tylko U nas! Więcej informacji: telefon: przemek Doskonała alternatywa dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w bardzo bliskiej odległości od parków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

449 000 zł53 m² 8 536,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować super ofertę mieszkania na Radogoszczu Zachodzie z ogródkiem. Jeśli szukasz mieszkania do którego możesz się wprowadzić, bez konieczności wykonywania remontu ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sporna

Bałuty,Łódź

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie w o powierzchni 50 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym, zadbanym, bloku, w zielonej okolicy, przy ul. Spornej w Łodzi. Lokalizacja: blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

187 000 zł19 m² 9 689,12 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

340 000 zł46 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji na Bałutach w Łodzi! Mieszkanie o powierzchni 45,68 m znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Bałuty,Łódź

468 000 zł54 m² 8 631,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli marzysz o mieszkaniu, które przytuli Cię niczym ciepły koc w zimowy wieczór i rozświetli każdy Twój dzień, to właśnie je znalazłeś! Na sprzedaż niezwykle słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radogoszcz,Łódź

369 000 zł50 m² 7 433,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,64 m , które znajduje się w sercu Radogoszcza Wschodu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łodzi. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniejowska

Bałuty,Łódź

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, przedstawiam 2-pokojowe (45 m2), mieszkanie świeżo po remoncie. Lokal gotowy do wprowadzenia się! Lokal mieści się w dobrym punkcie Łodzi (ul. Uniejowska 4, blisko Mc Donald's.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łomnicka

Bałuty,Łódź

1 990 000 zł186 m² 10 698,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:863 m²

Na sprzedaż Solidny w bardzo dobrej lokalizacji dom. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze lokalizacja: miejsce, w którym położona jest nieruchomość to istna enklawa spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pułaskiego

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka idealna na start lub jako inwestycja na wynajem! Mamy przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę o powierzchni 25 m , położoną na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Bałuty,Łódź

241 600 zł45 m² 5 345,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości w ramach toczącego się postępowania upadłościowego sygn. akt ld1m/gup-s/448/2024 ogłasza nieograniczony pisemny konkurs ofert na sprzedaż spółdzielczego własnościowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kowalska

Bałuty,Łódź

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jedyne takie mieszkanie w tym bloku do własnej aranżacji. Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim. w apartamentowcu na ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

440 000 zł56 m² 7 834,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Przestronne, słoneczne i przytulne mieszkanie 3 pokoje balkon 56,16 mkw To przestronne i pełne światła mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Łódź

Bałuty,Łódź

25 zł/m²290 m² 7 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestrzeń przygotowana do zajęć sportowych, jogi, itp. Obecnie przestrzeń obejmuje recepcję, jedną dużą salę do ćwiczeń, szatnię, toalety z prysznicami, biuro. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Bałuty,Łódź

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia, przytulne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Klonowej 35/37 w Łodzi *powierzchnia 44 m2, piętro 4 *ogrzewanie miejskie *zaletą mieszkania jest lokalizacja w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

3 100 zł59 m² 52,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy 3 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie przy użyciu wysokiej klasy materiałów z centralnym widokiem na Manufakturę przy ul. Drewnowskiej 43. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Radogoszcz,Łódź

539 000 zł74 m² 7 273,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-918 74,10 m.kw. / 3 pokoje / III piętro mieszkanie w pełni rozkładowe okna drewniane / balkon w pokojach na podłogach parkiet w części lokalu ogrzewanie podłogowe Wolne od:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokra

Bałuty,Łódź

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47m , znajdujące się w dzielnicy Bałuty, przy ulicy Mokrej. Mieszkanie jest świeżo po remoncie wymieniono panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodnika

Radogoszcz,Łódź

477 000 zł62 m² 7 670,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne trzypokojowe rozkładowe mieszkanie z dużą loggią położone na drugim piętrze ocieplonego bloku przy ul. Wodnika w dzielnicy Radogoszcz Wschód, nazywanej sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Radogoszcz,Łódź

539 000 zł57 m² 9 441,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Yo, przedstawiam Ci kozackie mieszkanie o powierzchni 57,09 m , położone na 4. piętrze niskiego bloku na cichym rytmicznym Radogoszczu. To miejsce jest jak dobry beat w hip-hopie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

399 000 zł45 m² 8 847,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Bałutach - Nie tylko dla Wilków z Wall Street! Przyznajmy bez bicia: nie każdy może pochwalić się biurem na Manhattanie, ale kto powiedział, że Bałuty nie mają swojego uroku?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Bałuty,Łódź

1 200 zł39 m² 30,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jednopokojowe ,rozkładowe ,przestronne mieszkanie o powierzchni 39 m2 z balkonem przy ulicy Staszica. Lokal mieści się na parterze w budynku położonym tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

2 090 zł48 m² 43,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie z balkonem w apartamentowcu przy ul. Drewnowskiej 51 *lokal znajduje się w nowo oddanym apartamentowcu *do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teresy od Dzieciątka Jezus

Bałuty,Łódź

772 695 zł69 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 69,3 m , zlokalizowanego przy ul. Św. Teresy, w malowniczej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bałuty,Łódź

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Drewnowskiej 49, na nowoczesnym osiedlu Apartamentowców. Największym atutem lokalizacyjnym jest bliskość Centrum Handlowego Manufaktura, co zapewnia całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

185 000 zł26 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Bałuty,Łódź

545 000 zł61 m² 8 934,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle aura - atal | 3 pokoje | garaż podziemny | komórka | garderoba | zachodnia ekspozycja | ostatnie piętro | duży balkon Do sprzedania apartament przy ul Telefonicznej w inwestycji Aura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bałuty,Łódź

1 600 zł36 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyobraź sobie, że jesteś w centrum Łodzi, dosłownie 5 minut od Manufaktury, placu Wolności, ulicy Piotrkowskiej i Starego Rynku. Już widzisz te kafejki, galerie i wszelkie uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

499 000 zł60 m² 8 267,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z ogródkiem w idealnej lokalizacji przy znanej dzielnicy Teofilów. Obok park, sklepy , przedszkola , szkoła. Na samym Osiedlu znajdują się sklepy, kawiarnia , sala zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sowińskiego

Łagiewniki,Łódź

999 000 zł220 m² 4 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:538 m²

Ta oferta tylko u nas! tel.: Jeśli szukasz komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej dla rodziny w atrakcyjnej okolicy - to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie. Lokalizacja: łódź okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Opłaty : 1300 zł odstępne + 400 zł. czynsz ( woda ,śmieci) + prąd Kaucja : 2000 zł. Jednorazowa prowizja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrzyńska

Bałuty,Łódź

399 999 zł40 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe na 8 piętrze z balkonem i piwnicą o powierzchni 40m2 przy ulicy Srebrzyńskiej. Manufaktura 10min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

502 049 zł57 m² 8 882,68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe W atrakcyjnej cenie I doskonałej lokalizacji. -Zakup bezpośrednio od Dewelopera -bez prowizji -bez podatku pcc Informacje nt. Lokalu: prezentowany lokal to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Bałuty,Łódź

283 000 zł38 m² 7 398,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przedstawiam mieszkanie 2 pokojowe ok. 38 m2 z balkonem, rozkładowe, w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Czarneckiego. Znajduje się na 7 piętrze 10-cio piętrowego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

516 420 zł60 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie ma 3 pokoje i powierzchnię 60,40m2 oraz dodatkowo 2 balkony 16,21m2 i 5,52m2 + Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę dużą, jasną kawalerkę o powierzchni 40 m2; okolica ul. Franciszkańskiej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i czeka na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cedry

Bałuty,Łódź

332 497 zł37 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! Cena: 332497zł Cena za m2: 9050zł Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię 36,74 m2 oraz dodatkowo taras zielony (15,60m2). +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

45 zł/m²180 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Zapraszam do najmu lokali znajdujących się w budynku biurowym na ul. Łagiewnickiej w Łodzi Lokale są klimatyzowane oraz w pełni wyposażone w wysokiej jakości meble biurowe. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

3 100 zł59 m² 52,54 zł/m²

 

Piętro:7/10