dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź

3 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 447 ogłoszeń

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przepiękne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone przy ul. Piotrkowskiej 48 w samym sercu Łodzi. To unikatowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł79,22 m² 8 457,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania, idealnego dla rodziny, zlokalizowanego w sercu dynamicznego miasta Łódź. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł24,50 m² 7 306,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja inwestycyjna | 3 min od Politechniki | Gdańska 152 | Parking Szukasz pewnej lokaty kapitału lub idealnego mieszkania na start w samym sercu Łodzi ? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 500 zł76,50 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy, 76,50 m - Łódź, ul. Pogonowskiego Nowoczesny, przestronny lokal użytkowy w stanie deweloperskim, położony na parterze świeżo wybudowanego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł38 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od czerwca! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni 38m2, znajdujące się na pierwszym piętrze apartamentowca usytuowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł605 m² 107,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42,47 m² 47,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 42,47 m przy ulicy Pienistej. Lokalizacja Nowe Polesie Apartamenty to nowoczesne osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 360 zł340 m² 3 233,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na osiedlu Stoki, w dzielnicy Widzew, w Łodzi. Nieruchomość zadbana, w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł75 m² 7 053,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Łódź to jedno z najlepszych miejsc w kraju, gdzie warto zainwestować w zakup nieruchomości i czerpać zysk z najmu krótko lub długoterminowego. Dowolne przeznaczenie czy to dla.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²327 m² 13 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia jasny i przestronny lokal położony na parterze w budynku biurowym Dostępna powierzchnia obejmuje dwa moduły 327 i 171 m2. Jest możliwość wynajęcia części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 766 zł66,20 m² 8 697 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym balkonem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,36 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,36 m, położone na parterze w nowej inwestycji przy ul. Srebrzyńskiej 12 w Łodzi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł40 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji fuzja przy ul. Milionowej 8 w Łodzi. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł529 m² 1 037 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Safrina: działka Z bonusem, który kosuje konkurencję! To prawdopodobnie najlepiej zainwestowane pieniądze w tej części Łodzi kupujesz funkcjonalną bazę, która w urzędzie właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł50,32 m² 6 657,39 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,32 metrów kwadratowych, położone w ścisłym Centrum Łodzi przy ul. Piotrkowska 172/180. Główne atuty nieruchomości to idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 100 zł3 578 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o charakterze inwestycyjnym, położoną przy jednej z kluczowych arterii komunikacyjnych Łodzi ul. Stanisława Przybyszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52,84 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w apartamencie z widokiem na panoramę miasta! Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 53 m 2 wraz z tarasem ok. 8 m 2. Apartament położony jest na 16.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł33,42 m² 5 535,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Odrębna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie bardzo dobre pod kątem zakupu inwestycyjnego. Lokal wymaga przearanżowania pod kątem wydzielenia osobnej łazienki, na tą chwilę jest jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł55,85 m² 10 188 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż apartament w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego i Parku na Zdrowiu. To tutaj na kultowym Osiedlu Retkinia, spotykają się elegancja, wyjątkowy design i doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł98,80 m² 9 099,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:302 m²

Łódź - Dolina Łódki Kompaktowy bliźniak w malowniczej okolicy Tym razem mam dla Was komfortowy dom, a właściwie dwa domy, położone w malowniczej okolicy, na granicy Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł19 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalną kawalerkę położoną przy ul. Legionów 47 w Łodzi. Zacznijmy od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł41 m² 12 170,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie nie jest dla każdego. Serio. Jeśli lubisz hałas, tłumy i sąsiada, który o 2 w nocy odkrywa talent dj-a przewiń dalej. Tu jest Złotno. Tu się oddycha. 41 m dla ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł56,66 m² 6 883,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,66 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym, zadbanym bloku w spokojnej i zielonej części Widzewa Wschodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 680 zł53,96 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% pcc. Klucze na już. 0%prowizji. W centrum Łodzi przy ulicy Płockiej 4 czeka na Ciebie atrakcyjne dwupokojowe, słoneczne mieszkanie. Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja która zarazem jest.

Szczegóły ogłoszenia

396 500 zł44,56 m² 8 898,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,56 m , usytuowane na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1977 roku, na Bałutach przy ul. Lutomierskiej 81.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł27,18 m² 8 793,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Lokal: powierzchnia: 27,18 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 4 / 4 Stan: gotowe do wprowadzenia Układ: pokój dzienny oddzielna kuchnia łazienka z wc przedpokój Dodatkowe atuty: wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 600 000 zł230 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Unikatowa oferta prawdopodobnie największy apartament w Łodzi o powierzchni 230 m - z 2 tarasami o łącznej pow. prawie 48m2. Położony na ostatnim piętrze inwestycji Melody.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł385 m² 31,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal do wynajęcia ok. 385 m Ekspozycja, magazyn, parking, witryny Proponujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni ok. 385 m , który łączy część biurowo-ekspozycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

631 085 zł66,43 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Są miejsca, w których od pierwszej chwili po prostu zwalniasz. To jest właśnie jeden z tych adresów. Kameralne, przemyślane, zanurzone w zieleni, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Łódź

Łódź,wielkopolskie

459 000 zł72,59 m² 6 323,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie czworaczej w Łodzi, gm. Stęszew. Lokalizacja: łódź, gm. Stęszew - spokojna okolica zlokalizowana między dwoma urokliwymi jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

1 488 000 zł227 m² 6 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Przestronny dom położony w spokojnej, zielonej okolicy w bliskim sąsiedztwie ul Rąbieńskiej i Szczcińskiej w Łodzi. Lokalizacja gwarantuje szybkie połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

603 750 zł105,75 m² 5 709 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać lub zainwestować w samym sercu Łodzi w rewitalizowanej części, ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł3 332 m² 155,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Jeśli marzysz o miejscu, w którym poranna kawa smakuje inaczej - w ciszy, z widokiem na zieleń i śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²22,91 m² 1 466 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 1 pomieszczenia o powierzchni 22,91 m2 na 3p. Zadbany budynek w samym centrum miasta (ok. Al. Kościuszki). Jest idealnie połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 364 zł38,92 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do.

Szczegóły ogłoszenia

494 360 zł58 m² 8 523,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem! dwoma łazienkami! i windą, położonego w samym sercu Łodzi, przy ulicy Pomorskiej 115. To.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł6 540,40 m² 1 299,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: sl/klasb3/2019 Oferujemy do sprzedaży budynek użytkowy o powierzchni użytkowej 6540,4 m2 usytuowany na działce 4989 m2 w okolicy Al. Politechniki (pogranicze dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł128 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Nr oferty eks-ms-15512 Sprzedaż lub wynajem lokalu ul. Piotrkowska parter front! Obecnie lokal mieszkalny , w trakcie przekształcania na lokal użytkowy Odcinek Piotrkowskiej za Centralem- przejezdny.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 761 m² 51,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw/60/2015 Do sprzedaży działka leśna o pow. 9761 m2 na Bałutach w okolicy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44,86 m² 7 579,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy na prezentację 2-pokojowego, rozkładowego mieszkania na Teofilowie, przy ul. Traktorowej. Powierzchnia 45 m2, 4 piętro. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Łodzi, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł27,20 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka - pokój z kuchnią, łazienką, przedpokojem i balkonem. Powierzchnia - 27,20mkw. Piętro 6/11, winda. Rozkład - rozkładowe, z przedpokoju wchodzimy do każdego z pomieszczeń.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij