dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź

3 456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

780 000 zł74 m² 10 540,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do kupna atrakcyjny 3 pokojowy apartament o powierzchni 73,79mkw. w budynku wielorodzinnym z windą. Usytuowany na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

399 000 zł59 m² 6 808 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: doskonała alternatywa dla osób, które szukają mieszkania pod inwestycję. Jest możliwość przerobienia na mieszkanie dla rodziny Z dziećmi 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

285 000 zł47 m² 6 003,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: 2 ustawne pokoje z osobnym wejściem. Opis szczegółowy: nieruchomość położona na parterze, w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Bałuty,Łódź

340 000 zł38 m² 9 023,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: 37,68m2- dwa pokoje z balkonem. Opis szczegółowy: nieruchomość położona na 3-cim piętrze, w czteropiętrowym niskim bloku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wieniawskiego

Górna,Łódź

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowa kawalerka w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiego 5h *mieszkanie po remoncie w centrum miasta *ogrzewanie miejskie *z dużym balkonem *powierzchnia 28 m2, 2 piętro *2400m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wodna

Widzew-Wschód,Łódź

332 900 zł29 m² 11 479,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz przestronnej kawalerki, która będzie prawdziwą oazą spokoju w tętniącym życiem mieście? Mam dla Ciebie propozycję, której nie możesz przegapić! Mieszkanie świetnie nadające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzezińska

Nowosolna,Łódź

1 500 000 zł155 m² 9 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży elegancki dom z poddaszem użytkowym o powierzchni zabudowy 155,40 m2 w cenie 1 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

1 300 zł17 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wynajmę komfortową kawalerkę przy ul. Mielczarskiego 16 *powierzchnia 17m2 *3 piętro *miejskie ogrzewanie *zamykane podwórko *pełne wyposażenie i umeblowanie *niedaleko Akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhiego

Żubardź,Łódź

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania - kawalerki tworzącej jedną przestrzeń o powierzchni 34m2. usytuowanej na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Śródmieście,Łódź

271 779 zł37 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferta sprzedaży mieszkania w stanie developerskim położonego w pobliżu miasteczka studentów w Łodzi. Nieruchomość nadaje się idealne pod inwestycję. - powierzchnia 37,23 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Stare Polesie,Łódź

2 000 zł69 m² 28,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2 w bloku z cegły z 1997r. Parking na zamkniętym terenie,. Zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

274 000 zł47 m² 5 837 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

"mieszkanie W centrum, tuż obok uniwersytetu łódzkiego" ul. Pomorska - cena min.: 274.000 zł DLA KOGO?: - dla inwestora pod wynajem lub dla osoby starszej ZALETY NIERUCHOMOŚCI: - lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów Gdyńskich

Chojen,Łódź

969 000 zł82 m² 11 746,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż trzypokojowy apartament o powierzchni 82,5 m po kompleksowym remoncie, znajdujący się na Chojnach przy ul. Kosynierów Gdyńskich, w spokojnej okolicy, blisko Stawów Jana. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Śródmieście,Łódź

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia stylową kawalerkę w Łodzi przy ulicy Wrocławskiej usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie w wysokim standardzie, w pełni wyposażone w meble i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szymonowica

Górna,Łódź

549 900 zł125 m² 4 399,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę zakupu domu wolnostojącego w Łodzi, zlokalizowanego przy ul. Szymonowica 13, na osiedlu Piastów-Kurak w dzielnicy Łódź - Górna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Więckowskiego 72 *osobna kuchnia oraz wydzielona część sypialniana *blisko centrum miasta (manufaktura w odległości 1,5 km) *4 piętro, 40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Widzew,Łódź

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Czy wiesz, co robią pingwiny po zmroku? Pewnie szukają tak przytulnego miejsca jak to mieszkanie, które właśnie wystawiliśmy na sprzedaż! Sprzedam mieszkanie, które jest jak dobre wino dojrzewało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

3 000 zł49 m² 60,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO pierwszego zamieszkania | 2 pokoje | manufaktura Oferuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania, o powierzchni około 50 m 2 , położone na 4 piętrze nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbocze

Stoki,Łódź

469 000 zł58 m² 8 156,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mam przyjemność przedstawić Państwu klimatyczne mieszkanie dla pary w przyjemnej, spokojnej okolicy na Stokach, na ul. Zbocze Okolica: wszystko to co potrzebują Państwo do życia. Jak chcą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty-Centrum,Łódź

445 000 zł46 m² 9 673,91 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie na Bałutach. Powierzchnia ok 46m2, pełen rozkład, balkon. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie obejmującym: - wymianę instalacji elektrycznej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Polesie,Łódź

2 700 zł72 m² 37,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia nieopodal Akademii Muzycznej. Lokal jest w stanie do zamieszkania. Wszystkie media są z sieci miejskiej. Na 72mkw składa się: * 3 pokoje *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Codzienna

Stare Chojny,Łódź

299 000 zł43 m² 7 020,43 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj w spokojnej i cichej okolicy w mieszkaniu położnym na zielonym osiedlu przy ul. Codzienna 2. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,59 m2. standardzie: do remontu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowiańska

Górna,Łódź

160 000 zł28 m² 5 747,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zainwestuj lub zamieszkaj, przestronna kawalerka położona w cichej okolicy w dzielnicy Łódź Górna - Górniak przy ul. Słowiańska 28. Budynek położony w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kąkolowa

Łódź,łódzkie

260 000 zł1 093 m² 237,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki idealnej pod budowę domu dla rodziny, której zależy na spokojnej okolicy, przy czym położanej nadal na terenie Łodzi. Lokalizacja: działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Śródmieście,Łódź

440 847 zł60 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferta sprzedaży mieszkania w stanie developerskim położonego w pobliżu miasteczka studentów w Łodzi. Nieruchomość nadaje się idealne pod inwestycję. - powierzchnia 60,39 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Beskidzka

Widzew,Łódź

987 000 zł133 m² 7 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz ekologicznego i energooszczędnego domu na nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim z niedużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu przytulny lokal (31 m2 ) w centrum Łodzi przy ul. Drewnowskiej 51 (nowe osiedle przy manufakturze) Mieszkanie składa się z pokoju ,wydzielonej części sypialnej, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

5 800 zł100 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mega okazja! Wynajmij lokal o powierzchni 100 m w sercu Łodzi! Historyczna kamienica, w której odwiedzał swoich rodziców Julian Tuwim Ta historia dodaje miejscu niepowtarzalnego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew-Wschód,Łódź

369 000 zł45 m² 8 143,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na Widzewie Wschodzie! Lokal znajduje się na dziewiątym piętrze zadbanego wieżowca położonego pośród spokojnego, przyjemnego osiedla. Świetna okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łódź

Widzew,Łódź

898 000 zł126 m² 7 155,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 125,50m2 z garażem jednostanowiskowym. Dom w stanie deweloperskim, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

319 000 zł36 m² 8 861,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Cena zakupu: 319 000 zł Szukasz bezpiecznej i opłacalnej inwestycji? Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które jest doskonałą okazją inwestycyjną. Sprawdź, jakie zyski możesz osiągnąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne studio - ul. Targowa 55 *18 m2, 4 piętro, centralne ogrzewanie *kamienica po remoncie *spokojna okolica w centrum miasta, blisko park Źródliska oraz Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie generalnym (do lekkiego odświeżenia) - 365 tys zł - 2 pokoje - kuchnia - 45m2 - piętro 2/4 - balkon - komórka lokatorska - wystawa: północ- południe - lokalizacja: teofilów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

319 000 zł47 m² 6 790,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

2 pokoje, 46,98m2, 1. piętro w dobrze skomunikowanej części Łodzi, wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przełajowa

Retkinia,Łódź

325 000 zł43 m² 7 558,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż lokal handlowo-biurowo-usługowy 43 m2, w Retkini, ul. Przełajowa 22a (obok Maratońskiej). W otoczeniu inne lokale użytkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

1 045 000 zł80 m² 13 072,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam na sprzedaż świetnie położone mieszkanie przy ul. Legionów - osiedle Legionów 66. Blok ma 4 piętra, z czego mieszkanie mieści się na 1 piętrze. W budynku znajduje się winda. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

3 000 zł56 m² 53,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | widok na tereny zielone | Do wynajęcia nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie, do pierwszego zamieszkania, o pow. ok. 56 m 2 , położone na pierwszym piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

2 750 zł64 m² 42,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe, nowe, mieszkanie o powierzchni 64m2, na pierwszym piętrze (z windą) w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy (z portiernią i ochroną) przy ulicy Więckowskiego 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pojezierska

Julianów,Łódź

299 990 zł45 m² 6 636,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe Mieszkanie na Parterze przy Parku! Zapraszamy do zakupu, dwustronnego mieszkania o powierzchni 45,2 m , zlokalizowanego na parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Polesie,Łódź

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - do not hesitate to contact us Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 63m2 , usytuowanego w kamienicy przy ul. 6 sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

490 zł9 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *oferta dotyczy pokoju nr. 5 *wynajmę pokój w Centrum - Śródmieście - Legionów 40 *pokoje nieprzechodnie, zamykane na klucz *części wspólne: 2 łazienki i aneks kuchenny.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij