dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź

3 454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 454 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

400 000 zł53 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53 m w bloku po termomodernizacji w 2022 roku. Lokal znajduje się w spokojnej i zielonej dzielnicy Łodzi Widzew - Zarzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Widzew,Łódź

309 500 zł35 m² 8 757,78 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Czy wyobrażasz sobie swoje pierwsze mieszkanie, które oferuje spokój i wygodę? Oto oferta idealna dla młodej osoby zaczynającej swoje życie na własnych warunkach lub dla rodziców szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Marysin,Łódź

240 000 zł33 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zamieszkaj w centrum Łodzi otoczonej zielenią, niedaleko akademii Sztuk Pięknych! Przedstawiamy 33m2 przytulną kawalerkę znajdującą się na ul. Przemysłowej 18/24 w dzielnicy Bałuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Górna,Łódź

410 000 zł51 m² 7 970,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis: prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,44m2, zlokalizowane przy ulicy Niemcewicza 5/7 w dzielnicy Górna. Dzięki przemyślanemu rozkładowi nieruchomość ta może być idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana u zbiegu ulic Wierzbowej i Północnej w spokojnej okolicy. Największym jej atutem jest bliskość Uniwersytetów oraz bardzo dobra komunikacja. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górniak,Łódź

349 000 zł44 m² 7 997,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w rejonie Łódź Górna. Nieruchomość o powierzchni 43,64 m 2 znajduje się w bloku 4 piętrowym i składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzieńska

Karolew,Łódź

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m , znajdujące się na 7. piętrze wieżowca z windą. Mieszkanie jest w pełnym rozkładzie, co oznacza, że wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydzowa

Teofilów,Łódź

285 000 zł38 m² 7 441,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Teofilów Przestronne mieszkanie Adres ul Rydzowa 13 Łódź Powierzchnie 38m2 Piętro 8/10 Mieszkanie jest jasne, przytulne z urokliwym widokiem na zieleń i panoramę miasta. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 300 zł15 m² 87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać w samym "sercu miasta" Łodzi - w pięknie zrewitalizowanej kamienicy, ciesząc się dostępem do atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Złocisty kurczak najlepiej smakuje robiony na gazie. To mieszkanie da Ci możliwości skosztować takiego luksusu. Wyobraź sobie, że budzisz się rano w swoim przytulnym M3. W kuchni pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

541 911 zł58 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe miejsce na mapie Łodzi przy którym warto się zatrzymać Inwestycja oddana do użytku Nowe osiedle na Retkinii Kupujący zwolniony z podatku pcc 2% Umów się już dziś na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia , przytulne mieszkanie o powierzchni 16 mkw mkw położone w remontowanej kamienicy w centrum Łodzi przy ul. Nawrot 39(5 min do ul.Piotrkowskiej). Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kutrzeby

Bałuty,Łódź

860 zł23 m² 37,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia słoneczne mieszkanie przy ul. Kutrzeby 3 *położone w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu Łodzi, z dobrym dojazdem do centrum *bliskość sklepów, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

671 933 zł67 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sąsiedzka

Chojny,Łódź

2 200 zł31 m² 71,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne nowoczesne mieszkanie w nowym bloku na osiedlu Chojny Park, ul. Sąsiedzka 4, w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 30,65 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 000 zł17 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka po remoncie przy ul. Nawrot 55 *mieszkanie znajduję się w centrum miasta *ogrzewanie elektryczne, 17m2, parter *900m - Piotrkowska i off *900m - Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Zawiszy Czarnego

Bałuty,Łódź

1 100 zł15 m²

 

Piętro:parter/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Witam, mam do wynajęcia łącznie pokój w trzypokojowym mieszkaniu na ul. Zawiszy Czarnego. Pieszo 5 min. do Manufaktury, parter. Bardzo mile widziane osoby po 35, roku życia:) ale nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call nowoczesne mieszkanie Z technologią smart home! Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 40 m 2 usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Śródmieście,Łódź

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m2 na I piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu z windą - położonym w Centrum Łodzi przy ul. Gdańskiej 141a. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piotrkowska

Katedralna,Łódź

33 zł/m²135 m² 4 455 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal na parterze o powierzchni 135 m2. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio z parkingu przez dwuskrzydłowe drzwi. Wejście bez progowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bałuty,Łódź

1 390 zł45 m² 30,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down częściowo umeblowane mieszkanie na bałutach - ul. Limanowskiego wynajem: 1.400 zł ŁĄCZNIE OPŁATY MIESIĘCZNIE: 2.050 zł + media (prąd i gaz) KAUCJA: 3.500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górna,Łódź

821 000 zł95 m² 8 642,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować kolejną perełkę na sprzedaż. Takie oferty nie pojawiają się często: 95 m2 z bardzo dużym tarasem (60 m2) na ostatnim IV piętrze z windą na zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Śródmieście,Łódź

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe,nowe, ciche mieszkanie o powierzchni 37 m2 w sąsiedztwie Galerii Łódzkiej, politechniki i Parku Poniatowskiego. Budynek usytuowany jest na kameralnym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzóski

Bałuty,Łódź

516 205 zł61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja! Końcówka sprzedaży! Wyjątkowa okazja: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi dostępne w cenie 8500 zł/m w doskonałej lokalizacji. Nie przegap tej szansy! Zalety oferty: -Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

346 000 zł38 m² 9 143,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliz u znajdują się z łobki, przedszkola, szkoły, basen, ośrodek sportu oraz dom kultury. Nie bez znaczenia tez jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liściasta

Bałuty,Łódź

490 000 zł53 m² 9 227,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie - świetna lokalizacja na ulicy Liściastej w Łodzi! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i stylowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Stare Polesie,Łódź

325 000 zł65 m² 4 979,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Wysokie, jasne i suche dwupokojowe mieszkanie do remontu znajdujące się w przedwojennej, zabytkowej kamienicy. 65,27 m2 przy Woonerfie na ul. Lipowej. Opis mieszkania: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

466 088 zł48 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

215 000 zł30 m² 7 077,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Wprowadzenie Prezentujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 30,38 m , usytuowaną w samym sercu Łodzi przy ul. Legionów 24. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecznicza

Górna,Łódź

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane przy ul. Leczniczej w Łodzi, w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sojczyńskiego Warszyca

Bałuty,Łódź

230 000 zł30 m² 7 744,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z kompaktowym i funkcjonalnym mieszkaniem o powierzchni 29,7 m , położonym w doskonałej lokalizacji na Bałutach w Łodzi. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Grota-Roweckiego

Widzew,Łódź

105 000 zł15 m² 6 880,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Polecamy na sprzedaż: - garaż na ulicy Grota Roweckiego w Łodzi (widzew zarzew/dąbrowa). Garaż własnościowy o powierzchni ok16m2 z księgą wieczystą, pod nadzorem spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

291 800 zł29 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Bałuty,Łódź

1 300 zł38 m² 33,94 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokoje 38,30m2 na 6 piętrze w Wieżowcu Mieszkanie wolne od zaraz Piękna panorama miasta Mieszkanie rozkładowe z balkonem Łazienka z ubikacja Wystawa okien na południe Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

314 000 zł31 m² 10 268,20 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż w formie cesji ( przepisanie um. deweloperskiej ) posiadamy 3 mieszkania o identycznych układach na 4, 3, 2 piętrze. Inwestycja dewelopera okam zostanie ukończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górna,Łódź

839 000 zł62 m² 13 532,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy Apartament na Ostatnim Piętrze - Unikatowy! Marzysz o luksusowym mieszkaniu z widokiem, który zapiera dech w piersiach? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Bałuty,Łódź

860 zł36 m² 23,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Górniczej 41 *4000m - Manufaktura 4000m - Plac Wolności *miejskie ogrzewanie, 36 m2, 2 piętro *możliwość doposażenia lokalu w pralkę i lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

405 000 zł47 m² 8 562,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie dla rodziny. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych sypialni ( jedna z balkonem), salonu z wejściem do kuchni, łazienki i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 000 zł18 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka po remoncie przy ul. Nawrot 55 *mieszkanie znajduję się w centrum miasta *ogrzewanie elektryczne, 18 m2, parter *900m - Piotrkowska i off *900m - Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, gen. Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Łódź

575 000 zł100 m² 5 768,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania w zabytkowej secesyjnej kamienicy przy ul. Plac Dąbrowskiego 4 w Łodzi. Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maczka (1892 - 1994)

Retkinia,Łódź

368 000 zł41 m² 8 999,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oddanie budynku 30.03.2025R. -Zakup bezpośrednio od Dewelopera -bez prowizji -bez podatku pcc Informacje nt. Lokalu: prezentowany lokal to 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 40,90 m2,.