dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty wynajmu nieruchomości

800 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

800 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Łódź

59,31 zł/m²42 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Istnieje możliwość adaptacji powierzchni wedle potrzeby najemcy! Do wynajęcia lokal użytkowy położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Stare Polesie,Łódź

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić nowy, trzypokojowy apartament mieszczący się przy al. Mickiewicza. Lokalizacja: mieszkanie mieści przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Felsztyńskiego

Górna,Łódź

1 000 zł16 m² 62,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, w pełni wyposażoną kawalerkę znajdującą się przy ul. Felsztyńskiego 5. Kawalerka znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Polesie,Łódź

8 000 zł86 m² 93 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 3-pokojowy apartament przy alei Mickiewicza 4 w Łodzi. Prezentowane mieszkanie mieści się na XII piętrze w nowym bloku z 2021, jego powierzchnia to 86 m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolczyka

Olechów-Janów,Łódź

2 800 zł71 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia mieszkanie 71 m2 w spokojnej, zielonej okolicy na Olechowie. Mieszkanie składa sie z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

500 zł8 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój przy ul. Zielona 40 *piętro 1, powierzchnia pokoju 8 m2 *całkowita powierzchnia mieszkania 46 m2 *ogrzewanie elektryczne *elewacja kamienicy odnowiona Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Bałuty,Łódź

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulną kawalerkę po generalnym remoncie o powierzchni 31 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku w Łodzi. W skład mieszkania wchodzi: - salon, wyposażony w kanapę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 300 zł51 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kilińskiego 121b, o powierzchni 51,15 m2 znajdujące się na 4 piętrze w bloku 13-piętrowym z windą z 2016 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

1 650 zł77 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania: - 77 m2, 3 pokoje (z możliwością wynajęcia 2 pokoi), 3 piętro, balkon z widokiem na podwórze - świetna lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Politechniki

Śródmieście,Łódź

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, do pierwszego zamieszkania, na trzecim piętrze apartamentowca, w nowoczesnym budynku z winda i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Warszawska

Julianów,Łódź

8 000 zł98 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowy, 3-pokojowy apartament na Julianowie przy ul. Warszawskiej o pow. 98 m2. Apartament usytuowany jest na III piętrze na ekskluzywnym osiedlu Avangarda. Na I kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj W ścisłym centrum miasta | nowe centrum łodzi Do wynajęcia od zaraz, trzypokojowe mieszkanie, w doskonałym standardzie na pierwszym piętrze apartamentowca, na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przedwiośnie

Julianów,Łódź

6 500 zł100 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny , trzypokojowy apartament do wynajęcia w dzielnicy Julianów przy ul. Przedwiośnie. Posiada powierzchnię 100m2 i położony jest na pierwszym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kutrzeby

Bałuty,Łódź

860 zł23 m² 37,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia słoneczne mieszkanie przy ul. Kutrzeby 3 *położone w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu Łodzi, z dobrym dojazdem do centrum *bliskość sklepów, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Więckowskiego 72 *osobna kuchnia oraz wydzielona część sypialniana *blisko centrum miasta (manufaktura w odległości 1,5 km) *4 piętro, 40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mandarynkowa

Nowosolna,Łódź

5 500 zł120 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej położony przy ulicy Mandarynkowej w inwestycji Brzozowa Aleja osiedle Nowosolna. Oferowana nieruchomość posiada powierzchnię 120 m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wynajmę dwupokojowe mieszkanie przy ul. Narutowicza 41 *powierzchnia 37 m2 *parter *miejskie ogrzewanie Wyposażenie: *pokój 1: antresola z materacem, lampka nocna, biurko/stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

470 zł6 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *pokój przy ulicy Wschodniej 51 w Łodzi *zamykane podwórko *miejskie ogrzewanie *powierzchnia 7 m2 *pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka) *jedyne 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łączna

Górna,Łódź

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w okolicach Czerwonego Rynku- łączna 11 *nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie *dużo miejsca do przechowywania *19 m2, pierwsze piętro *cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Klementynkowa

Nowosolna,Łódź

5 500 zł104 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Lokal dostępny od Maja. Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej położony przy ulicy Klementynkowej w inwestycji 'Brzozowa Aleja 2' osiedle Nowosolna. Oferowana nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Senatorska

Górna,Łódź

80 zł/m²125 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale handlowo - usługowo - biurowe w parterze apartamentowca przy ul. Senatorskiej w Łodzi! Lokal w wysokim standardzie typu open space - nowoczesny, parterowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

2 250 zł35 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowy apartament na Mielczarskiego w Łodzi usytuowany na trzecim piętrze budynku na terenie zamkniętym. Ten wyjątkowy apartament o powierzchni 35 m to idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biegańskiego

Bałuty,Łódź

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do pierwszego wynajęcia trzypokojowy apartament o powierzchni 45m2 znajdujący się na drugim piętrze apartamentowca usytowanego przy ul. Biegańskiego. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

4 000 zł48 m² 83 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy Apartament w Centrum Łodzi przy ulicy Tuwima 15 "solaris Park". Apartament posiada powierzchnię 48 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym (w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka, na IV piętrze, w inwestycji N23 przy ul. Narutowicza 23. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego oddzielnego od części dziennej listwami lamelowymi, garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 390 zł25 m² 55,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Piotrkowskiej 37 w Łodzi *w samym centrum miasta *miejskie ogrzewanie *piotrkowska 25 m2 *3 piętro *pełne wyposażenie i umeblowanie (lodówka, kuchenka ,okap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Teofilów,Łódź

1 500 zł38 m² 39,16 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m na Teofilowie, przy ul. Grabieniec w Łodzi. Ofertę kierujemy do singli oraz par, a także firm, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łomżyńska

Górna,Łódź

35 zł/m²340 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal na poddaszu z potencjałem biznesowym Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu dużego lokalu na poddaszu o powierzchni 340 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Retkinia,Łódź

1 800 zł42 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,2mkw. położone przy ul. Popiełuszki w Łodzi. Mieszkanie po remoncie, funkcjonalnie zaprojektowane przez architekta. Wnętrza jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Śródmieście,Łódź

2 200 zł38 m² 57 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania przy ul. Targowej 53C Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na VII, ostatnim piętrze nowoczesnego kompleksu "diasfera Łódzka". Wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

62,50 zł/m²16 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia stylowy lokal usługowo-handlowy na Piotrkowskiej w Łodzi. Powierzchnia całkowita to ok 16 m2., posiada zaplecze sanitarne. Idealna propozycja na: *pracownię krawiecką, *pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Górna,Łódź

4 000 zł98 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Do wynajęcia przytulny dom z ogrodem ul. Śląska, łódź Na wynajem oferujemy komfortowy, w pełni funkcjonalny dom zlokalizowany przy ul. Śląskiej 57 w Łodzi. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Uniwersytecka

Śródmieście,Łódź

23,18 zł/m²121 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Reprezentacyjny lokal pod kancelarię w centrum Łodzi ul. Uniwersytecka 18 Szukasz idealnej przestrzeni na kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Legionów 75 *o powierzchni 19 m2, 4 piętro *ogrzewanie centralne *blisko centrum miasta, w dzielnicy Łódź-Polesie. *Kawalerka składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 050 zł14 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna, zadbana kawalerka przy ul. Legionów 75 *kompletne wyposażenie i umeblowanie *ogrzewanie centralne *14 m2 , parter *w pobliżu Manufaktury *blisko Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Strykowska

Bałuty,Łódź

7 000 zł268 m² 26,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

WE speak english Na wynajem piękny dom wolnostojący nieopodal ul. Strykowskiej, w Dobieszkowie. Dom ma 268 m2 oraz usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni 2800 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

1 400 zł32 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy al. kard. Stefana Wyszyńskiego w Łodzi! Prezentowany lokal mieści się na trzecim piętrze wieżowca, jego powierzchnia to 32 m2. Mieszkanie po remoncie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

3 100 zł90 m² 513 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie na wynajem w centrum Łodzi, przy ulicy Piotwkoskiej (między Andrzeja Struga i Moniuszki). Mieszkanie jest ciche - znajduje się w podwórku, ma oddzielną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka w kamienicy, osiedle zamknięte ul. Wróblewskiego 54. *Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. *19 m2 , parter z tarasem ogrodzonym i furtką, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Księży Młyn,Łódź

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Gołębiej. Mieszkanie o powierzchni 40 m2, znajduje się na 1 piętrze w bloku, składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia