dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty wynajmu nieruchomości

800 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

800 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Wielkopolskich

Bałuty,Łódź

2 000 zł43 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 46 m, położone przy ul. Powstańców Wielkopolskich 26. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Łódź

Górna,Łódź

55 zł/m²130 m² 7 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal o niepowtarzalnym klimacie. Zwracają uwagę czerwona cegła na ścianach oraz drewniane belki na suficie. Dodatkowym autem są duże okna ze szprosami. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojewódzkiego

Olechów,Łódź

3 950 zł101 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, przestronne mieszkanie przy ul. Wojewódzkiego o powierzchni 101 m2 w inwestycji "osiedle Hetmańskie". Lokal składa się z salonu z jadalnią oraz otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Pogonowskiego 73. Posiada powierzchni 50m2 i położone jest na pierwszym piętrze w apartamentowcu z windą. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felsztyńskiego

Górna,Łódź

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Łodzi, przy ulicy Felsztyńskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze świeżo wyremontowanej kamienicy (wszystkie media miejskie, brak podzielników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

2 600 zł49 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Kopernika 'Tobaco Park ii'. Posiada powierzchnię 49m2 i położone jest na czwartym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Źródłowa

Bałuty,Łódź

2 700 zł41 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 40,65 m, usytuowane na czwartym piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Źródłowej 9 w Łodzi. Przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

3 000 zł51 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 3 pokojowy loft o pow. 51 mkw., wykończony oraz wyposażony w wysokim standardzie. Apartament mieści się na nowym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu Tobaco Park przy ul. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Śródmieście,Łódź

3 200 zł54 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, dwupokojowy apartament w inwestycji 'Diasfera Łódzka' przy ulicy Targowej. Posiada powierzchnię 54m2 i położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Górna,Łódź

2 200 zł37 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do pierwszego wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m, znajdujące się w świetnej lokalizacji Łódź, ul. Gałczyńskiego 2. Lokal przeszedł kompleksowy remont wszystkie instalacje zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 190 zł14 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z antresolą przy ulicy Legionów 75 *lokal znajduje się na pierwszym piętrze w oficynie a jego umiejscowienie zapewnia ciszę i spokój *składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

6 000 zł85 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Od 1 kwietnia 2025 do wynajęcia 3 pokojowy apartament z wyjątkowym widokiem na ec1, dworzec Fabryczny oraz Bramę Miasta. Lokal o powierzchni 85,40 m2 znajdujący się na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

1 800 zł35 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odnowiona kawalerka w kamienicy znajdująca się na ostatnim piętrze kamienicy zamkniętego osiedla o powierzchni 35m2. Lokal składa się z dużego pokoju sypialnianego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

1 600 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Retkini, przy ulicy Olimpijskiej. Posiada powierzchnię 30m2 i położona jest na dziewiątym piętrze w wieżowcu z windą. Całość po remoncie, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

2 900 zł60 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 na 2 piętrze na nowym osiedlu przy ul. Pomorskiej 183. Świetna lokalizacja m. in. dla pracowników biurowca Green Horizon przy Rondzie Solidarności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Śródmieście,Łódź

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie z antresolą, w pełni wyposażone, po całkowitym remoncie, z miejscem postojowym, położone w pobliżu Ronda Solidarności przy ul. Północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 000 zł58 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Prezentowany lokal mieści się na wysokim parterze, jego powierzchnia to 58 m2. Składa się z widnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

6 600 zł78 m² 85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament o powierzchni 77,59 m2 przy ulicy Drewnowskiej 55. Apartament z klimatyzacją położony na VI piętrze w budynku z 2021 roku składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

2 400 zł42 m² 57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie znajduje się na V piętrze piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii Łódzkiej oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Teofilów,Łódź

1 999 zł53 m² 38 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 53 m, usytuowanego na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Śródmieście,Łódź

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 znajdujące się na drugim piętrze apartamentowca na zamkniętym osiedlu w nowej inwestycji przy ul. Wodnej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

3 000 zł53 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 w prestiżowej oraz kameralnej okolicy, usytuowane na parterze apartamentowca znajdującego się na zamkniętym oraz monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Polesie,Łódź

3 700 zł65 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament do wynajęcia w nowej inwestycji przy ulicy Mickiewicza. Posiada powierzchnię 65m2 i położone jest na drugim piętrze w apartamentowcu. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

6 500 zł83 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament w inwestycji 'Solaris' przy ulicy Tuwima 15. Mieszkanie posiada powierzchnię 83 m2 i położone jest na czwartym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Widzew,Łódź

1 700 zł26 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do pierwszego wynajmu kawalerka o powierzchni 26m2 usytuowana na pierwszym piętrze nowego apartamentowca w samym sercu Łodzi przy ul. Pomorskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

3 650 zł60 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji "diasfera Łódzka" znajdujący się na pierwszym piętrze budynku usytuowanego na zamkniętym oraz monitorowanym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na 4. piętrze budynku przy ul. Makuszyńskiego 5 w Krakowie. *Nieruchomość*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

2 300 zł37 m² 61 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w inwestycji Neopolis przy ul. Kopcińskiego 15 w Łodzi. Mieszkanie o pow. 37,48 mkw., składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wodnika

Radogoszcz,Łódź

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia duża kawalerka przy ul. Wodnika 7 *powierzchnia 37m2 *3 piętro *4500 m od Manufaktury *miejskie ogrzewanie Wyposażenie: *pokój 1: rozkładana kanapa, telewizor stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Pogonowskiego 73. Posiada powierzchni 50m2 i położone jest na drugim piętrze w apartamentowcu z windą. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biegunowa

Złotno,Łódź

3 700 zł53 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Złotnie, przy ul. Biegunowej. Posiada powierzchnię 53m2 i położone jest na drugim piętrze w apartamentowcu. Teren posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podrzeczna

Śródmieście,Łódź

2 000 zł47 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Podrzecznej. Posiada powierzchnię 47m2 i położone jest na trzecim ( ostatnim ) piętrze w bloku. Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

2 750 zł45 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na trzecim piętrze legendarnego budynku Hotelu Polonia przy ulicy Narutowicza w Łodzi. Przestronny, 45-metrowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przemysłowa

Bałuty,Łódź

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka po generalnym remoncie o pow. 25 mkw. położona przy ul. Przemysłowej róg ul. Brackiej w Łodzi. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

2 350 zł42 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy stylowe, zupełnie nowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na czwartym piętrze eleganckiego apartamentowca w nowej inwestycji Tramwajowa 7 w samym sercu Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowy apartament 100 m2 przy ulicy Tylnej z tarasem 45 m2. Mieszkanie z rozprowadzoną klimatyzacją, mieści się na pierwszym piętrze apartamentowca. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartoka

Widzew,Łódź

3 000 zł65 m² 46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Beli Bartoka w inwestycji 'Panoramika'. Posiada powierzchnię 65m2 i położone jest na dziesiątym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Pasjonistów

Teofilów,Łódź

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem przestronnego mieszkania 37 m na drugim piętrze w pobliżu basenu Wodnego Raju! Charakterystyka mieszkania: w mieszkaniu znajdziesz dwa pokoje, w tym salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

70 zł/m²113 m² 7 919 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji i podatku pcc! Do wynajęcia lokal usługowy z bezpośrednim wejściem z ulicy i dużą witryną, mieszczący się na parterze w inwestycji Diasfera Łódzka I tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biegańskiego

Bałuty,Łódź

4 000 zł55 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do pierwszego wynajęcia trzypokojowy apartament o powierzchni 55m2 znajdujący się na pierwszym piętrze nowo wybudowanego apartamentowca usytuowanego przy ul. Biegańskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Widzew,Łódź

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji 'Nad Jasieniem' przy ulicy Tymienieckiego. Posiada powierzchnię 47m2 i położone jest na drugim piętrze w apartamentowcu.