dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty wynajmu nieruchomości

801 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

801 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Polesie,Łódź

2 750 zł63 m² 43,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information. Do wynajęcia komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 850 zł29 m² 64,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i funkcjonalne, w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o pow. 28,60 m 2 położone na czwartym piętrze nowego apartamentowca z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Śródmieście,Łódź

3 300 zł63 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowoczesny 3 pokojowy, przestronny apartament o powierzchni 63,03 m2, położony na trzecim piętrze inwestycji przy al. Mickiewicza 4 w Łodzi. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

1 850 zł48 m² 38,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,40 m2 położone na trzecim piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Wróblewskiego 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajdowa

Łódź,łódzkie

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie - kawalerka o powierzchni 31 m2. Mieszkanie jest w bloku na 7 piętrze, usytuowane na południe. Blisko do sklepów, apteki, szkoły, przedszkola, przychodni lekarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Duńska

Teofilów,Łódź

15 zł/m²350 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomości 55 oferuje pomieszczenia biurowo produkcyjne Teofilów Przemysłowy w Łodzi ul. Duńska ,produkcyjny o powierzchni 350m2. z przeznaczeniem na biuro lub inne usługi (np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mackiewicza

Bałuty,Łódź

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 45m2 zlokalizowane na 3 pietrze Mieszkanie rozkładowe, posiada balkon. Wyposażone w podstawowy sprzęt i częściowo meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Grabowa

Górna,Łódź

1 120 zł25 m² 44,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-02-10 Do wynajęcia jasna, nowoczesna kawalerka w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd, zlokalizowana przy ul. Grabowej 11, w zielonej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świtezianki

Julianów,Łódź

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świtezianki | radogoszcz | nowy apartament | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 48 m 2 , położony na czwartym piętrze nowego budynku z 2024 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Górna,Łódź

1 800 zł45 m² 39,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 45 m2, która znajduję się na osiedlu fuzja przy ul. Milionowej 8 w nowo oddanej inwestycji. Usytuowana na pierwszym piętrze z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Odolanowska

Polesie,Łódź

1 180 zł26 m² 45,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ładna, w pełni umeblowana kawalerka przy ul. Odolanowskiej 8a w Łodzi, położona na parterze w bloku z miejskim ogrzewaniem, bardzo blisko Manufaktury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Dniestrzańska

Śródmieście,Łódź

1 550 zł27 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowy lokal mieszkalny z własnym podwórkiem, w pierwszym najmie, położony w nowym bloku w samym centrum studenckiej dzielnicy Lumumbowo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stary Widzew,Łódź

1 700 zł30 m² 55,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle fuzja | ulica milionowa | nowy budynek Z windą | ładne studio W pełni wyposażone | loggia | widok na plac miejski bez ruchu kołowego Lokalizacja osiedla: centrum Łodzi pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany

Śródmieście,Łódź

850 zł14 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

WE speak english - call us (579x523x584) for more information Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowy pokój w wyjątkowym mieszkaniu studenckim mieszczącym się przy ul. Kościuszki 24 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Widzew,Łódź

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem w pobliżu terenów zielonych? Biuro Sulma Real Estate ma do zaoferowania mieszkanie na Widzewie Wschodzie tuż przy Lasku Widzewskim. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 090 zł14 m² 77,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-02-17 Do wynajęcia przytulna kawalerka o funkcjonalnym układzie, mieszcząca się na 3 piętrze kamienicy z własnym podwórzem przy ul. Legionów 69 w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Karolewska

Polesie,Łódź

30 zł/m²78 m² 2 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy Łódź, ul. Karolewska 1 | ok. 78m , 122m , lub 200 m Proponujemy do wynajęcia samodzielne skrzydło kamienicy biurowej o łącznej powierzchni ok. 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Liściasta

Julianów,Łódź

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle liściasta | apartament do pierwszego zamieszkania | miejsce postojowe I komórka lokatorska W cenie Do wynajęcia apartament o pow. ok. 50 m 2 , położony na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 670 zł25 m² 66,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (791x911x899) for more information. Kawalerka do wynajęcia ul. Kilińskiego 142, łódź Nowoczesne, jasne mieszkanie typu studio na wynajem ul. Kilińskiego, tuż obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Retkinia,Łódź

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie na Retkini, trzypokojowe, rozkładowe, na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Armii Krajowej 62 w Łodzi. Nieruchomość: powierzchnia 53 m2. Piętro 1. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Stare Polesie,Łódź

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania? Przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m w nowej inwestycji -pogonowskiego 73 - jest gotowe do wprowadzenia i oferujące funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

1 600 zł50 m² 31,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Łodzi-Górnej, przy ulicy Rabindranatha Tagore. To wyjątkowe miejsce to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

57,89 zł/m²95 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam, mam do wynajęcia lokal o powierzchni 95m w kamienicy na Piotrkowskiej 132. 1 piętro. Idealne na biuro, kancelarie, usługi. 2 wejścia, 2 łazienki, kuchnia. Czynsz 5500zl Komorne 450zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

55,17 zł/m²145 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Parametry podstawowe Powierzchnia całkowita: 145 m obecnie dostępna (możliwość powiększenia do 185 m2) Cena*: 55 - 83 pln / m Piętro: parter (bezpośrednie wejście z ulicy) Układ: open.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojska Polskiego

Bałuty,Łódź

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 23 m przy ul. Wojska Polskiego 60 w Łodzi, idealna dla singla lub pary. Nieruchomość: mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chryzantem

Doły,Łódź

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia słoneczne bardzo ,przytulne mieszkanie o powierzchni 34 mkw składające się z salonu z aneksem , sypialni oraz łazienki z wc Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

500 zł8 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca lipca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia pokój o powierzchni 7,5 m przy ul. Gdańskiej 18 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 100 zł39 m² 53,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 po kapitalnym remoncie z miejscem postojowym, ulica Piotrkowska- tuż przy off piotrkowska wolne od 14 stycznia 2026 bez prowizji Mamy Państwu do zaoferowania do wynajęcia atrakcyjne M-3.

Szczegóły ogłoszenia