dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty wynajmu nieruchomości

803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabieniec

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

2 200 zł37 m² 58,71 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie o powierzchni 37,50 m w spokojnej okolicy w nowej inwestycji przy ulicy Grabieniec Przytulny estetycznie urządzony lokal w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mochnackiego

Górna,Łódź

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 33 mkw na pierwszym piętrze z balkonem w budynku z windą przy ulicy Mochnackiego(okolica Kilińskiego) Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rąbieńska

Katedralna,Łódź

2 150 zł41 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne, wyremontowane mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Rąbieńskiej 47a w Łodzi z balkonem i miejscem postojowym. Nieruchomość: przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zarzewska

Górna,Łódź

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie zlokalizowane na 10. piętrze, z którego roztacza się widok na panoramę miasta. Nieruchomość posiada dwa balkony z ekspozycją na dwie różne strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

2 100 zł45 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Mieszkanie dostępne od 01-ego czerwca Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Nawrot 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Brzezińska

Nowosolna,Łódź

9 500 zł160 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w wyjątkowym standardzie | Garaż | Klimatyzacja | Ładowanie ev Do wynajęcia dom o powierzchni użytkowej ok. 160 m 2 w pięknej okolicy w otoczeniu rezerwatu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 260 zł23 m² 54,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 34 w Łodzi, w świetnej lokalizacji blisko Politechniki Łódzkiej, górniaka i terenów zielonych, idealna dla studenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01.05.2026 R. Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Pomorskiej 107a Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w nowym, V-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Skrzywana

Górna,Łódź

37 zł/m²110 m² 4 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Masz dość biur z kasetonami na suficie i wykładziną w kolorze smutku? Mamy na to lekarstwo. Oto 84 m czystego loftu (plus 26 m udziału w częściach wspólnych), które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Łódź

Górna,Łódź

36,56 zł/m²84 m² 3 071 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szukasz biura, które nie wygląda jak kolejne biuro? Ten lokal może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Do wynajęcia 64 m industrialnej przestrzeni biurowej z dodatkowym 19 m udziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Retkinia,Łódź

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Retkinii, ocieplony blok z nową windą, VI piętro. Mieszkanie umeblowane, 2 pojemne szafy, gustownie urządzona kuchnia z szafkami na wymiar, pełne agd. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Senatorska

Górna,Łódź

85,31 zł/m²47 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal usługowy do wynajęcia | Górna | Nowy budynek 2022 | Wykończenie pod Najemcę. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 47 m , zlokalizowany na parterze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

940 zł14 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne studio z antresolą, położone w kamienicy przy ul. Przybyszewskiego 65 w Łodzi, z bardzo dobrą lokalizacją zapewniającą szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sacharowa

Widzew,Łódź

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem przy ul. Sacharowa 17 w Łodzi (dawniej Gorkiego), o powierzchni 35 m , z miejskim ogrzewaniem i wodą, dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta nieaktualna. 3 pokojowe mieszkanie Chojny - Dąbrowa Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia na zielonym spokojnym osiedlu, nie lubisz chodzić po schodach, chcesz wygodnie zaparkować przed blokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

1 500 zł28 m² 53,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Traktorowej 63 w Łodzi. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wycieczkowa

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

DO wynajęcia parter domu! łagiewniki! Usytuowany w świetnej lokalizacji dom w zabudowie bliźniaczej! Powierzchnia parteru wynosi 75 m2, w skład wchodzą rozkładowe trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stoki,Łódź

1 600 zł48 m² 33,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Telefoniczna Park. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego miejsca do życia w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Zbąszyńska

Bałuty,Łódź

12 zł/m²360 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal magazynowy w 1 piętrowym budynku magazynowym przy ul. Zbąszyńskiej 3 u. Lokal znajduje się na poziomie -1 (w piwnicy) o łącznej powierzchni 360 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Zbąszyńska

Bałuty,Łódź

20 zł/m²270 m² 5 397 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal magazynowy w 1 piętrowym budynku magazynowym przy ul. Zbąszyńskiej 3 M. Lokal znajduje się na 1 piętrze, jego łączna powierzchnia to 269,86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zbąszyńska

Bałuty,Łódź

25 zł/m²109 m² 2 730 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Lokal magazynowy zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Zbąszyńskiej 3c. Lokal o łącznej powierzchni 109,21 m2 składa się z czterech pomieszczeń o powierzchniach 49,62 m2, 17,57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

1 250 zł14 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 14,50 m w Centrum Łodzi przy Stajni Jednorożców ( piotrkowska/mickiewicza ) Mozliwość parkowania na zamykanej posesji. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 27 m przy Manufakturze. Bardzo funkcjonalny, wyremontowany i estetycznie urządzony lokal czeka na najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Zbąszyńska

Bałuty,Łódź

35 zł/m²27 m² 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy w 1 piętrowym budynku magazynowo - biurowym przy ul. Zbąszyńskiej 3 U. Lokal znajduje się na 1 piętrz, powierzchnia lokalu 27,25 m2. Składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Zbąszyńska

Bałuty,Łódź

10 zł/m²278 m² 2 780 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal magazynowy w 1 piętrowym budynku magazynowym przy ul. Zbąszyńskiej 3 R. Lokal znajduje się na poziomie -1 (w piwnicy) o łącznej powierzchni 278 m2 składa się z kliku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Polesie,Łódź

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w samym centrum, przy ul. 6 sierpnia 53/57 w Łodzi. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Zbąszyńska

Łódź,łódzkie

20 zł/m²144 m² 2 886 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal magazynowy w budynku magazynowym przy ul. Zbąszyńskiej 3 U Lokal znajduje się na parterze, jego łączna powierzchnia to 144,31 m2 składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paradna

Chojny,Łódź

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lubisz komfort i wygodę? Szukasz przestronnego apartamentu do wynajęcia? Mamy ofertę dla Ciebie. Doskonała lokalizacja, okoloce szpitala Matki Polki 3 pokojowy, przestronny, prestiżowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Polesie,Łódź

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us 579x523x584 for more information Do wynajęcia ładna i wyjątkowo przytulna kawalerka przy Placu Hallera, na ul. Lipowej 53 w Łodzi. To mieszkanie, w którym od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Górna,Łódź

3 400 zł80 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2022 roku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chojny,Łódź

2 200 zł31 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne nowoczesne mieszkanie w nowym bloku na osiedlu Chojny Park, ul. Sąsiedzka 4, w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 30,65 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Drewnowska

Stare Polesie,Łódź

30 zł/m²123 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta 0% prowizji od poszukujących. Proponujemy do wynajęcia klimatyzowane biuro położone na pierwszym piętrze w budynku biurowym. Uwagę zwracają pięknie odnowione, drewniane belki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Augustów

Widzew-Wschód,Łódź

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa inwestycja stacja augustów | apartament | pierwszy najem | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 55 m 2 , położony na trzecim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe, przestronne 2 pokoje w apartamentowcu o powierzchni 44 m z wewnętrznym miejscem postojowym, przy ul. Pienistej 56a. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Skorupki

Stare Polesie,Łódź

28 zł/m²118 m² 3 315 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Digital Broker prezentuje na wynajem lokal usługowy o powierzchni 118,4 m2 gotowy do użytkowania, w pełni wyposażony, niewymagający inwestycji w meble. Lokal usytuowany przy ul. Skorupki.

Szczegóły ogłoszenia