dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Widzew

496 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

496 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jurczyńskiego

Widzew,Łódź

455 000 zł51 m² 9 004,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Juliusza Jurczyńskiego na Widzewie. Mieszkanie czyste i zadbane, można w nim zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Widzew,Łódź

540 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Proszę o niekontaktowanie się biur nieruchomości. Na sprzedaż Piękne ,komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 6. piętrze w zadbanym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Jędrzejowska

Widzew,Łódź

28 000 €8 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o powierzchni 8000 m2 lub więcej do wynajęcia. Obiekt A klasy położony w przemysłowej części Łodzi - przy granicy dzielnicy Widzew i Górna, przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartoka

Widzew,Łódź

526 701 zł66 m² 7 992,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pracujemy 23.12; 29-31.12 jeszcze jest czas na kupno swojego wymarzonego mieszkania w niespotykanie niskiej cenie! :) Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu w zielonej okolicy Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedeciusa

Zarzew,Łódź

310 000 zł37 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,74 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu parku Podolskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dostojewskiego

Widzew-Wschód,Łódź

415 000 zł60 m² 6 974,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , które jest położone na wysokim parterze budynku przy ul. Dostojewskiego 8 w Łodzi (widzew Wschód). To dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Widzew,Łódź

1 379 999 zł101 m² 13 690,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Mucha w różowym krawacie: pewnego słonecznego poranka, w krainie gdzie zapach jabłoni miesza się z ciepłem świeżo skoszonej trawy, wylądowałem ja mucha w różowym krawacie. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowogrodzka

Podgórze,Łódź

830 000 zł134 m² 6 175,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:730 m²

Przestronny dom w świetnej lokalizacji idealny dla rodziny Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalnie urządzony dom, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Przestronne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Stoki,Łódź

407 000 zł50 m² 8 075,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 50m2 usytuowane na 1. piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni otwartej na salon, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Księży Młyn,Łódź

185 000 zł27 m² 6 821,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1885

***rezerwacja***rezerwacja*** Klimatyczna kawalerka w sercu Łodzi - miejsce które łączy spokój historycznej okolicy z dostępem do miejskich udogodnień. Mieszkanie położone na Księżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

2 800 000 zł674 m² 4 154,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż: nieruchomość biurowo-magazynowa w świetnej lokalizacji blisko trasy W-Z Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną i przestronną nieruchomość komercyjną, zlokalizowaną przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bacewicz

Widzew,Łódź

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Proponujemy Państwu zakup bardzo ładnego, zadbanego segmentu mieszkalnego, który po zakończeniu budowy, wg zgłoszenia do użytkowania z maja 2003 r. posiada powierzchnię całkowitą 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Listopadowa

Stoki,Łódź

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja do 13 grudnia 2025r. Nieruchomość: położona jest na 2 piętrze w 2-piętrowym apartamentowcu położonym na kameralnym, zielonym i spokojnym osiedlu wybudowanym w 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Łódź

Widzew-Wschód,Łódź

120 zł/m²700 m² 72 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokale w nowo powstającym pawilonie na widzew*wschód. W projekcie 8 lokali po 75 m2 położonych na dwóch kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mileszki,Łódź

310 000 zł1 675 m² 185,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka o powierzchni 1675 m2,ogrodzona, z dala od głównej ulicy ostatnie takie warunki zabudowy W tej okolicy! - dom jednorodzinny z garażem, - powierzchnia zabudowy do 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Widzew,Łódź

625 000 zł160 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na sprzedaż piętrowy dom z piękną działką i przestronnym garażem, 6 minut od Janowa, 4 minuty do autostrady. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 980 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Widzew,Łódź

299 000 zł47 m² 6 353,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie z potencjałem na łódzkim rynku nieruchomości. Zlokalizowane przy ul. Wysokiej 10/12, w spokojnej okolicy z dogodnym dostępem do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jurczyńskiego

Widzew-Wschód,Łódź

420 000 zł62 m² 6 764,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim bloku przy dworcu Łódź Widzew. Mieszkanie w stanie do odświeżenia/ częściowego remontu. Dużym atutem będzie już miedziana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wodna

Widzew,Łódź

990 000 zł112 m² 8 806,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jeżeli szukasz przestronnego apartamentu w centrum miasta ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie! Mieszkanie: apartament na 3 piętrze z wyjściem na ogród. Niemożliwe ? a jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Łódź

Widzew,Łódź

8 500 €3 400 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Łodzi (widzew), w odległości zaledwie 4 km od centrum miasta o powierzchni ok. 3400 m2 powierzchni magazynowej oraz 132 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ketlinga

Widzew,Łódź

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu przy ul. Ketlinga 34 w Łodzi. Nieruchomość: mieszkanie jest rozkładowe, znajduje się w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nawrot

Widzew,Łódź

319 000 zł39 m² 8 133,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szukasz kompaktowego mieszkania w sercu Łodzi, które łączy klimat historycznej zabudowy z komfortem nowoczesnego wykończenia? Oferta przy ul. Nawrot 72 będzie idealnym wyborem zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

521 348 zł65 m² 7 983,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu w zielonej okolicy Łodzi? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m na Widzewie jest właśnie dla Ciebie! Największe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Łódź

Widzew,Łódź

24 500 €7 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn Łódź Widzew typu cross dock (a klasa) o powierzchni ok 7 000 m2 położony w przemysłowej dzielnicy Łodzi - Widzew. Nieruchomość ma bardzo dobą lokalizację - blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielowskiego

Widzew,Łódź

377 748 zł45 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Łodzi - modna dzielnica miasta Łodzi! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z doskonałym dojazdem do uczelni, galerii, centrum i ul. Piotrkowskiej?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Stoki,Łódź

360 000 zł67 m² 5 348,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zielona i spokojna okolica! Czteropokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z cegły na Stokach. W jego skład wchodzą: -salon (16,7 m2); -sypialnia (15,6 m2); -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrowizna

Widzew,Łódź

631 058 zł66 m² 9 499,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj tam, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej - z widokiem na zieleń i w ciszy z dala od miejskiego zgiełku. Nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 66,43 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Widzew,Łódź

890 zł11 m² 80,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Targowej 55 w Łodzi. Idealne dla jednej osoby, ciepłe i słoneczne, w kamienicy z miejskim centralnym ogrzewaniem. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Widzew,Łódź

680 000 zł67 m² 10 149,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży przestronny całkowicie rozkładowy 2 pokojowy apartament o pow. 66,83 m2 mieszczące się na 5 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu oddanym do użytku w 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Widzew,Łódź

645 000 zł61 m² 10 573,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zielona mucha na czerwonej koszuli Podobno szczęście przychodzi wtedy, gdy się go najmniej spodziewasz. A on właśnie tak stał w czerwonej koszuli, zmęczony po tygodniach oglądania mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

392 349 zł41 m² 9 493,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem, usytuowane na parterze w nowym 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zarzew,Łódź

300 000 zł38 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m położona w zielonej i spokojnej części Łodzi - przy ul. Morcinka 2 w dzielnicy Widzew. Do głównych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

800 000 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jak to rok wykończenia 2023? Kiedy ktoś pyta: to mieszkanie nowe? odpowiadam z uśmiechem: nowe? Nie. Ale po remoncie w 2023 pachnie świeżością jak dopiero otwarta paczka kawy. Blok stoi tu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Widzew,Łódź

543 015 zł66 m² 8 181,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Widzewa w Łodzi. Lokal o powierzchni 66 m to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

475 000 zł65 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szumi las fioletowym humorem. Mówią, że w pewnym zakątku Widzewa-Wschodu stoi blok, który żyje własną magią. A wszystko zaczęło się w czasach, gdy w 1970 roku wzniesiono tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

359 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Park podolski | 3 pokoje | balkon | parter Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,85 m 2 , położone na parterze bloku czteropiętrowego przy ul. Grota Roweckiego, zarzew, nieopodal Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Widzew,Łódź

462 000 zł43 m² 10 744,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ciepłym wiatrem promiennie pisane Bajka O Ogródkowym Szczęściu Dawno, dawno temu, choć właściwie całkiem niedawno, bo w 2020 roku, na pewnym zielonym i przesadnie spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przełęcz

Stoki,Łódź

275 000 zł38 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, 37,5 m Łódź, ul. Przełęcz 14 (widzew) Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,5 m , zlokalizowanego na parterze niskiego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Widzew,Łódź

680 000 zł67 m² 10 149,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży przestronny całkowicie rozkładowy 2 pokojowy apartament o pow. 66,83 m2 mieszczące się na 5 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu oddanym do użytku w 2008 r. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Widzew,Łódź

11 200 000 zł14 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę zlokalizowaną na terenie Widzewa przemysłowego. Wymiary działki to ok. 100m x 150m. Działka ma kształt nieregularny zbliżony do trapezu. Zapisy studium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

250 000 zł38 m² 6 563,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

- mieszkanie 2 pokoje 38m2 na 1 piętrze w Wieżowcu Do sprzedaży mieszkanie, o powierzchni 38,09m2, z balkonem. Stan własności : spółdzielcze własnościowe bez księgi wieczystej Czynsz.