dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Widzew

496 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

496 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Odnowiciela

Olechów,Łódź

957 900 zł103 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży przestronne nowoczesne mieszkanie położone na zamkniętym monitorowanym osiedlu na Olechowie. Na terenie znajduję się dużo zieleni ,plac zabaw dla dzieci , w budynku jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 080 zł24 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 24 m , położona na 4. piętrze kamienicy z miejskim ogrzewaniem - Targowa 55. Nieruchomość: lokal jest ciepły, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Targowa

Widzew,Łódź

260 zł9 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca czerwca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia jednoosobowy pokój w samym sercu Łodzi - Targowa 19. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

521 348 zł65 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 2 piętrze w nowym budynku o podwyższonym standardzie. Mieszkanie posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elsnera

Widzew-Wschód,Łódź

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Widzew-Wschód (ulica Elsnera, przy rondzie Sybiraków). Mieszkanie znajduje się na 10-tym, ostatnim piętrze jednoklatkowego punktowca (z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 140 zł16 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 16 m , położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Targowej 55 w Łodzi. Nieruchomość: lokal posiada centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarnia

Widzew,Łódź

2 200 zł63 m² 35,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Sarniej 3 (okolice ul. Piłsudskiego, centrum Tulipan). Budynek został wybudowany w 2021 r. Mieszkanie położne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbiorcza

Widzew,Łódź

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż (bezpośrednio) mieszkanie o powierzchni 70,5 m , które łamie rynkowe standardy. Nieruchomość położona przy ul. Zbiorczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

645 258 zł66 m² 9 761,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00. Są miejsca, w których dzień zaczyna się spokojniej, dzieci szybciej zasypiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konstytucyjna

Widzew,Łódź

990 zł22 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wygodna, umeblowana kawalerka o powierzchni 22 m przy ul. Konstytucyjnej 42. Nieruchomość: 3. piętro, ogrzewanie miejskie, piwnica w cenie. Funkcjonalny układ z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Augustów

Widzew,Łódź

505 000 zł65 m² 7 735,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Kupujący Zwolniony Z pcc ( sprzedający wystawia fakture) Do lokalu przynależy miejsce postojowe na platformie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Widzew,Łódź

571 889 zł66 m² 8 709,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,36 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku na Widzewie. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Augustów

Widzew-Wschód,Łódź

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa inwestycja stacja augustów | apartament | pierwszy najem | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 65 m 2 , położony na szóstym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Częstochowska

Widzew,Łódź

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament przy ulicy Częstochowskiej w Łodzi. Apartament o powierzchni: 47 m2 składa się z: - salonu, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Widzew,Łódź

428 000 zł1 297 m² 329,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! umowa przedwstępna! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w dzielnicy Łódź-Widzew, o powierzchni 1297 m i wymiarach: ok. 25,4 x ok. 51,6 m. Teren niezabudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pomorska

Widzew,Łódź

535 008 zł32 m² 16 610 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lepiej - w sercu Łodzi Powierzchnia: 32 m2 | Piętro: 2 | Liczba pokoi: 1 | Cena: 535 008 pln Atuty inwestycji: 1 pokój w najlepszej cenie promocyjnej! Na piętrze working room.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pomorska

Widzew,Łódź

1 061 564 zł68 m² 15 501,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lepiej - w sercu Łodzi Powierzchnia: 68 m2 | Piętro: 5 | Liczba pokoi: 4 | Cena: 1 061 563 pln Atuty inwestycji: atrakcyjne, najwyższe V piętro z przyłączeniem na klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Stoki,Łódź

591 227 zł66 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Natura w sercu Łodzi - przestronny apartament 3-pokojowy z loggią (możliwość oglądania w weekendy) Zadzwoń i umów się na prezentację! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

425 000 zł44 m² 9 659,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokoje w modnej części Łodzi - więcej niż mieszkanie, to styl życia.Gotowe 12/2026r. Szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy miejski rytm z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Widzew,Łódź

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

Nowoczesny, komfortowy dom z 2021 r. w zielonej okolicy - tylko 20 minut od centrum Łodzi! Na sprzedaż wyjątkowy, energooszczędny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 146 m ,oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

229 000 zł27 m² 8 425,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Przestronna kawalerka o powierzchni 27,18 m położona w zielonej i spokojnej części Łodzi - przy ul. Tatrzańska 74/76 w dzielnicy Widzew - Zarzew. Do głównych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Widzew,Łódź

260 000 zł33 m² 7 995,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 1-pokojowe mieszkanie z balkonem, 32,52 m ul. Gogola 6, łódź. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja! Prezentuję jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Widzew,Łódź

12 000 zł360 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal do wynajęcia ok. 360 m Ekspozycja, magazyn, parking, witryny Proponujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni ok. 360 m , który łączy część biurowo-ekspozycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Widzew,Łódź

1 590 zł43 m² 36,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m przy ul. Gołębia 1/3 w Łodzi, z miejskim ogrzewaniem i funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszka Białego

Olechów,Łódź

242 000 zł35 m² 6 994,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe w pełni rozkładowe położone na 4 piętrze w budynku na prestiżowym osiedlu Olechów przy ul. Leszka Białego o metrażu 34,60 m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rokicińska

Widzew,Łódź

55 zł/m²241 m² 13 255 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal handlowy 241m , 370m lub 572 m parter, bezpośrednie wejście, widzew W ramach kompleksu handlowego przy ul. Rokicińskiej, proponujemy do wynajęcia proponujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Łódź

Zarzew,Łódź

230 000 zł27 m² 8 462,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka po remoncie o powierzchni 27,18 m , położona na 1 piętrze w zadbanym bloku na łódzkim Zarzewie. Mieszkanie składa się z: jasnego pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Widzew,Łódź

562 480 zł33 m² 17 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lepiej - w sercu Łodzi Powierzchnia: 32 m2 | Piętro: 2 | Liczba pokoi: 2 | Cena: 562 479 pln Atuty inwestycji: 2 pokoje w najlepszej cenie promocyjnej! Na piętrze studio vr fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Widzew,Łódź

450 000 zł40 m² 11 119,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

O fuzji: deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Widzew,Łódź

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,40 m , położone na 2. piętrze w zadbanym wieżowcu z balkonem. Lokal częściowo przejściowy, dobrze doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowy Wierch

Stoki,Łódź

490 000 zł49 m² 10 071,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie w apartamentowcu w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni. Otoczenie nieruchomości: w pobliżu nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bananowa

Widzew,Łódź

2 550 zł116 m² 21,98 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-12-15 Do wynajęcia bardzo duże, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 116 m przy ul. Nowej 6/12 w Łodzi, z balkonem z pięknym widokiem na miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

309 000 zł47 m² 6 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47m2 usytuowane w bloku (środkowa klatka) na Zarzewie ul. Tatrzańska. Mieszkanie rozkładowe ( tylko wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Janów,Łódź

869 999 zł85 m² 10 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wstęp To mieszkanie ma jedną cechę, którą trudno opisać w tabelce: od pierwszego wejścia wydaje się po prostu ogarnąć domowy klimat. Bez udawania luksusu, bez katalogowych póz - po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konstytucyjna

Widzew,Łódź

1 270 zł22 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna i słoneczna kawalerka przy ul. Konstytucyjnej 42a w Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Tulipan. Nieruchomość: powierzchnia 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy stylowe studio o powierzchni 35m2 położone na szóstym piętrze w nowym apartamentowcu Diasfera przy ul. Targowej 53 w Łodzi. Przykładowe odległości: - wyższa Szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stary Widzew,Łódź

1 700 zł30 m² 56,31 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom szeregowy Łódź

Widzew,Łódź

964 000 zł112 m² 8 597,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferta sprzedaży trzech domów w zabudowie szeregowej w Łodzi w osiedlu Stoki - Sikawa 1) dom skrajny o pow. 112,13 m2, 4 - pokojowy z garażem i ogrodem o pow. 261m2 Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Niciarniana

Widzew,Łódź

13 375 zł495 m² 27,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia nową halę produkcyjno - magazyową o powierzchni 475 m2. Cechy nieruchomości: powierzchnia hali 355 m2,bardzo dobre doświetlenie światłem dziennym przez świetliki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gogola

Widzew-Wschód,Łódź

362 000 zł55 m² 6 622,76 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie Z balkonem w spokojnej dzielnicy Widzew-Wschód w Łodzi, ul. Gogola. Osiedle z dogodnym dostępem do wszelkich udogodnień miejskich :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Zarzew,Łódź

339 000 zł43 m² 7 887,39 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ok. 43 metrów kwadratowych, zlokalizowane w dzielnicy Zarzew przy ul. Śmigłego Rydza 36 - obok Park Podolski. Mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij