dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Śródmieście

913 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

913 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

770 000 zł96,60 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Bezpośrednio sprzedam 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum Łodzi. Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ulicy Narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł104 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w kamienicy na rogu ul. Narutowicza i Wschodniej, parę kroków od ul. Piotrkowskiej. W okolicy znajduje się Filharmonia, dworzec Łódź Fabryczna, telewizja, teatr.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75,59 m² 10 570,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

3 wykończone mieszkania o charakterze inwestycyjnym. Każe z łazienką i aneksem kuchennym. Wszystkie media miejskie. Różne powierzchnie. Budynek po kompletnej renowacji, z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

369 000 zł73,16 m² 5 043,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum Łodzi, w klimatycznej kamienicy w pobliżu Placu Wolności oraz ul. Piotrkowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,52 m² 6 908,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

50,5 m możliwości urządzisz je po swojemu. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta, uczelni oraz komunikacji miejskiej. Mieszkanie przeznaczone jest do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje Łódź Centrum ul. Piotrkowska | balkon | 65 m Na sprzedaż rozkladowe mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej, w pobliżu Kina Charlie, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

506 720 zł3 167 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3167 m , objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami (52mnu). To.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, świeżo wyremontowany apartament o powierzchni 75 m, położony w prestiżowej lokalizacji w samym centrum miasta, przy ul. Tuwima, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł102,55 m² 7 606,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Łodzi, przy ulicy Prezydenta Gabriela Narutowicza. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł47,70 m² 8 595,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Nieruchomość: dwupokojowe mieszanie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 47,7m2. Położone na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Wólczańskiej. W lokalu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł81,14 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do wynajęcia mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Sheiblera z miejscem w hali garażowej. 3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł81,14 m² 12 312,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Sheiblera z miejscem w hali garażowej. 3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call:   Do wynajęcia ekskluzywny apartament, z ogromnym tarasem zlokalizowany w nowoczesnym budynku na przeciwko Manufaktury! Wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46,51 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Estetyczne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z windą, osiedle Tobaco Park ul. Kopernika , na ogrodzonym terenie, z dużym balkonem, dodatkowo prawo korzystania z miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł85,21 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowy apartament z osobną kuchnią i spiżarnią, oraz 2 balkonami, położony w Centrum Łodzi, na ulicy Tylnej - Tymienieckiego. Eleganckie, prestiżowe, nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł141 m² 10 425,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Polecam komfortowy, 5-pokojowy apartament typu penthouse na ostatnim piętrze, eleganckiego apartamentowca W centrum łodzi, budynek ogrodzony, z windą, śródmieście, ul. Sienkiewicza, rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

463 716 zł46,84 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowy apartament 46,84 m | ostatnie 5. piętro | tuż przy ul. Piotrkowskiej | serce Łodzi Prezentujemy wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 46,84 m , położony na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł148 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie W kamienicy na ul. Piotrkowskiej - deptak, po generalnym remoncie, na cele mieszkalne, kancelarię, biuro, gabinety lekarskie itp., ŚWIEŻO ZROBIONA ELEWACJA FRONTOWA. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł43,28 m² 10 397,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

DO sprzedaży: *for English, scroll down* ulica Pomorska Pomorska Śródmieście Łódz Przedstawiam do sprzedaży ciekawe mieszkanie przy ulicy Pomorskiej. Ponieważ mieszkanie jest bardzo wysokie 4.16.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł27,74 m² 12 256,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkania W starej drukarni na terenie osiedla fuzja lofty W fuzji | odrestaurowany budynek starej drukarni - G2 | nowe budownictwo | ładne studio Z balkonem | 3 piętro | wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27 m² 14 074,07 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament w samym sercu Łodzi - funkcjonalny, stylowy i gotowy od zaraz Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 27 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27 m² 14 074,07 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament w centrum Łodzi - gotowy do zamieszkania lub wynajmu Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 27 m , położony w prestiżowym apartamentowcu w samym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,37 m² 5 709,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Witam serdecznie. Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania z potencjałem, w centrum miasta, do tego w dobrej cenie, mam coś co Cię zainteresuje. Mam przyjemność zaprezentowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 46 m, położone w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88, w nowo powstałej inwestycji apartamentowej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł104 m² 6 105,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie w samym sercu Łodzi, z niepowtarzalnym widokiem na mural. Przestronny lokal o powierzchni 104 m znajduje się na 3. piętrze klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27 m² 14 074,07 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Stylowy apartament w samym centrum Łodzi - świetna lokalizacja i wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 27 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27 m² 14 074,07 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Komfortowy apartament w sercu Łodzi - gotowy do zamieszkania lub wynajmu Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 27 m , położony w eleganckim apartamentowcu w samym.

Szczegóły ogłoszenia

546 497 zł41,09 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kilińskiego 138. Lokal użytkowany przez 4 miesiące. Lokal w trakcie najmu, możliwość przepisania umowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł33,33 m² 10 771,08 zł/m²

 

Piętro:1/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jeśli marzy Ci się własna przestrzeń i stylowe wnętrze dodatkowo cenisz sobie życie w centrum miasta, mam coś co idealnie spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł28,51 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia przytulne, jednopokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanym centrum Łodzi przy ul. Sterlinga 19. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł32 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża, przestronna kawalerka w inwestycji 'Central Park' przy ulicy Gdańskiej 147. Posiada powierzchnię 32m2 i położona jest na czwartym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,63 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Juliana Tuwima 48 w Łodzi, w prestiżowej inwestycji Wiszące Ogrody. Mieszkanie o powierzchni 34,63 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do pierwszego zamieszkania | nowa inwestycja visavis z basenem | kampus politechniki łódzkiej | parking Do wynajęcia mieszkanie do pierwszego zamieszkania, o pow. ok. 34 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł64,17 m² 6 217,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, w Łodzi - Śródmieście, w niedalekiej odległości od ul. Piotrkowskiej, manufaktury i rynku Barlickiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia ul. Zamenhofa 18, łódź Biuro nieruchomości prezentuje na wynajem przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł39,58 m² 10 103,59 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jedno sypialniowe mieszkanie po kompletnym remoncie. Nowe podłogi, kafelki, wszystkie drzwi, ramy, listwy, lodówka i pralka Samsung, piec i płyta grzewcza w stylu retro (krem i brąz),.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł55,06 m² 6 302,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Łódź, ul. Kilińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,06 m położone na parterze kamienicy z 1903 roku, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł29,97 m² 8 341,68 zł/m²