dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 534 ogłoszenia

649 000 zł81,87 m² 7 927,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Duże 82 metrowe - 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami, spiżarnią, łazienka i wc osobno, duży hol, w zadbanym bloku z cegły z lat 60-tych, mieszkanie na I piętrze, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 972 zł42,59 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle artpark w Łodzi. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego lub komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 258 zł44,58 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 864 zł55,08 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle artpark w Łodzi. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

218 999 zł23,15 m² 9 460 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompaktowa kawalerka w odnowionej kamienicy w dobrze skomunikowanej części Łodzi (górna). To konkretna propozycja dla osoby szukającej małego mieszkania na start, albo inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 43,26 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi na osiedlu Dąbrowa, cenionym za.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł962 m² 414,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- ogólnie: kształtna narożna działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, media - woda, prąd - dostępne z ulicy, aktualna decyzja wz - można od razu wystąpić.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 30,73 m , położone na 5. piętrze w bloku z windą, w spokojnej i zielonej okolicy na Widzewie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, Mały Skręt

Ruda Pabianicka Łódź

529 000 zł61,95 m² 8 539,14 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Ten 61-metrowy dom z ogródkiem to świetna propozycja dla pary, mniejszej rodziny lub singla. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i bezpośrednim wyjściem do ogrodu idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, Mały Skręt

Ruda Pabianicka Łódź

689 000 zł74,16 m² 9 290,72 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Ten 74-metrowy dom z narożnym ogródkiem to propozycja dla rodziny, która ceni bliskość natury. Ogród jest doświetlony przez większość dnia - doskonały dla tych, którzy marzą o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, Mały Skręt

Ruda Pabianicka Łódź

709 000 zł74,16 m² 9 560,41 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Ten 74-metrowy dom z ogrodem położony jest w samym sercu osiedla. To idealna opcja dla rodziny szukającej bliskości natury, którą zapewnia bezpośrednie sąsiedztwo z nienaruszoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 48,44 m , położone na 2. piętrze kameralnego, nowoczesnego osiedla. To propozycja dla osób ceniących funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł49,76 m² 6 028,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WE speak english call us (579x523x584) for more information Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Zielonej 40 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu przy ul. Olsztyńskiej w dzielnicy Bałuty. Lokal posiada pełen rozkład, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł56,65 m² 11 067,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu nowe mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się na ogrodzonym osiedlu w Łodzi Górnej - Ruda Pbianicka ul. Dzwonowa. Doskonała lokalizacja i niska zabudowa apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

715 596 zł73,02 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

| szczegóły dotyczące lokalu: lokal o powierzchni 73,02 mkw. składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 3 pokoi, łazienki, wc, przedpokoju pełne wyposażenie w cenie loggia.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł300 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom dla dwóch rodzin na Złotnie niezależny parter i tylko 1 przystanek do szkoły Łódź | Złotno. Jeden dom. Kilka scenariuszy. Duża rodzina. Dwa pokolenia pod jednym adresem. Mieszkanie +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 890 zł68,62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 890 zł68,62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 890 zł68,62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł53,07 m² 10 740,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Prestige, ul. Pomorska 45b nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w Śródmieściu Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1892

Wyjątkowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 metrów kwadratowych, zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji przy ul. Piotrkowskiej 82. Oferujemy lokal, który daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

367 000 zł53 m² 6 924,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! rezerwacja! Uprzejmie informujemy, że prezentowana nieruchomość została objęta rezerwacją. W związku z tym, aktualnie nie prowadzimy dalszych prezentacji. Dziękujemy za okazane.

Szczegóły ogłoszenia

304 640 zł44,80 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w zielonej części dzielnicy, przy ul. Mokrej (okolice ul. Lutomierskiej). Kluczowe informacje: układ: 2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,92 m² 8 503,84 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe, w pełni rozkładowe, widne mieszkanie w samym sercu Bałut przy ul. Zgierskiej 75/81. Prezentowane mieszkanie położone na 7 piętrze 11 piętrowego bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Tylko tu! piotrkowska deptak! Widok na deptak! Wyjątkowe mieszkanie w pięknej kamienicy w tętniącym życiem sercu Łodzi. Piotrkowska deptak - idealne pod inwestycje. Wyjątkowy adres premium.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z możliwością przejęcia najmu | 24 m | ul. Staszica | Łódź Szukasz mieszkania, które możesz kupić zarówno na własne potrzeby, jak i jako gotową inwestycję? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 100 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: monika Bistuła tel.:   Na sprzedaż: kamienica w Łodzi ul. Przybyszewskiego 13 Otoczenie nieruchomości: kamienica zlokalizowana jest w dzielnicy Łódź Górna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 855 zł80,34 m² 8 399,99 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oddany blok (możliwość fizycznego oglądania mieszkań) szóste piętro (widok na Centrum Miasta, manhattan itp.)! INWESTYCJA DEWELOPERSKA W POBLIŻU ŁÓDZKIEJ MANUFAKTURY HARMONOGRAM PŁATNOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom, który daje więcej możliwości niż standardowa nieruchomość. Na sprzedaż wolnostojący budynek z 2015 roku o powierzchni ok. 180m , położony na działce 670 m . Już na pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54,41 m² 8 821,91 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 54 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy. To miejsce dla osób, które cenią wygodny układ pomieszczeń oraz możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 065 zł77,31 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piotrkowska 44: apartament Idealny Na Krótki Najem Niepowtarzalne, wysokie, dwupoziomowe mieszkanie z wyeksponowanymi belkami stropowymi z widokiem na deptak ul. Piotrkowskiej! Niecodzienne.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł50,36 m² 7 148,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem łódź, ul. Bracka | idealne pod inwestycję lub własną aranżację Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje, dziesiąte piętro, widok na całe miasto. Przedstawiamy mieszkanie na łódzkim Widzewie - dzielnicy, która od lat przyciąga swoją wygodną codziennością, dobrą komunikacją i coraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 156 zł49,08 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz i potrzebujesz - ta oferta może być dla Ciebie. Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 226 100 zł4 087 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest spora działka w okolicy Nowosolnej o powierzchni 4087 mkw. Działka posiada warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne. W pozostałej części posiada przyjemny lasek.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł42 m² 13 547,62 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc I prowizji! Nowoczesne 2 pokoje pod klucz w inwestycji agosto.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł135 m² 8 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 135 m , usytuowanego na dużej działce o powierzchni 915 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 685,50 m² 7 119,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży teren inwestycyjny w Łodzi Znajduje się w Olechów-Janów. Powierzchnia działki 6550m2. Na działce budynek po salonie samochodowym o powierzchni 1685m2. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł34,53 m² 9 817,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 34,53 metrów kwadratowych, które będzie zlokalizowane w nowej inwestycji - 'now' przy ul. Dowborczyków 18. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł44,81 m² 7 989,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Contact me should you need more information in English Opiekun oferty: kacper Kurczak tel.   Cena mieszkania z wyposażeniem: 365 000zł Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł55,50 m² 10 630,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 55,5 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca (wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł30,94 m² 10 633,48 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Łodzi na Retkini, z klimatyzacją i pełnym wyposażeniem. Znajduje się na szóstym piętrze zmodernizowanego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Możliwość oglądania mieszkań na żywo! Inwestycja premium na którą skladają się trzy budynki w tym Manufaktura oraz park o powierzchni 6000m2. Wysoki standard części wspólnych Balkon do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny