dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 545 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Rokicie,Łódź

465 000 zł54 m² 8 593,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,11 m2 na Nowym Rokiciu. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie składa się z: -jasnego salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Śródmieście-Wschód,Łódź

499 000 zł82 m² 6 085,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem: łódź, śródmieście-Wschód Ulica: narutowicza / Wierzbowa Ilość pokoi: 4 ( salon 23 m2 + 3 sypialnie: 12 m2, 14 m2, 14 m2) Inne pomieszczenia: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprzaka

Koziny,Łódź

900 000 zł155 m² 5 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Wprowadzenie Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Dom o powierzchni użytkowej 155 m , położony na działce 390 m w Łodzi, w dzielnicy Koziny zaledwie 1,5 km od Manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Śródmieście,Łódź

344 000 zł25 m² 13 559,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Inwestycyjny sztos - Kawalerka naprzeciwko Manufaktury! Szukasz nieruchomości, która broni się samą lokalizacją, a do tego posiada unikalne atuty podnoszące jej wartość rynkową? To jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Srebrzyńska, nieopodal centrum Łodzi oraz Manufaktury. * doskonała lokalizacja *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 956 510 zł108 m² 18 141 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

**0% podatku pcc** **0% prowizji** Zadzwoń już dziś - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Zamieszkaj w sercu Łodzi w miejscu, które łączy wielkomiejski styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

410 000 zł48 m² 8 595,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Nieruchomość: dwupokojowe mieszanie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 47,7m2. Położone na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Wólczańskiej. W lokalu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Katedralna,Łódź

655 000 zł47 m² 13 933,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszam do perełki łódzkiego rynku, czyli odrestaurowanej zabytkowej kamienicy Dawida Szmulewicza przy Piotrkowskiej 37. Na samym końcu pięknie zagospodarowanego podwórka z rzeźbą z kół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Zarzew,Łódź

450 000 zł45 m² 9 997,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,01 m , zlokalizowane na 3. piętrze w apartamentowcu z 2012 r. z windą. Nowoczesny budynek zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychlińskiego

Polesie,Łódź

449 999 zł58 m² 7 790,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Charakterystyka lokalu Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 57,73 m , położone w nowoczesnej inwestycji Drewnowska Park w Łodzi. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

559 000 zł34 m² 16 676,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przestronna kawalerka Z balkonem W sercu łodzi - doskonała inwestycja Balkon | Centrum miasta | Wysoki standard wykończenia | Najlepszy adres w Łodzi | Dworzec Łódź Fabryczna | Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

735 000 zł63 m² 11 593,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie pod klucz | zenit Archicom | ul. Widzewska | 63,4 m | VI piętro Na sprzedaż wykończony pod klucz apartament o powierzchni 63,4 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Księży Młyn,Łódź

187 900 zł26 m² 7 144,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1875

***rezerwacja***rezerwacja*** Kawalerka 26,3 m przy Parku Źródliska | Księży Młyn | Wysoki parter | możliwa antresola do spania Oferta idealna dla osób kochających miejski rytm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łódź

Górna,Łódź

199 990 zł788 m² 253,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta obejmuje sprzedaż działki budowlanej o pow. 788m2 w Łodzi w rejonie ulic Bocznej i Marcowej. Na działce prąd, zaś woda i gaz w drodze dojazdowej wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kusocińskiego

Retkinia,Łódź

684 744 zł79 m² 8 632,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Drugi etap Osiedla Olimpijczyk to mistrzowski start dla Twojej rodziny! Zapraszamy do zakupu gotowego atrakcyjnego mieszkania bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kolumny

Łódź,łódzkie

1 250 000 zł4 838 m² 258,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4838 m z ogromnym potencjałem deweloperskim, zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi (okolice ulic Kolumny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładnie wyremontowane, w pełni rozkładowe mieszkanie położone nieopodal stacji Łódź Żabieniec. Drugie piętro w czteropiętrowym bloku sprawia, że jest to oferta skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

628 000 zł49 m² 12 805,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż pięknie urządzony dwupokojowy apartament z dużym balkonem. Przygotowany do wprowadzenia z przysłowiową walizką. Mieszkanie zaprojektowane z dbałością o detale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hyrna

Stoki,Łódź

399 999 zł47 m² 8 456,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,03 m , zlokalizowane na cenionym, spokojnym osiedlu łódzkich Stokach w Łodzi, przy ul. Hyrnej. Stan deweloperski z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Retkinia,Łódź

595 483 zł62 m² 9 578,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Drugi etap Osiedla Olimpijczyk to mistrzowski start dla Twojej rodziny! Zapraszamy do zakupu gotowego atrakcyjnego mieszkania po rabacie bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Łódź

Górna,Łódź

265 000 zł28 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Super okazja, rewelacyjna kawalerka! Oferuję Państwu modną i nowocześnie zaaranżowaną kawalerkę, ok. 27 m + dodatkowe pomieszczenie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tatrzańska

Górna,Łódź

235 000 zł28 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Umeblowana kawalerka rewelacyjna lokalizacja Sprzedam wyremontowane, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28,6 m2 (dodatkowo jest piwnica). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

515 000 zł46 m² 11 311,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie wieczór, w którym miasto pulsuje światłem, a Ty obserwujesz ten spektakl z własnej, komfortowej loży vip. Znane osiedle Ilumino to nie tylko doskonały adres, ale przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

360 000 zł33 m² 10 762,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 33,49 m2 w nowym budynku z 2025 r wyposażone i gotowe do zamieszkania. Niedaleko Parku Na Zdrowiu. Teren ogrodzony. Ogródek, który można ogrodzić. Mieszkanie jest świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okoniowa

Radogoszcz,Łódź

719 000 zł85 m² 8 458,82 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, w którym codzienność staje się przyjemnością Radogoszcz, łódź Są miejsca, do których wraca się z prawdziwą przyjemnością. Takie, w których światło wpadające przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

570 000 zł68 m² 8 362,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Rzgowskiej w Łodzi, tuż obok Centrum Zdrowia Matki Polki. Spokojna, zielona okolica z pełną infrastrukturą: sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

415 000 zł47 m² 8 913,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Perełka na Julianowie | 46,56 m | pełen rozkład | balkon | po kapitalnym remoncie | ul. Zgierska 93/105 możliwość skorzystania Z rodzinnego kredytu mieszkaniowgo! Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Górna,Łódź

255 000 zł36 m² 7 067,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,08 m położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Karpackiej. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Doły,Łódź

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż - Łódź, doły Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Dołach - ul. Bracka. Bezpośrednio przy Parku im. Szarych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pojezierska

Bałuty,Łódź

388 000 zł42 m² 9 138,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Prezentuję 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze 1-piętrowej kamienicy, usytuowanej w świetnie skomunikowanej części Bałut. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętym z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

539 000 zł66 m² 8 206,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Ulica pomorska | 4 pokoje | po remoncie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,68 m 2 , położone w oficynie modernistycznej kamienicy przy ul. Pomorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karolew,Łódź

399 000 zł55 m² 7 299,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje - 55 m 2 | komróka | 7 piętro | zach-wsch | dostępne od zaraz | winda Z poziomu "0" Przestronne 3 pokoje na Karolewie - Dwustronne, jasne, widne! Na sprzedaż jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strykowska

Bałuty,Łódź

1 090 000 zł100 m² 10 896,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bałuty - jednym z chętnie wybieranych rejonów miasta, łączącym spokój mieszkalnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Łódź

250 000 zł23 m² 10 974,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne z lokatorem - zwrot od pierwszego dnia! Łódź, ul. Zamenhofa - 22,78 m - 1 pokój - 3. piętro Na sprzedaż odnowione i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Janów,Łódź

380 000 zł40 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie świeżo po remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna, nowe podłogi, nowa łazienka. Meble widoczne na zdjęciach mogą zostać wyniesione na życzenie klienta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widzewska

Widzew,Łódź

442 332 zł45 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 Pokoje na Widzewie - Inwestycja zenit (2025) - Ostatnie Piętro! Cisza i widok na patio. Szukasz mieszkania, które łączy w sobie nowoczesność, spokój i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górna,Łódź

919 900 zł92 m² 9 998,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rokicie,Łódź

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedażny w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w wieżowcu przy ul. Marysińskiej. Nieruchomość o powierzchni 46,55 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Radogoszcz,Łódź

370 000 zł53 m² 6 985,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m2 na Radogoszczu Zachód. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzą: -salon (15,5 m2); -sypialnia (10,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

299 000 zł44 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dotyczy mieszkania z pełnym potencjałem do własnej aranżacji. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego, niskiego bloku. Lokalizacja: atrakcyjna część Widzewa, w bezpośrednim.