dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 542 ogłoszenia

340 000 zł44,86 m² 7 579,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy na prezentację 2-pokojowego, rozkładowego mieszkania na Teofilowie, przy ul. Traktorowej. Powierzchnia 45 m2, 4 piętro. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Łodzi, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł86,30 m² 9 849,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

To 86 m , które działa lepiej niż większość podobnych metraży przemyślane, jasne i wygodne, z dwoma balkonami i możliwością dokupienia dwóch miejsc garażowych. W końcu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś w promocyjnej cenie - 54 tys! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł366 m² 5 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 366 m, położony w prestiżowej dzielnicy Łodzi Julianowie, przy ul. Malwowej 14. Dom usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

294 000 zł43,96 m² 6 687,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wprowadzenie Prezentujemy rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,96 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku przy ul. Umińskiego 5, na pograniczu osiedli Chojny Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

273 469 zł26 m² 10 518,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: tuż obok szereg przystanków autobusowo-tramwajowych Politechnika Łódzka 150m 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Pomorskiej idealne również jako inwestycja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł66,50 m² 8 045,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

-rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt:   W pigułce: - metraż: 66,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł62,86 m² 5 758,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z duszą, które urządzisz według własnego uznania, nie rezygnując z udogodnień nowoczesnego budownictwa? Ta oferta jest dla Ciebie. O mieszkaniu Prezentujemy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

656 656 zł430 m² 1 527,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie złóż swoją ofertę zakupową! Na.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,64 m² 6 880,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Okej, wyobraź to sobie: osiedle Tatrzańska rok nieznany, rzeczywistość niby normalna, ale coś tu dziwnie. spokojne. Podejrzanie spokojne. A teraz wchodzisz do mieszkania i nagle czujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Łódź Górna Dąbrowa - ul. Choińska nr działki 32 / obręb 7 (łódź Górna ) Brak miejscowego planu - teren osiedla domków - Działka w trakcie uzyskiwania wz pod.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54,85 m² 9 462,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu Chojen. Lokal jest po remoncie i pozostaje z pełnym wyposażeniem! Na 55 m składa się: # salon #.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 963 zł27,49 m² 13 385,34 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna i funkcjonalna kawalerka z aneksem kuchennym i dużym ogródkiem, znajdująca się w ścisłym centrum miasta, idealna pod inwestycję, dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,55 m² 8 356,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Czy marzyłeś kiedyś o miejscu, w którym czas zwalnia, a zgiełk miasta cichnie tuż za progiem Twojego domu? Mary Mary z klasycznej powieści odkryła swój azyl za wysokim murem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 495 zł41,30 m² 12 336,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Deweloperskie, 2 pokoje z balkonem typu loggia, w centrum Łodzi. Odbiór - II kwartał 2025r. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł62,50 m² 8 912 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Niezwykle czyste i ładnie utrzymane mieszkanie mieszczące się na trzecim piętrze w bloku przy ul. Myśliwskiej. Nieruchomość o powierzchni 62,5 m2 jest w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Niezwykła okazja inwestycyjna! Działka budowlano-inwestycyjna przy ul. Starogardzkiej 49 w Łodzi doskonała lokalizacja i ogromny potencjał rozwoju Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł34,91 m² 6 932,11 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam Państwu M-2 o powierzchni 34,91m2, z balkonem, w dzielnicy Łódź-Górna. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w wieżowcu w okolicy Ronda Lotników Lwowskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł177 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa oferta - przestronne mieszkanie w sercu Łodzi Na sprzedaż oferuję niezwykle klimatyczne mieszkanie, położone w prestiżowym, modernistycznym budynku z 1936 roku, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł43 m² 8 604,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone na siódmym piętrze wysokiego bloku z windą nieopodal Dworca Fabrycznego. Składa się z: salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nowoczesne mieszkanie w klimatycznej kamienicy - centrum Łodzi Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone w kamienicy w ścisłym centrum Łodzi. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 652 m² 301,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2652 mkw położona na Stokach. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,30 m² 6 759 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (z możliwością aranżacji na 2 oddzielne pokoje i salon z aneksem kuchennym) o powierzchni 50,3 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł38,65 m² 14 618,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sulma Real Estate prezentuje ofertę mieszkania na sprzedaż w sercu Łodzi, w otoczeniu odrestaurowanych, postindustrialnych budynków dawnej fabryki Scheiblera, gdzie powstaje wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł52,92 m² 7 917,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

2-pokojowe mieszkanie przy Parku na Zdrowiu Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.:   Nieruchomość Jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 52,9 m, zlokalizowane na 3. piętrze (z 3).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 740 zł25,34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka z tarasem na dachu! Położona zaledwie 1,5 km od centrum Łodzi. To doskonała oferta dla osób szukających komfortu, nowoczesności oraz bliskości do najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Widzewie. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł93,14 m² 6 656,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Przedstawiamy wyjątkową okazję - mieszkanie, które w pełni oddaje urok kamienicy, a jednocześnie daje przestrzeń do stworzenia wymarzonego wnętrza. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,03 m² 7 147,51 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46,03 m2 z balkonem typu loggia, zlokalizowane na parterze w wieżowcu przy ul. Beli Bartoka w Łodzi. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł38,43 m² 13 661,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej łódzkiej inwestycji fuzja. Fuzja to miejsce przyciągające ludzi, takie które na całym świecie określane jest mianem destination place. Co to.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł80 m² 5 737,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dla amatorów większych przestrzeni. Oferujemy przestronne mieszkanie w Łodzi przy ul. Szczytowej. Metraż 80 m2 o bardzo korzystnym układzie- idealne dla większej.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł113 m² 7 699,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Okazja!. Sprzedam dom narożny z garażem w zabudowie szeregowej położony na zamkniętym osiedlu Arkadia na granicy Smulska i Konstantynowa. Cena developera za domy środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł63,31 m² 12 304,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ten wyjątkowy apartament na osiedlu Chojny Park to propozycja dla osób poszukujących harmonii między designem a wygodą. Wnętrza przeszły gruntowną metamorfozę w grudniu 2025 roku, zyskując.

Szczegóły ogłoszenia

603 750 zł105,75 m² 5 709 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać lub zainwestować w samym sercu Łodzi w rewitalizowanej części, ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** nowa cena! Tę ofertę kierujemy do : Przedsiębiorców, hurtowników, logistyków, producentów i innych Inwestorów poszukujących na terenie Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł43,44 m² 10 934,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: monika Bistuła Tel.:   Opis lokalizacji: To spokojne, zielone osiedle o niskiej zabudowie, idealne dla osób ceniących komfort i codzienną wygodę. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

649 360 zł1 199 m² 541,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m , przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 380 zł26,44 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż stylowy 1-pokojowy apartament o powierzchni 26,44 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Łodzi Folwarku Scheiblera. To unikatowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

575 850 zł1 745 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1745 m2 Łódź, ul. Romanowska Twoje miejsce na dom. Twoja przestrzeń. Twój spokój. Jeśli myślisz o domu zamiast kolejnym mieszkaniu w bloku i chcesz, żeby Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43 m² 8 116 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szukasz wyjątkowego mieszkania gotowego do zamieszkania? Zapomnij o przeciętności oto atrakcyjna alternatywa, która wyróżnia się charakterem i klimatem. Lokalizacja: łódź - Polesie.