dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 542 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

499 900 zł57 m² 8 702,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Piękny dwupokojowy apartament wykończony pod klucz w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Może stać się Twój od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Widzew,Łódź

366 192 zł41 m² 8 860,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem, usytuowane na parterze w nowym 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

680 000 zł67 m² 10 083 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nie musisz być Larą Croft, żeby przeżyć przygodę życia. Wystarczy, że odkryjesz to 3-pokojowe mieszkanie na Olechowie. Nie ma tu grobowców, pułapek ani zagadek do rozwiązania. Ale jest spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

900 000 zł66 m² 13 611,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić gotowiec inwestycyjny w centrum Łodzi. Prezentowane mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Stoki,Łódź

799 000 zł96 m² 8 354,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji i podatku pcc - oferta bezpośrednia od dewelopera Informacje o Apartamencie: przestronne 5-pokojowe mieszkanie na ostatnim 2. piętrze o powierzchni 95,64 m z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

299 900 zł45 m² 6 664,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu rozkładowego mieszkania o powierzchni 45 m położonego w samym sercu Teofilowa przy ul. Rojnej. Nieruchomość zlokalizowana jest w wyjątkowo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

1 099 000 zł89 m² 12 342,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić pięknie odrestaurowany apartament o powierzchni 89,04 m w centrum Łodzi. Oferowane mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

599 000 zł61 m² 9 790,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, ciche i słoneczne mieszkanie o powierzchni 61,18 m , położone w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Górna,Łódź

375 000 zł36 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36 m z balkonem typu loggia, położone na zielonym osiedlu w doskonałej lokalizacji - w sercu zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Karolew,Łódź

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 55 m z balkonem - świetna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 4. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Łagiewniki,Łódź

279 900 zł38 m² 7 289,06 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

9. piętro z widokiem na spokój - mieszkanie, które czeka na Twój pomysł! Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,4m z balkonem, położone w wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bałuty,Łódź

359 000 zł44 m² 8 067,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Witaj w przyszłym domu swojego leniwego szczęścia albo świetnej inwestycji! Blok jak z bajki ceglany, czteropiętrowy, stojący wśród zieleni, 2 piętro - Dwa pokoje, łazienka, kuchnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

949 000 zł84 m² 11 277,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji przy ul. Srebrzyńskiej 12 w Łodzi. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

325 000 zł36 m² 8 977,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Funkcjonalna kawalerka z balkonem w idealnym stanie i okazyjnej cenie, znajdująca się w coraz bardziej popularnej dzielnicy Bałuty Koziny. Mieszkanie o powierzchni 36m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Widzew,Łódź

576 891 zł66 m² 8 693,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z tarasem oraz dużym ogródkiem usytuowane parterze! Mieszkanie posiada przestronny salon oraz dwie funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cedry

Teofilów,Łódź

335 393 zł37 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie Wchodzisz do jasnego, słonecznego mieszkania. Z salonu pachnie świeżo parzona kawa, którą możesz wypić na balkonie z ładnym widokiem. Masz swój azyl - spokojny, zielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Łódź

380 000 zł30 m² 12 504,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż w odrestaurowanej kamienicy przy Rewolucji 1905 nr 34 Twoja oaza miejskiego życia! Wyjątkowy klimat i prestiżowa lokalizacja Zapraszamy do odkrycia tego niezwykłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

557 650 zł59 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twoje wymarzone M4 już gotowe do odbioru! Znajdziesz w nim przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie duże sypialnie, ustawną, wygodną łazienkę oraz hol. Z obu sypialni jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Bałuty-Centrum,Łódź

999 000 zł192 m² 5 203,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:668 m²

:dodatkowe informacje Okna: pcv Zagosp. działki: zagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: kwadrat Rodzaj domu: jednorodzinny Pokrycie dachu: blacha Powierzchnia użytkowa [m2]:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bałuty,Łódź

3 499 000 zł449 m² 7 787,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 476 m²

Szanowni Państwo, mam ogromną przyjemność prezentować wyjątkowy dom, (w całości wybudowany z cegły), dla wymagających i ceniących sobie luksus osób, poszukujących swojego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Teresy od Dzieciątka Jezus

Julianów,Łódź

725 000 zł63 m² 11 526,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2015 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marynarska

Bałuty,Łódź

359 000 zł44 m² 8 067,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 44,5 mkw, zlokalizowane przy ul. Marynarskiej. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

285 000 zł37 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37,2 m położone na 7 piętrze wieżowca z windą na osiedlu Dąbrowa. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

449 000 zł50 m² 8 967,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50 m w bloku przy ul. Kurczaki. Lokalizacja Mieszkanie położone w spokojnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biegunowa

Zdrowie,Łódź

385 000 zł28 m² 13 903,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkowe jednopokojowe, przestronne studio o powierzchni 27,69 m , zlokalizowane w apartamentowcu na ul. Biegunowa 5 w dzielnicy Łódź-Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Górna,Łódź

449 000 zł53 m² 8 540,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,57 m2 w jednej z najbardziej lubianych części Łodzi - dzielnicy Górna. Lokalizacja? Idealna. Zaledwie 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

520 000 zł49 m² 10 671 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,73 m (powierzchnia liczona po podłodze 52 m ) przy ulicy Wyszyńskiego na Retkini- spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radogoszcz,Łódź

435 000 zł50 m² 8 698,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarzewska

Górniak,Łódź

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! Piękne, dwupokojowe mieszkanie w sercu Łodzi! O mieszkaniu: to wyjątkowe mieszkanie na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy, łączy urok historycznej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

580 000 zł49 m² 11 836,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m , znajdującego się w inwestycji Neopolis przy ul. Kopcińskiego 13/19. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chojny,Łódź

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:502 m²

Na sprzedaż: skrajny segment z dużą działką w dzielnicy Górna 1 200 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 4-kondygnacyjnego domu w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiazdowa

Retkinia,Łódź

303 000 zł37 m² 8 189,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj na spokojnym i zielonym osiedlu Retkinia. Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie, położone na 5. piętrze wieżowca przy ul. Gwiazdowej 11 (polesie - Retkinia). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Bałuty,Łódź

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle Art Teo. Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie o powierzchni 47,71m2, położone na 2p. w budynku z windą, osiedle zamknięte. Układ pomieszczeń: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

574 498 zł47 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niepowtarzalne mieszkania łączące historię bawełnianych magnatów z najnowszą technologią i designem. 0% prowizji, 0% pcc, do odbioru już w tym roku. Bierzesz od życia więcej, jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Górna,Łódź

299 999 zł47 m² 6 397,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: lokal usługowo-handlowy w nowym apartamentowcu Łódź Górna Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni 46,89 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37m2 położonego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów. Atutem mieszkania jest jego lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

419 000 zł52 m² 8 057,69 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 52m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 11 piętrze w 13-pietrowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu (22m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mazowieckiego

Janów,Łódź

799 000 zł71 m² 11 323,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny apartament o powierzchni 70,56 m , położony na drugim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku z 2018 roku z windą, zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 160 000 zł207 m² 5 603,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu o powierzchni użytkowej 144m2 - powierzchnia całkowita 207m2. Dom położony jest na bardzo dużej i ładnie zagospodarowanej działce na Teofilowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przełajowa

Retkinia,Łódź

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Łódź Retkinia, ul. Przełajowa Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze w 4-piętrowym bloku na Retkini, przy ul. Przełajowej. Pełen rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Polesie,Łódź

339 000 zł33 m² 10 427,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do wyjątkowej i atrakcyjnej inwestycji. Mieszkania już do odbioru. Zakup bez prowizji i bez podatku pcc. Specjalne rabaty tylko do końca czerwca! Lokalizacja to sama esencja Łodzi.