dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Polesie

648 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

648 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Polesie,Łódź

639 000 zł81 m² 7 848,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu wyjątkowych nieruchomości, każda w stanie deweloperskim na Osiedlu "apartamenty Podchorążych 100" w Łodzi na Złotnie ul. Podchorążych 100! Te niezwykłe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Włókniarzy

Polesie,Łódź

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie na wynajem na ul. Włókniarzy 226 Oferuje na wynajem przytulną kawalerkę znajdującą się w super lokalizacji. Idealna dla singla bądź pary Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. 1 Korpusu Pancernego WP

Retkinia,Łódź

299 000 zł1 959 m² 152,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną, położoną w Łodzi przy ulicy I Korpusu Pancernego Wojska Polskiego 4. Działka w kształcie prostokąta, ogrodzona. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traktorowa

Polesie,Łódź

340 000 zł37 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! Najniższa cena na rynku za 2 pokoje! Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najtaniej na rynku! Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię 36,77m2 oraz dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Polesie,Łódź

668 509 zł79 m² 8 460 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy rabat na grudzień - zadzwoń I dowiedz się wiecej Nowoczesne 4 - pokojowe mieszkanie - Łódź, polesie Przestronne mieszkanie na 9. piętrze o powierzchni 79,02m , składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Retkinia,Łódź

910 000 zł70 m² 13 057,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ach co to miejsce! Mieszkanie zachwyca swoim stylem i jakością wykończenia. Już na pierwszy rzut oka widać, że zostało zaprojektowane z dbałością o detale i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

419 000 zł54 m² 7 795,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie na Karolewie Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni ponad 53 m , zlokalizowanego na nietypowym, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zielona

Polesie,Łódź

882 960 zł95 m² 9 282,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zaprojektuj sukces swojej marki w sercu Łodzi. Lokal przy ul. Zielonej 17 to nie tylko przestrzeń - to historia, prestiż i nowoczesność w jednym. Twoi klienci pokochają niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Polesie,Łódź

394 006 zł40 m² 9 860 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy rabat na grudzień - zadzwoń I dowiedz się wiecej Nowoczesne 2 - pokojowe mieszkanie - Łódź, polesie Przestronne mieszkanie na 3. piętrze o powierzchni 39,96m , składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

495 000 zł81 m² 6 130,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania, które zapewni Twojej rodzinie komfort, ciszę i świetną lokalizację w centrum Łodzi? Apartament M43 w Zielona Residence to miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rąbieńska

Polesie,Łódź

2 200 zł44 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego do wynajęcia od 01.01.2025 R. Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rąbieńskiej 49C na osiedlu zamkniętym Poleskie Ogrody. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

509 047 zł52 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie w Śródmieściu! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21m2 + balkon 3,76m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Polesie,Łódź

489 000 zł54 m² 9 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker słoneczne mieszkanie dla rodziny lub studenta! zamieszkaj W doskonałej lokalizacji- osiedlu nowe rokicie słoneczne mieszkanie dla rodziny lub studenta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

990 zł19 m² 52,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne i przytulne studio w kamienicy z własnym podwórzem. *Przyjazne dla zwierząt! *19 m2, parter *w samym sercu Łodzi - w 10 minut możemy dostać się do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

229 000 zł35 m² 6 614,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 34,62m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Pełna własność Kawalerka z dodatkową wnęką na łóżko, oddzielną kuchnią i dużą loggią oraz piwnicą. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

369 199 zł42 m² 8 738,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która będzie magnesem na turystów? Apartament M26 w Zielona Residence to idealna przestrzeń pod wynajem krótkoterminowy. Dzięki parterowemu położeniu i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

414 266 zł52 m² 7 992,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które idealnie sprawdzi się jako wysokoopłacalna inwestycja? Apartament M47 w prestiżowej inwestycji Zielona Residence oferuje nie tylko 3 pokoje, ale także możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

449 454 zł54 m² 8 281,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które zapewni Twojej rodzinie przestrzeń, wygodę i doskonałą lokalizację? Apartament M29 w prestiżowej Zielona Residence to idealny wybór dla rodzin, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

1 790 zł53 m² 33,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Retkini przy ul. Wyszyńskiego 16 *miejskie ogrzewanie, 3 piętro, 52m2 *aquapark Fala 3700m, park Zdrowie 2300m, 3500m Orientarium zoo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cmentarna

Stare Polesie,Łódź

415 000 zł72 m² 5 724,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Prezentuję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5 m2, mieszczące się w oficynie kamienicy przy Skwerze im. Komitetu Obrony Robotników (ul. Cmentarna 3) w Łodzi. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

315 500 zł47 m² 6 680,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj w uroczym mieszkaniu 47 m2 na ostatnim piętrze, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w samym centrum miejskiej dżungli towarzyskiej! Tuż obok Manufaktury, gdzie czuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Koziny,Łódź

295 000 zł37 m² 7 930,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

[W pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, komórka lokatorska] -parter -po remoncie instalacji -wyposażona kuchnia i łazienka. Umebluj pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

289 850 zł32 m² 9 178,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadamy inne w tej inwestycji. Szukasz mieszkania, które zaoferuje Ci najwięcej korzyści za najniższą cenę? Apartament M53 w Zielona Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

569 000 zł100 m² 5 690 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1939

Do sprzedanie bezpośrednio od właściciela gotowe mieszkanie inwestycyjne pod wynajem na pokoje po generalnym remoncie z najemcami - gotowy produkt inwestycyjny, stopa zwrotu 7,8 %. Mieszkanie: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

1 100 zł44 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. 1 maja 84/86 *1 Km od Uniwersytetu Medycznego *2500 m do Manufaktury i ul. Piotrkowskiej *miejskie ogrzewanie, 44 m2, 3 piętro *możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

589 000 zł100 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Do sprzedanie mieszkanie w centrum Łodzi ul. Żeromskiego 29 o pow. 100 m2 Na mieszkanie składa się: - 3 sypialnie o powierzchni od 13,35 - 13,66 m2; - dwie łazienki, jedna wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Polesie,Łódź

540 862 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży ustawnego przestronnego mieszkania w nowo budowanym budynku. Bardzo dobra lokalizjacji, kameralny dwupiętrowy budynek, tylko 13 mieszkań. Mieszkanie na pierwszym piętrze, składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pienista

Retkinia,Łódź

579 000 zł58 m² 9 974,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Oferujemy do sprzedania umeblowane , rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe , z osobną otwartą kuchnią ( odzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

340 933 zł29 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie w Śródmieściu! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie o powierzchni 28,53m2 + 2 duże balkony 6,11m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traktorowa

Polesie,Łódź

522 460 zł60 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem, położone na 2 piętrze w nowym budynku o podwyższonym standardzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krzemieniecka

Retkinia,Łódź

1 100 zł24 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ulicy Krzemienieckiej 26 w Łodzi *powierzchnia 24 m2 *2 piętro *ogrzewanie miejskie *doskonała lokalizacja, w pobliżu Łódzki Ogród Botaniczny, zoo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Polesie,Łódź

640 000 zł65 m² 9 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronność i funkcjonalność to słowa, które najlepiej opisują to mieszkanie. 65 m , na których możesz rozwinąć swoje życie i plany. Salon z otwartą kuchnią tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maratońska

Polesie,Łódź

387 090 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa kameralna inwestycja na osiedlu polesie/retkinia w Łodzi Planowany termin realizacji : III kwartał 2025 r. 1.OPIS MIESZKANIA 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,10 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Polesie,Łódź

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja! Szukasz dla Rodziny ciszy, spokoju, zieleni i możliwości oddychania pełną piersią na co dzień? Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Znalazłeś miejsce, gdzie otoczenie działa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

378 025 zł40 m² 9 420 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,13mkw, zlokalizowane w zielonej części Łodzi. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie spokój i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Polesie,Łódź

432 715 zł46 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,79m2 z dużym balkonem, usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maratońska

Polesie,Łódź

534 296 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa kameralna inwestycja na osiedlu polesie/retkinia w Łodzi Planowany termin realizacji : III kwartał 2025 r. 1.OPIS MIESZKANIA 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,52 m2 na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 030 zł14 m² 73,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2025-01-10 *do wynajęcia kawalerka na ulicy Legionów 75. *Mieszkanie po remoncie. *14,3 m2, 4 piętro, centralne ogrzewanie. *Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Polesie,Łódź

450 zł9 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *wynajmę komfortowy pokój (nr.2), ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 37 A *oddzielna, duża kuchnia z jadalnią *zamykane, ogrodzone miejsce do parkowania *w pobliżu Uniwersytecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

580 000 zł61 m² 9 443,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania w Zielonej Okolicy - tu natura jest na wyciągnięcie ręki! Cenne atuty tej oferty: budynek: mieszkanie ulokowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Żeligowskiego

Polesie,Łódź

20 500 000 zł4 585 m² 4 471,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

1. Spółdzielnia Handlowo-Usługowa samopomoc z siedzibą w Łodzi, krs 0000241154, zaprasza do złożenia oferty kupna następujących nieruchomości: a) prawa użytkowania wieczystego gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek