dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Polesie

648 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

648 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

681 500 zł75 m² 9 086,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń, umów się na spotkanie i poznaj inwestycję przy wsparciu doradcy. tel.: Spotkania: Pn. - pt. 9-16 Oferta z rynku pierwotnego, bezpośredniego od dewelopera Kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wioślarska

Karolew,Łódź

269 000 zł37 m² 7 231,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie do remontu| 2 pokoje w amfiladzie| Karolew| 37,20m2 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą słonecznego i komfortowego mieszkania o powierzchni 37 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 800 zł59 m² 47,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie | 4 pokoje | nowa przędzalnia Do wynajęcia nowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60 m 2 usytuowane na drugim piętrze apartamentowca na nowym osiedlu "nowa Przędzalnia".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Łąkowa

Stare Polesie,Łódź

34 zł/m²18 m² 612 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy powierzchnie użytkowe w zabytkowej przędzalni Kohna z 1890 roku, która po wielu latach została w pełni zrewitalizowana. Zachowane fasady budynku oraz czerwona cegła, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Polesie,Łódź

435 000 zł35 m² 12 575,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta sprzedaży mieszkania 34,5 m , ul. Gdańska 141, łódź Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 34,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Polesie,Łódź

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Cypriana Kamila Norwida 3/5 Największym atutem lokalizacji jest doskonała infrastruktura (sklepy, restauracje, szpital) oraz bardzo dobra komunikacja. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

742 438 zł85 m² 8 750,01 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń, umów się na spotkanie i poznaj inwestycję przy wsparciu doradcy. tel.: Spotkania: Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00 Soboty - po wcześniejszym umówieniu Oferta z rynku pierwotnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Polesie,Łódź

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przepiękny apartament Śródmieście Al. Adama Mickiewicza naprzeciwko Parku Poniatowskiego na ogrodzonym terenie, znajduje się tam również place zabaw dla dzieci. Ciche w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Łódź

Polesie,Łódź

689 274 zł80 m² 8 631,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego 800m od Łódzkiej Manufaktury. Powierzchnia: 79,86 mkw Liczba pokoi: 5 Oddanie do użytku IV kwartał 2024 Duża ilość pokoi daje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

420 000 zł53 m² 7 956,05 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferuję do sprzedania przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z atrakcyjnym dużym balkonem, komórką lokatorską oraz dodatkowym pomieszczeniem na półpiętrze. Mieści się w cichej, spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Polesie,Łódź

579 000 zł72 m² 8 089,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu wyjątkowych nieruchomości, każda w stanie deweloperskim na Osiedlu "apartamenty Podchorążych 100" w Łodzi na Złotnie ul. Podchorążych 100! Te niezwykłe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

405 360 zł39 m² 10 396,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta M3 z balkonem w pobliżu Łódzkiej Manufaktury Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu hipermarketu z dobrą komunikacją z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

520 000 zł64 m² 8 182,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż wspaniałe mieszkanie o powierzchni 63,55 m2, położone w atrakcyjnym miejscu Łodzi, dzielnica Polesie. Ten jasny i przestrzenny apartament po kapitalnym remoncie, gotowy, by od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Polesie,Łódź

499 589 zł50 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,21m2 z dużym balkonem, usytuowane na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Polesie,Łódź

25 000 zł5 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Super lokalizacja!plac do wynajęcia!tylko u nas. Posiadamy w swojej ofercie do wynajęcia ogrodzony plac o powierzchni ok.10 tys. m2, minimum najmu 2000m2 , w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

412 287 zł42 m² 9 807,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta M3 o powierzchni 42,04 mkw blisko Łódzkiej Manufaktury Nieruchomość położona w odległości 800m od Łódzkiej manufaktury, idealna oferta pod inwestycję lub do zamieszkania. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

480 213 zł47 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długosza

Koziny,Łódź

245 000 zł37 m² 6 664,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Jednopokojowe, przytulne mieszkanie położone na 3 piętrze w 3-piętrowym zadbanym bloku z cegły w dzielnicy Łódź Polesie - Koziny w lokalizacji bliskiej do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Polesie,Łódź

669 830 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Polesie,Łódź

440 000 zł53 m² 8 345,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży świetnie rozplanowane m4 na 53m z przestronną kuchnią. Świetnie przearanżowane dające poczucie przestrzeni nietypowej w tradycyjnym bloku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Struga

Polesie,Łódź

2 350 zł59 m² 39,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Struga znajdujące się na osiedlu zamkniętym, na które można dojechać od ulicy Andrzeja Struga, pogonowskiego oraz Strzelców Kaniowskich. Teren osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

531 993 zł46 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 - pokojowe mieszkanie - Łódź, śródmieście Przestronne mieszkanie na 6 piętrze o powierzchni 46,06m , składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

289 000 zł26 m² 11 115 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla siebie w samym "sercu miasta" Łodzi lub inwestycyjnie pod wynajem oraz ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Łódź

Zdrowie-Mania,Łódź

263 900 zł26 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mega oferty rabatowe na dni otwarte! Szczegóły pod numerem telefonu! Kontakt możliwy 6 dni w tygodniu między 8-20. Zamieszkaj wśród zieleni w pobliżu Parku na Zdrowiu, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

344 432 zł33 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

423 227 zł41 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy rabat na grudzień - zadzwoń I dowiedz się wiecej Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji - Łódź, polesie! Brak podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Polesie,Łódź

470 050 zł42 m² 11 060 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy rabat na grudzień - zadzwoń I dowiedz się wiecej Nowoczesne 2 - pokojowe mieszkanie - Łódź, śródmieście Przestronne mieszkanie na 6. piętrze o powierzchni 42,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Retkinia,Łódź

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam 2-pokojowe (38,23 m2) mieszkanie do remontu, zlokalizowane na jednym z ulubionych osiedli Łodzian - Retkini, przy ul. Batalionów Chłopskich 8. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pienista

Polesie,Łódź

769 000 zł76 m² 10 090,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA Nowoczesny apartament, (o łącznej pow. zgodnie z księga wieczystą 76,21 wraz z komórką ,pow. mieszkania 74m2 )położony na prestiżowym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

940 zł17 m² 55,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w kamienicy przy ul. Więckowskiego 46 *z własnym podwórzem oraz zamykaną bramą *miejskie ogrzewanie *powierzchnia 17 m2 *4 piętro Wyposażenie: *aneks kuchenny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

625 615 zł59 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 - pokojowe mieszkanie - Łódź, śródmieście Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 59,30m , składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

457 135 zł49 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealny apartament inwestycyjny w samym centrum w nowej inwestycji. Miejsce to jest dedykowane zwolennikom śródmiejskiego klimatu, którzy poszukują wysokiego standardu bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Polesie,Łódź

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zakupu gotowca inwestycyjnego składającego się z 3 kawalerek przy ul. 6 sierpnia 39 w Łodzi. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie! Główne atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Zdrowie-Mania,Łódź

483 500 zł51 m² 9 480,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mega oferty rabatowe na dni otwarte! Szczegóły pod numerem telefonu! Kontakt możliwy 6 dni w tygodniu między 8-20. ***zadzwon I dowiedz się jak otrzymać miejsce postojowe W hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona