dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Polesie

645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

645 ogłoszeń

497 000 zł75,68 m² 6 567,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie reprezentacyjnej ul. Piotrkowskiej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł29,01 m² 10 682,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie w inwestycji Nowe Miasto Polesie - atal Zakup bez 2% podatku pcc lokalizacja, atlas Arena - 7min Dworzec Łódź Kaliska - 8min Park im. ks J. Poniatowskiego - 8min Park na Zdrowiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 254 zł50,60 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. witam, proponuję Państwu piękne dwu pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i oddzielna kuchnią w super miejscu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł145 m² 8 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży - nowoczesny dom bliźniak W łodzi, złotno zakup od firmy bez podatku pcc I bez prowizji Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia domu: 145 m Powierzchnia działki: 500.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

669 000 zł79,21 m² 8 446 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj jak w domu - mieszkanie w stanie deweloperskim - bezczynszowe Łódź Złotno - Nowe mieszkanie z ogrodem 55 m ! Ogrzewanie pompą ciepła | Apartamenty Podchorążych 100.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł38,52 m² 9 086,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Murapol Agosto, ul. 6 sierpnia 19a. Lokal z balkonem o powierzchni 4,5 mkw oraz ekspozycją południową, co.

Szczegóły ogłoszenia

27 720 000 zł56 000 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - teren przemysłowy Łódź Polesie /lublinek / Powierzchnia - 5,6 ha. Lokalizacja - Lublinek ok. Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej /łsse/ Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł52,70 m² 7 305,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Słoneczne 3 pokoje z balkonem - Łódź Karolew, ul. Wileńska Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Łodzi? Ta oferta na łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł85,10 m² 6 580,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Łodzi. Nieruchomość znajduje się w oficynie, z dala od ruchliwej ulicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł56,47 m² 7 791,75 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,47m2. Usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu przy Al. Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi na Retkini.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łódź

Jagodnica-Złotno,Łódź

5 997 000 zł542 m² 11 064,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 002 m²

Zapoznaj się Z ofertą willi na złotnie W łodzi zanurz się w tej przestrzeni i odkryj coś, co jest na wyciągnięcie ręki. Nieruchomość została wybudowana w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 865 zł73,67 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dni otwarte inwestycji Zapraszamy 27 28 września w godzinach 10:00 17:00 na wyjątkowe Dni Otwarte naszej inwestycji! Czekają na Państwa: - prezentacja mieszkań i przestrzeni wspólnych, -.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł69 m² 4 637,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 69m2 | 1piętro | ścisłe centrum miasta | balkon Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w oficynie i s kłada się z 3 pokoi, kuchni łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł27 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

homfi ma przyjemność przedstawić umeblowaną kawalerkę w nowoczesnej inwestycji Dom na Polesiu trzy przecznice od ul. Piotrkowskiej. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji- centrum.

Szczegóły ogłoszenia

812 860 zł83,80 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1918

Gotowiec inwestycyjny - 3 mieszkania w cenie jednego w centrum Łodzi - 83,8 m2. Położony w centrum Łodzi, tylko 10 minut od ul. Piotrkowskiej - ul. Kopernika Pakiet 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł192,06 m² 12 756,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Nowoczesny dom po remoncie | Łódź, ul. Szlachetna | 192 m | działka 1016 m | zamknięte osiedle Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł52,29 m² 8 795,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Sulma Real Estate prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w sercu Karolewa, przy ul. Wileńskiej. To przestronne, narożne mieszkanie. Jasne, ciche i ciepłe, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 650 zł35 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez podatku 2% pcc i prowizji biura nieruchomości nowe mieszkanie o powierzchni 35 m , znajdujące się na 7. piętrze w silikatowym budynku z 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł78 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Luksusowy apartament W eleganckiej kamienicy, która całkowicie przypomina blok! I posiada wszystkie media miejskie! idealny dla osób ceniących sobie przestrzeń, styl dwudziestolecia.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł31 m² 10 290,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 6. piętrze w wieżowcu na Retkini. Mieszkanie Lokal został zaprojektowany z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:823 m²

Dom wolnostojący: posadowiony na zadbanej, ogrodzonej działce o wielkości 823m, z licznymi nasadzeniami. Powierzchnia całkowita domu wraz z poddaszem 250 m2, użytkowa 130m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł270 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:746 m²

Dom typu bliźniak - Łódź, osiedle Zdrowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu typu bliźniak , położonego w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość: dwupokojowe mieszanie w pełnym rozkładzie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 45m2. Położone na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Waryńskiego. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

241 000 zł26 m² 9 269,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku z 2025 roku. Składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł112 m² 7 053,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:189 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m2 usytuowany na działce 189 m2, położony w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²168 m² 5 544 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przestronna powierzchnia w budynku przy Żeromskiego 52 w Łodzi Powierzchnia: 168 m Cena za m : 33 zł Wynajem II piętra w ogrodzonej Willi przy ul. Żeromskiego 52 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł33,60 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja, która pracuje na Twoją przyszłość Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33,6 m , położonego w samym sercu dynamicznie zmieniającej się.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł35,26 m² 8 082,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwstępna! Mieszkanie, które Cię zaskoczy i. nie pozwoli przejść obok obojętnie! Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania, w centrum, tuż obok nowego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,49 m² 7 076,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z widokiem, który nigdy się nie znudzi? Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,49 m , położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł31,06 m² 12 781,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Umowa przedwstępna! Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu na zdrowiu w Łodzi ul. Spadochroniarzy Kawalerka z tarasem Twoje nowe miejsce na Ziemi! Oferujemy funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry. Proszę zapoznać się z ofertą sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji. Kawalerka o powierzchni 36 m , położona jest na trzecim piętrze zadbanej, wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolarska

Polesie,Łódź

1 320 000 zł350 m² 3 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym 2 miejsca garażowe Nowa elewacja Wysoki standard wykończenia Energooszczędne ogrzewanie pompą ciepła ( chłodzenie i grzanie ) Piwnica częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

1 580 zł33 m² 47,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy Al. 1 maja 42/44 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim, w świetnej lokalizacji blisko Manufaktury i licznych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

593 472 zł62 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przemyślana przestrzeń w centrum Łodzi To kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w sercu Łodzi, w pobliżu uczelni, komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

410 412 zł45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Retkińska

Retkinia,Łódź

1 800 zł33 m² 54,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

PO remoncie | 4 piętro | komórka Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32,78 m 2 , położone na 4 piętrze wieżowca usytuowanego przy ul. Retkińskiej na osiedlu Retkinia. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

390 zł16 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Przestronny pokój o powierzchni 16 m , położony w mieszkaniu 4-pokojowym przy ul. Żeromskiego 21 w Łodzi. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Karolew,Łódź

425 000 zł43 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Łódzka giełda nieruchomości .Do Sprzedania po generalnym remoncie rozkładowe mieszkanie -2 pokojowe 43m2+ balkon i piwnica o powierzchni 5m2 na 9 piętrze przy ulicy Bratysławskiej. Winda od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

434 992 zł60 m² 7 218,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum, które daje dostęp do miasta, ale jednocześnie pozwala odpocząć od jego tempa? M42 w Zielona Residence to 3-pokojowe mieszkanie na II piętrze, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kopernika

Stare Polesie,Łódź

535 500 zł86 m² 6 239,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ul. Kopernika, w rewitalizowanej części Starego Polesia, jednej z najbardziej klimatycznych i wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

1 500 zł35 m² 42,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w centrum Łodzi, w części Starego Polesia podlegającej w ostatnich latach bardzo intensywnej rewitalizacji.