dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Polesie

644 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

644 ogłoszenia

737 000 zł73 m² 10 095,89 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji city Park, łódź ul. Żeligowskiego 43C Lokalizacja marzeń centrum Łodzi Jeśli cenisz sobie wygodę życia w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,96 m² 9 984,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem ul. Srebrzyńska, łódź Polesie Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,9 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł109 m² 8 706,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA. Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe mieszkanie o pow. 109 m2 Na parterze znajduje się holl , łazienka z prysznicem sypialnia + garderoba ,salon.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł63,10 m² 6 957,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 63 m , położony w atrakcyjnej części Łodzi, w pobliżu ul. Więckowskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających gotowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

369 000 zł53,73 m² 6 867,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! rezerwacja! Uprzejmie informujemy, że prezentowana nieruchomość została objęta rezerwacją. W związku z tym, aktualnie nie prowadzimy dalszych prezentacji. Dziękujemy za okazane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,22 m² 7 858,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu Retkini. Lokal jest w stanie do odświeżenia, co daje możliwość stworzenia własnej unikalnej przestrzeni. Dodatkowo jest możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 336 zł75,22 m² 7 808,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł42,42 m² 7 543,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o klasycznym retkińskim rozkładzie 42,42m2. Mieszkanie swoim standardem idealnie nadawałoby się do wynajmu, jak widać na zdjęciach kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zadbane i bardzo słoneczne mieszkanie położone na 8 piętrze na Retkini. Mieszkanie składa się z: 3 niezależnych pokoi (w tym jeden z dużą, przestronną loggią), osobnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki budynek biurowo-usługowy, o łącznej powierzchni 150m, położony na parterze i na piętrze - osiedle retkinia Do wynajęcia w całości lub oddzielnie parter i oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²46 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowo usługowy w znakomitej lokalizacji między ulicami Kopernika a Zamenhofa przy ul. Gdańskiej w Łodzi. Lokal w tak zwanym przyziemiu wejście.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł1 000 m² 2,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Adres: ul. Obywatelska 121/129, łódź Grunt: dz. ewid. nr 24, 26 o pow. 8687,00 m2 Cena: - 2,60zł /m2 - tir: 330360 zł/mies. - autobus: 360390 zł/mies. - pakiet (3 autobusy + 1 tir): 1 4001 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł24 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us 579x523x584 for more information Na wynajem klimatyczna kawalerka o powierzchni ok. 20 m , położona w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Gdańskiej 27. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 700 zł151 m² 7 282,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Przestronne mieszkanie 151 m z dwoma wejściami - idealne pod podział na 3-4 mieszkania na wynajem! Lokalizacja: centrum Łodzi, ul. Piramowicza Powierzchnia: 151 m Pokoje: 5 (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 579 zł30,13 m² 10 706,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie z balkonem - gotowe na nowy rozdział Twojego życia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 30 m , zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

14 850 000 zł30 000 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż - teren przemysłowy Łódź Polesie /lublinek / Powierzchnia - 3 ha. Lokalizacja - Lublinek ok. Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej /łsse/ Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²490 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia duży, reprezentacyjny lokal handlowo usługowy w jednej z najbardziej perspektywicznych części centrum Łodzi przy ul. Żeligowskiego 32/34. To przestrzeń, która daje.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42,47 m² 47,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 42,47 m przy ulicy Pienistej. Lokalizacja Nowe Polesie Apartamenty to nowoczesne osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²200 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy od 200 do 370 m Łódź, al. Włókniarzy Proponujemy do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy Al. Włókniarzy w Łodzi. Obiekt zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł40,10 m² 12 443,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc I prowizji! Nowoczesne 2 pokoje pod klucz. Szukasz mieszkania, w którym nie musisz martwić się o ekipę remontową, rosnące ceny materiałów i dodatkowe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł25,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wysoki standard (300 cm) klimatyzacja balkon - Centrum przy Manufakturze Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Mam do zaoferowania piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 721 zł61,93 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru. Zakup odbywa się bez prowizji, a nabywca jest zwolniony z podatku pcc.ieszkanie o powierzchni 61,93 m położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 922 zł41,72 m² 9 082,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek gotowy możliwość obejrzenia mieszkania na żywo Cena tylko do 8 marca Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji oraz brak podatku pcc 2%. Nowoczesna inwestycja zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 zł47 m² 25,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi, w okolicy Uniwersytetu Medycznego umeblowane, przyjazne dla zwierząt i świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34,70 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: marek Pańko tel :   Mieszkanie do umeblowania pod potrzeby najemcy! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w centrum Łodzi, w części Starego Polesia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie w bloku z roku 2007, dwupokojowe w bloku z windą na piętrze czwartym z przepięknym narożnym tarasem o powierzchni 40 m kw zadaszonym na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł4 300 m² 930,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż - działka przemysłowa o p owierzchni 4.300m2. Lokalizacja Łódź Polesie - strefa przemysłowa Nowe Sady Kształt kwadrat, wymiary ok. 60 x 80m , dwa wjazdy , grunt utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 685 zł54,71 m² 9 206,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę komfortowego apartamentu w nowopowstałej inwestycji na łódzkim Karolewie. Bez podatki pcc , bez prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 624 000 zł116 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronny apartament 116 m z tarasem i garażem na sprzedaż Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 116 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75,33 m² 10 606,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nie szukasz po prostu mieszkania. Szukasz standardu, który nadąży za Twoim tempem życia. Prezentujemy 75,33 czystej formy i funkcjonalności na jednym z najbardziej zadbanych i bezpiecznych.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,97 m² 6 777,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 53 m Łódź, polesie ul. Bratysławska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w bloku. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł45,92 m² 8 275,26 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: monika Bistuła Tel.:   Opis lokalizacji: Mieszkanie położone jest w atrakcyjnej części Łodzi na Retkini, przy ul. Tomaszewicza. To jedna z bardziej cenionych.