dowolna

Nowe mieszkania Łódź

553 ogłoszenia

553 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

384 200 zł33 m² 11 642,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

-zakup bez prowizji! bez podatku pcc! -kontakt: na sprzedaż kompaktowa kawalerka w świetnej lokalizacji, która doskonale sprawdzi się jako Twoje pierwsze mieszkanie lub jako zabezpieczenie Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Teofilów,Łódź

511 700 zł63 m² 8 122,22 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

-zakup bez prowizji! bez podatku pcc! -kontakt: -klucze do odbioru już tej jesieni Zamieszkaj na Teofilowie w nowoczesnym budownictwie ze świetnym dojazdem do centrum, do którego nie często się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

434 000 zł49 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 49,32 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Stare Polesie,Łódź

434 000 zł32 m² 13 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż 2 pokoje w kameralnej inwestycji, w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Łódzkiej Manufaktury i stacji metra Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Stare Polesie,Łódź

486 000 zł57 m² 8 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 3 pokoje o powierzchni 57,16 m2 + balkon 9m2, na 4 piętrze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Kopernika, miejsca postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

365 000 zł39 m² 9 358,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze w kameralnej, spokojnej i nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Łodzi: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Widzew,Łódź

434 000 zł46 m² 9 434,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 5 piętrze w nowoczesnym 5 piętrowym budynku na Olechowie. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Srebrzyńska

Stare Polesie,Łódź

647 000 zł79 m² 8 189,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 79,33 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Już dostępne - zadzwoń i umów się na prezentację tel. Bez prowizji, bez podatku pcc 2 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 38 m2 + balkon 3,90m2, 7 piętro w nowoczesnym 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

322 000 zł29 m² 11 103,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 28,84 m2 + balkon 4,36m2, na 4 piętrze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Odnowiciela

Olechów,Łódź

575 460 zł63 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Olechowie bezpośrednio od dewelopera, który kończy budowę już w tym miesiącu! Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

577 000 zł66 m² 8 742,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 3 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 65,56 m2 + taras 17m2 i ogródek 50,50m2 na parterze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

451 000 zł56 m² 8 053,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~ 56 m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

522 000 zł63 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze w kameralnej, spokojnej i nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Łodzi: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Teofilów,Łódź

564 000 zł69 m² 8 173,91 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 69 m2 + taras 18 m2 na 9 piętrze w 11 piętrowym nowoczesnym apartamentowca w Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Stare Polesie,Łódź

396 000 zł33 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 2 pokoje o powierzchni 33,3 m2 + balkon, na 6 piętrze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Kopernika, wykończone pod klucz. Wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

267 000 zł27 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem w kameralnej, spokojnej i nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Łodzi: na Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Stare Polesie,Łódź

586 000 zł55 m² 10 654,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż 3 pokoje w kameralnej inwestycji, w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Łódzkiej Manufaktury i stacji metra. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Katedralna,Łódź

568 215 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze miejsce do mieszkania dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego oraz Studentów Uniwersytetu Medycznego! Termin realizacji inwestycji to sierpień 2023 roku bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

522 255 zł47 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc, 0% prowizji! Nowe Centrum Łodzi prestiżowa dzielnica o powierzchni 100 ha w samym sercu miasta, wydzielona ulicami Narutowicza, kopcińskiego, tuwima i Piotrkowską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Piotrkowska

Widzew,Łódź

500 424 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Modne miejsce! wima to nowa wizytówka Widzewa łącząca funkcje mieszkaniowe, usługowe, biznesowe i kulturalne tworząc atrakcyjną przestrzeń do życia. *Dojazd autem: >10 minut: dworzec Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cedry

Złotno,Łódź

390 282 zł45 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych! dostępne od zaraz Szanowni Państwo, mamy dla Państwa ofertę sprzedaży apartamentu na Osiedlu Nowe Złotno przy ul. Cedry. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

465 766 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy nowo powstającym centrum biurowo-handlowo-usługowym w Łodzi przy ul. Piłsudskiego. Jest to idealne miejsce dla osób, które : inwestują w mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Śródmieście,Łódź

385 560 zł32 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy łódzkiej Manufakturze! Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Śródmieście,Łódź

362 125 zł29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duża kawalerka w Łodzi przy ul. Piłsudskiego, w nowo powstającym centrum biznesowym! W zasięgu dosłownie chwili spaceru zrobisz wszelkie zakupy spożywcze i domowe - Lidl, dotrzesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychlińskiego

Koziny,Łódź

560 000 zł63 m² 8 942,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż rozkładowe M-4 na Łódzkich Kozinach! Mieszkanie można podzielić na dwa odrębne lokale na wynajem Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" do 15 września rabat na mieszkanie 10%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

419 700 zł32 m² 13 034,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry! Na sprzedaż wykończona, piękna kawalerka w ścisłym centrum Łodzi! Lokalizacja: 3 minuty spacerem od Galerii Łódzkiej Niedaleko kompleksu ec1 przy centralnym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

328 250 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania kawalerka przy nowo powstającym centrum biurowo-handlowo-usługowym w Łodzi przy ul. Piłsudskiego. Jest to idealne miejsce dla osób, które : inwestują w mieszkania na wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Śródmieście,Łódź

343 625 zł27 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Śródmieście,Łódź

350 125 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania kawalerka przy nowo powstającym centrum biznesowym w Łodzi przy ul. Piłsudskiego. W zasięgu kilku minutowego spaceru zrobisz wszelkie zakupy spożywcze, odzieżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

581 000 zł83 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura apartament 4 pokojowy na osiedlu Nowe Złotno, przy ul. Traktorowej 20 w Łodzi. Modernistyczna architektura, przestrzeń oraz dogodny dojazd do Centrum to atuty, dzięki którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

586 547 zł55 m² 10 699,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy łódzkiej Manufakturze! Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bałuty

Bałuty,Łódź

320 620 zł39 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Dzisiaj proponuję Państwu ładne mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

467 000 zł58 m² 7 998 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Super miejsce na inwestycję, podziel jedno mieszkanie na dwie kawalerki i zarabiaj-)) Bez podatku pcc i bez prowizji. Proponuję Państwu idealne mieszkanie inwestycyjne w dobrej cenie. Są to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

749 600 zł71 m² 10 528,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprosić Cię do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji. Ten świeżo wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabieniec

Grabieniec,Łódź

519 236 zł64 m² 8 149,99 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Idealne na twojej rodziny! Oferuje na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o pow. 63,71m2 zlokalizowane na Teofilowie. Stan deweloperski - klucze do odbioru! 0% prowizji, bez podatku pcc! Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Katedralna,Łódź

571 501 zł43 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam Państwa, dzisiaj w ofercie proponuję bardzo klimatyczny loft 0% prowizji! 0 zł podatku pcc Prezentowany apartament o powierzchni 42,97 m składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czechosłowacka

Widzew,Łódź

982 629 zł142 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, wyczekiwana oferta przez inwestorów, dzisiaj przedstawiam wyjątkową inwestycję w baaardzo atrakcyjnej cenie 6900,-zł metr. Dostępne są 3 mieszkania "pakietowe".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stoki,Łódź

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu mieszkanie do sprzedaży położone na nowym osiedlu, z dala od zgiełku miasta, przy ul. Hyrnej w Łodzi. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traktorowa

Złotno,Łódź

515 000 zł66 m² 7 788,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w zielonej okolicy nie rezygnując z bliskości miejskiej infrastruktury! Bez podatku pcc i bez prowizji. Poszukujesz mieszkania dla siebie, syna/ córki lub pod inwestycje ? To.