dowolna

Nowe mieszkania Łódź

555 ogłoszeń

555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

549 400 zł67 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

-realizacja: 1 kwartał 24 -odbiory: zgodnie Z kolejką - obecnie lipiec 24 -brak pcc I prowizji -dostępne M.POSTOJOWE I KOMÓRKI -ZADZWOŃ Powierzchnia mieszkania: 67m2 Ogród: 98m2 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Chojny,Łódź

561 000 zł73 m² 7 684,93 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż 3 pokoje na 1 piętrze z 2 balkonem w tej inwestycji, to harmonijne połączenie zielonego sąsiedztwa z bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Polesie,Łódź

716 000 zł70 m² 10 302,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

06 [konkrety] -odbiory kluczy: 2/3 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Łódź

Polesie,Łódź

339 000 zł29 m² 11 689,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 28,84 m2 + balkon 4,36m2, na 4 piętrze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Widzew,Łódź

780 000 zł75 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na 1 piętrze w nowoczesnym 5 piętrowym budynku na Olechowie. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Chojny,Łódź

690 000 zł94 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż 4 pokoje na 1 piętrze z 2 balkonami w tej inwestycji, to harmonijne połączenie zielonego sąsiedztwa z bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

378 000 zł45 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w nowoczesnym 4 piętrowym budynku na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

588 000 zł63 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Dostępne inne metraże, piętra, rozkłady mieszkań. 4 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 66,03 m2 + taras 26,91 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

479 655 zł56 m² 8 489,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

08 Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~ 56 m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

635 950 zł80 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

05 -realizacja: 1 kwartał 24 -odbiory: zgodnie Z kolejką - obecnie lipiec 24 -brak pcc I prowizji -dostępne M.POSTOJOWE I KOMÓRKI -ZADZWOŃ Powierzchnia mieszkania: 80,5m2 2 Loggie: 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

365 000 zł39 m² 9 358,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze w kameralnej, spokojnej i nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Łodzi: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

555 000 zł67 m² 8 283,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na parterze z ogródkiem o powierzchni 98m2 w nowoczesnym 4 piętrowym budynku na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

408 600 zł46 m² 8 882,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

08 Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~46m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

498 000 zł59 m² 8 440,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

446 000 zł47 m² 9 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 2 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 47,22 m2 + balkon 7m2, na parterze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Starym Polesiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

795 000 zł80 m² 9 937,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Dostępne inne metraże, piętra, rozkłady mieszkań. 3 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 79,51 m2 + balkon 8,25 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

491 800 zł59 m² 8 335,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~59m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Retkinia,Łódź

624 000 zł78 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

-realizacja: 1 kwartał 24 -odbiory: zgodnie Z kolejką - obecnie lipiec 24 -brak pcc I prowizji -dostępne M.POSTOJOWE I KOMÓRKI -ZADZWOŃ Powierzchnia mieszkania: 78 m2 Loggia: 3m2 Ogród:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

750 615 zł92 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

03 zakup bez prowizji! bez podatku pcc! -kontakt: -gotowa inwestycja! Umów się już teraz na oglądanie mieszkań! Na sprzedaż świetne mieszkania w zrealizowanej już inwestycji. Na pewno spodoba Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Śródmieście,Łódź

528 000 zł42 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 2 pokoje o powierzchni 41,44m2 na 2 piętrze w nowoczesnej zmodernizowanej kamienicy z windą w Łodzi na Narutowicza, dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

503 000 zł56 m² 8 982,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Dostępne różne metraże, rozkłady i piętra mieszkań. 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

426 200 zł48 m² 8 879,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~48m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Teofilów,Łódź

512 000 zł63 m² 8 126,98 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 63 m2 + balkon 5,3 m2 na 3 piętrze w 11 piętrowym nowoczesnym apartamentowca w Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Górna,Łódź

579 900 zł60 m² 9 698,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

07 [konkrety] -odbiory kluczy: 1 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Łódź

Śródmieście,Łódź

337 000 zł26 m² 12 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Kawalerka o powierzchni 26,01m2 na 2 piętrze w nowoczesnej zmodernizowanej kamienicy z windą w Łodzi na Narutowicza, dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

368 000 zł43 m² 8 558,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Stare Polesie,Łódź

404 000 zł36 m² 11 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. 2 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 36,11 m2 + ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

1 471 860 zł113 m² 13 025,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

367 700 zł38 m² 9 676,32 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

565 000 zł57 m² 9 912,28 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 3 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 57 m2 + taras 23,54m2, na parterze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Starym Polesiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Widzew,Łódź

603 000 zł66 m² 9 136,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w nowoczesnym 5 piętrowym budynku na Olechowie. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

620 000 zł66 m² 9 393,94 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 3 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 65,56 m2 + taras 17m2 i ogródek 50,50m2 na parterze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

335 200 zł35 m² 9 577,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

08 Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~35m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Retkinia,Łódź

475 590 zł57 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

05 -realizacja: 1 kwartał 24 -odbiory: zgodnie Z kolejką - obecnie lipiec 24 -brak pcc I prowizji -dostępne M.POSTOJOWE I KOMÓRKI -ZADZWOŃ Powierzchnia mieszkania: 57,5m2 Balkon: 7,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

291 900 zł26 m² 11 015,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

07 [konkrety] -odbiory kluczy: 1 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy Z kredytowaniem + polecimy ekipę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Śródmieście,Łódź

433 000 zł40 m² 10 825 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 2 pokoje o powierzchni 39,72m2 na patrerze w nowoczesnej zmodernizowanej kamienicy z windą w Łodzi na Narutowicza, dogodna lokalizacja w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

321 000 zł30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Dostępne różne metraże, rozkłady i piętra mieszkań. 2 pokoje.