dowolna

Nowe mieszkania Łódź

552 ogłoszenia

552 ogłoszenia

307 122 zł30,11 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,11 m , położone na 4 piętrze nowoczesnej inwestycji Piekarska Park na łódzkich Bałutach. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

310 400 zł29,67 m² 10 461,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

782 000 zł68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 68 m , z ogrodem, zlokalizowanego na parterze w nowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

319 036 zł33,94 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,31 m , położone na 2. piętrze nowoczesnej inwestycji w sercu Starego Polesia. Mieszkanie idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

410 412 zł44,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,61 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnej inwestycji. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

630 166 zł65,55 m² 9 613,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Budynek oddany możliwość obejrzenia lokalu. Oferta promocyjna jest ograniczona czasowo. To obecnie najbardziej strategiczny punkt na mapie Łodzi idealny pod wynajem dla studentów medycyny lub jako pewna.

Szczegóły ogłoszenia

666 336 zł69,41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal o powierzchni 61,93 m , położony na 1. piętrze, oferuje funkcjonalny i komfortowy układ pomieszczeń, idealny zarówno dla pary, rodziny, jak i osób pracujących zdalnie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

628 680 zł80,60 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% pcc. Klucze na już. 0% prowizji. W centrum Łodzi czeka na Ciebie atrakcyjny dwustronny apartament z dwoma balkonami oraz garderobą (możliwość dokupienia dużego garażu). Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

739 501 zł83,09 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00. Szukasz przestrzeni, w której Twoja rodzina będzie czuła się naprawdę komfortowo?.

Szczegóły ogłoszenia

475 575 zł55,95 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,95 m , położone na 1 piętrze nowoczesnej inwestycji Piekarska Park na łódzkich Bałutach. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł55,03 m² 8 995,09 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł68 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 68 m z tarasem zlokalizowanego na 1 piętrze w nowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

395 135 zł42,55 m² 9 286,37 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w Łodzi, które zachwyca nowoczesnym designem oraz funkcjonalnym układem. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

575 766 zł66,20 m² 8 697 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym balkonem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

346 614 zł28,18 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł66 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

-rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt:   W pigułce: - metraż: 66 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

431 680 zł53,96 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% pcc. Klucze na już. 0%prowizji. W centrum Łodzi przy ulicy Płockiej 4 czeka na Ciebie atrakcyjne dwupokojowe, słoneczne mieszkanie. Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja która zarazem jest.

Szczegóły ogłoszenia

405 980 zł38,30 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie w inwestycji "flow", w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Łodzi. Świetna lokata kapitału oraz idealne miejsce do życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł51 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

722 610 zł77,70 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i bliskość natury? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 77,7 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł45,91 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:2/5