dowolna

Nowe mieszkania Łódź

552 ogłoszenia

552 ogłoszenia

573 835 zł75,22 m² 7 628,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Świeżo oddany blok (możliwość fizycznego oglądania mieszkań)! indywidualne miejsce postojowe hali garażowej - gratis! (oferta niestety ograniczona czasowo) inwestycja deweloperska W ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

533 250 zł59,25 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,25 z balkonem, usytuowane na 2 piętrze z 5. To.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł28,72 m² 9 993,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z rynku pierwotnego, wybudowana w 2025 roku , położona w samym sercu Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł79 m² 8 708,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możliwość oglądania mieszkań na żywo! Inwestycja premium na którą skladają się trzy budynki w tym Manufaktura oraz park o powierzchni 6000m2. Wysoki standard części wspólnych Balkon do.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł26 m² 10 230,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł79 m² 8 708,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

568 500 zł56,85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 56,85 m , które łączy komfort, przestrzeń i nowoczesny układ pomieszczeń. Mieszkanie ma ekspozycję zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł69,05 m² 9 833,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

441 099 zł47,43 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z balkonem w świetnej cenie Koniec budowy Czerwiec Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z doskonałą komunikacją i dostępem do wszystkiego, co.

Szczegóły ogłoszenia

428 274 zł37,08 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pactum Nieruchomości poleca 2 pokojowe mieszkanie w nowopowstającej inwestycji Nowa Przędzalnia. Mieszkanie składa się w salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

460 180 zł48,44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 48,44 m , położone na 2. piętrze kameralnego, nowoczesnego osiedla. To propozycja dla osób ceniących funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

696 654 zł71,82 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz mieszkania, które w pełni odpowie na potrzeby Twojej rodziny - ta propozycja zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę! Przestrzeń zaprojektowana tak, żeby codzienność była po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

477 850 zł50,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja graniczy z Parkiem R.W. Pileckiego i jest zlokalizowana na pograniczu dwóch dzielnic Bałuty oraz Polesie w okolicy ulicy Srebrzyńskiej ok. 15min od Łódzkiej Manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

325 017 zł32,83 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prawie gotowa inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

476 900 zł56 m² 8 516,07 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

773 952 zł88,96 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Retkinia / Karolewska | 88,91 m | 4 pokoje | 8 700 zł/m | 7 piętro | 0% prowizji Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,91 m , zlokalizowane na 7. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,88 m² 13 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są takie, do których wraca się z przyjemnością. Ta kawalerka zdecydowanie należy do drugiej kategorii. Na sprzedaż wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

698 603 zł76,35 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Korzystny harmonogram płatności 30/70 Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

369 289 zł37,75 m² 9 782,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja w okolicy Centrum Handlowego "sukcesja", alei Politechniki, politechniki Łódzkiej, 1500m ul. Piotrkowskiej oraz obok Parku Poniatowskiego Mieszkania od 33 mkw do 60 mkw - 1,2,3 i 4.

Szczegóły ogłoszenia

410 412 zł44,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez podatku pcc i bez prowiji Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące sie w nowobudowanej inwestycji w Łodzi. Mieszanie składa się z sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

481 647 zł53,88 m² 8 939,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

534 800 zł45,01 m² 11 881,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,01m - idealne dla singla, pary lub inwestora. Lokal znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Dzięki loggii oraz funkcjonalnemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

498 945 zł53,94 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Wykończenie mieszkania od 890 zł / m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

530 687 zł60,65 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. witam, proponuję Państwu piękne trzy pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w super miejscu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

638 305 zł67,19 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w Łodzi przy ul. Jędrowizna. Kameralne osiedle w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią.To doskonały wybór i wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

462 150 zł49,54 m² 9 328,83 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja deweloperska W centrum miasta, w okolicy politechniki łódzkiej, tuż przy centrum handlowym sukcesja indywidualne miejsce postojowe - gratis! (oferta niestety ograniczona czasowo).

Szczegóły ogłoszenia

473 020 zł49,54 m² 9 548,24 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pienista

Lublinek-Pienista,Łódź

432 490 zł45,51 m² 9 503,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Pienistej w Łodzi. Apartament: - metraż 45,51 m2 salon z aneksem + pokój.

Szczegóły ogłoszenia

724 100 zł72,40 m² 10 001 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż piękny, bardzo efektowny loft z antresolą i ogromnymi oknami w inwestycji Fuzja o powierzchni 72,59 m2. Lokal znajduje się w cieszącej się dużym uznaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

332 427 zł33,59 m² 9 896,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

396 087 zł42,59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w świetnie skomunikowanej części miasta - promocyjna cena! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w nowoczesnym budynku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł60 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

399 950 zł25,60 m² 15 623,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Postaw na kawalerkę, która realnie zarabia - nie tylko wygląda To nie jest propozycja dla osób szukających przypadkowego lokalu do zamieszkania. Jeśli interesuje Cię nieruchomość, która generuje.