dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 577 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 577 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Śródmieście-Wschód,Łódź

640 000 zł99 m² 6 474,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Narutowicza 42. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, dwóch sypialni, osobnej kuchni z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

720 000 zł86 m² 8 342,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, słonecznego mieszkania o powierzchni 86 m , położonego w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Henryka Sienkiewicza. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

241 950 zł16 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka w sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej o powierzchni użytkowej 16,13 mkw położona na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z 1900 r.po kompleksowej rewitalizacji. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

322 000 zł49 m² 6 551,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze wieżowca przy ul. Tatrzańskiej, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko Parku Podolskiego. Lokal składa się z: 3 pokoi (w tym salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

515 000 zł39 m² 13 124,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wima Widzewska Manufaktura to nowoczesne osiedle, które powstaje na terenie dawnej fabryki bawełny. Projekt łączy historyczny charakter miejsca z nowoczesnym podejściem do urbanistyki, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

515 000 zł39 m² 13 131,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Katedralna,Łódź

655 000 zł47 m² 13 933,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszam do perełki łódzkiego rynku, czyli odrestaurowanej zabytkowej kamienicy Dawida Szmulewicza przy Piotrkowskiej 37. Na samym końcu pięknie zagospodarowanego podwórka z rzeźbą z kół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

599 000 zł62 m² 9 628,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62.21 m2 z balkonem. Lokal znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość składa się z: - salon - kuchni - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zarzew,Łódź

290 000 zł43 m² 6 747,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane 2 pokoje z balkonem | 6. piętro | Śmigłego Rydza Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.98 m , położone przy al. Śmigłego Rydza 32 w Łodzi, na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Bałuty,Łódź

287 000 zł30 m² 9 566,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 30m2 na Bałutach. Usytuowane na siódmym piętrze w bloku z windą przy ulicy Julianowskiej. W lokalu przeprowadzono generalny remont, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

590 000 zł96 m² 6 147,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1897

Na sprzedaż przestronny lokal przy ul. Piotrkowskiej - idealny na mieszkanie lub biuro! Oferuję na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 95,97 m , usytuowaną na 2. piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Finansowa

Górna,Łódź

245 000 zł44 m² 5 608,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży wykończony i umeblowany lokal w budynku wielorodzinnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Widzew,Łódź

325 000 zł27 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

399 000 zł53 m² 7 538,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przyjemne, w pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze niskiego, zadbanego bloku na cenionym os. Jagiełły. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadochroniarzy

Polesie,Łódź

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej okolicy przy ul. Spadochroniarzy w Łodzi. Lokal umeblowany z aneksem kuchennym mieści się na parterze w bloku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

439 500 zł64 m² 6 910,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Radogoszczu specjalnie dla Ciebie! Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63 m w stanie do remontu, zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Widzew,Łódź

680 000 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu położonego w Nowym Centrum Łodzi. Mieszkanie znajduje się wewnątrz podwórka, co gwarantuje ciszę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Łódź

500 000 zł46 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: piękne mieszkanie 2 pokojowe w głębi osiedla, w nowym budynku przy ul. Piotrkowskiej Osiedle: strefa Progress znanego developera okam 2 pokoje Z loggią | nowe osiedle strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Bałuty-Centrum,Łódź

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Wprowadzenie Mieszkanie o powierzchni 57 m , usytuowane na 2. piętrze w 10-piętrowym, zadbanym bloku przy ul. Kniaziewicza 4 w Łodzi (bałuty - Julianów). Lokal w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy bardzo zadbane, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Górnej! Najważniejsze atuty: * Powierzchnia 47,22 m + loggia * Mieszkanie po całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Babickiego

Retkinia,Łódź

230 000 zł31 m² 7 433,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 30,94 m , położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - na Retkinii. Lokal wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traktorowa

Bałuty Zachodnie,Łódź

279 000 zł28 m² 9 939,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż ul. Traktorowa | Balkon | Świetna komunikacja Funkcjonalna i nowocześnie urządzona kawalerka przy ul. Traktorowej, w doskonałej lokalizacji szybki dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Bandurskiego

Karolew,Łódź

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze 10-piętrowego wieżowca w okolicy ulicy Bandurskiego. W skład lokalu wchodzą: salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

794 610 zł73 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Penthouse 73 m | 8 piętro | 15 m taras | arturówek | widok, cisza, prestiż Oto 4-pokojowy apartament na ostatnim, 8. piętrze - w zielonej części Łodzi, blisko Arturówek. Takiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turoszowska

Teofilów,Łódź

299 000 zł44 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania M3 do odświeżenia i własnej aranżacji wnętrz, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Łodzi na Teofilowie. To lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

996 000 zł75 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do odkrycia przepięknego mieszkania, gotowego do wprowadzenia, które łączy w sobie luksus, wygodę i elegancje. Na ul. Piotrkowskiej. Absolutnie wyjątkowe w stylu boutique,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Plater

Bałuty,Łódź

199 000 zł24 m² 8 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Bardzo fajne mieszkanie dla osób szukających swojej pierwszej nieruchomości. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, z którego jest wejście do małej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Teofilów,Łódź

463 000 zł46 m² 10 065,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne , stylowe mieszkanie 46m2, w wysokim standardzie, położone przy ul. Wici w Łodzi w otoczeniu zieleni i bezpośrednim sąsiedztwie parku. Mieszanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sacharowa

Widzew-Wschód,Łódź

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne, trzypokojowe, w pełni rozkładowe, mieszkanie z balkonem, położone na czwartym piętrze ocieplonego czteropiętrowego bloku. Mieszkanie w stanie do większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Retkinia,Łódź

529 000 zł55 m² 9 630,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem nowe budownictwo na całodobowo strzeżonym osiedlu Na sprzedaż: rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,93 m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karolew,Łódź

299 000 zł44 m² 6 873,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie z duszą do całkowitej aranżacji To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na 3. piętrze bloku na zielonym Karolewie, to idealna propozycja dla tych, którzy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wodna

Widzew,Łódź

409 285 zł36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Informacje o osiedlu: deweloper Echo Investment buduje przy ulicy Wodnej 17 kameralne osiedle mieszkaniowe składające się z 2 budynków 5-kondygnacyjnych, z windami i z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

240 000 zł37 m² 6 469 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania do remontu znajdującego się na łódzkiej Dąbrowie. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni - sypialni - łazienki z wc i wanną - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Łódź

580 000 zł42 m² 13 809 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe osiedle fuzja, nowy budynek F | apartament Z osobną sypialnią | pełne wyposażenie | balkon Z widokiem na zielone patio | 3 piętro opis mieszkania: komfortowe mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tatrzańska

Widzew,Łódź

260 000 zł27 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Sprzedaż bezpośrednia, z góry dziękujemy biurom nieruchomości oraz pośrednikom. Na sprzedaż kawalerka na Dąbrowie, ulica Tatrzańska, w pełni rozkładowa z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Stare Polesie,Łódź

797 000 zł106 m² 7 498 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Zainwestuj w ponad 106 m przestrzeni w Śródmieściu, tuż przy kampusie Politechniki Łódzkiej. Lokalizacja: łódź, śródmieście, osiedle Katedralna. W ciągu kilku lat będzie to.