dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Łódź

852 000 zł84 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie przy Filharmonii z ogrodem Dostępny zielony ogród tylko dla mieszkańców tej kamienicy. Miejsce parkingowe na zamkniętym terenie Remont zakończony w grudniu 2024r. Zachowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

330 000 zł20 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka z antresolą, zlokalizowana w kamienicy przy ul. Pomorskiej w Łodzi. Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowiańska

Łódź,łódzkie

178 000 zł20 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 20 m z antresolą w centrum Łodzi Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20 m, położona na 1. piętrze w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

630 000 zł71 m² 8 873,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej kamienicy przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Łodzi Piotrkowskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

340 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

W samym sercu Łodzi, przy ul. Kilińskiego 48, znajduje się przytulne mieszkanie o powierzchni 33,21m idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Retkinia,Łódź

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Retkinii, ocieplony blok z nową windą, VI piętro. Mieszkanie umeblowane, 2 pojemne szafy, gustownie urządzona kuchnia z szafkami na wymiar, pełne agd. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mackiewicza

Bałuty,Łódź

428 000 zł36 m² 11 885,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Umowa przedwstępna Szybka sprzedaż idealny "gotowiec" inwestycyjny lub komfortowe mieszkanie bez barier (pełna dostępność architektoniczna). Kluczowe informacje finansowe: 1. Cena mieszkania: 428 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okoniowa

Radogoszcz,Łódź

599 000 zł72 m² 8 335,65 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

"Złap okazję na Okoniowej!" 71,86 m | 3 pokoje | balkon | apartament | Radogoszcz Wschód Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,86 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta nieaktualna. 3 pokojowe mieszkanie Chojny - Dąbrowa Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia na zielonym spokojnym osiedlu, nie lubisz chodzić po schodach, chcesz wygodnie zaparkować przed blokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

779 000 zł66 m² 11 731,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowoczesność, komfort, bezpieczeństwo to tylko niektóre atuty prezentowanego apartamentu. Znajduje się on w nowoczesnym budynku na zadbanym mini osiedlu z dużą ilością zieleni. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Doły,Łódź

759 000 zł72 m² 10 602 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m , położone na trzecim piętrze w solidnym, ceglanym bloku z 1958 roku, przy ul. Wojska Polskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

550 000 zł64 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,2 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Kardynała Wyszyńskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

1 500 zł28 m² 53,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Traktorowej 63 w Łodzi. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stoki,Łódź

1 600 zł48 m² 33,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Telefoniczna Park. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego miejsca do życia w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rajdowa

Retkinia,Łódź

248 000 zł31 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 31 m na Retkini (piaski) - jasne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta. Lokal położony na 10 z 11 pięter - z okien rozciąga się otwarty widok ponad zabudową, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

390 000 zł45 m² 8 578,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: kamienica przy ul. Wólczańskiej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w atrakcyjnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nastrojowa

Bałuty,Łódź

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Radogosz Wschód to piękne osiedle w Łodzi w dzielnicy Łódź Baluty. Bliskość lasów Łagiewnickiego i Okręglik sprzyja odpoczynkowi i rekreacji. Mieszkań na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszczańska

Chojny,Łódź

379 000 zł50 m² 7 569,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,07 m , usytuowane na 4. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji, na osiedlu Chojny, w dzielnicy Górna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

379 000 zł45 m² 8 412,87 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja - mieszkanie do wprowadzenia, wyposażone, z pięknym widokiem i cudnymi zachodami słońca w bardzo dobrej lokalizacji! [podstawy] -45m2 -2 pokoje, rozkładowe! -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

299 000 zł44 m² 6 767,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Wyobraź sobie przestrzeń, która oddycha historią cegły i spokojem. To tutaj Twój poranek zaczyna się od ciszy solidnych murów. Bałucki modernizm to nie tylko architektura, to specyficzny rytmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Polesie,Łódź

544 548 zł59 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje (58,87 m ) - stan deweloperski, blisko Manufaktura Nowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Legionów?kasprzaka (okolica Manufaktury) - stan deweloperski. Klucze od zaraz! To idealne miejsce, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

419 900 zł37 m² 11 348,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie. Poranek zaczynasz od spaceru po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Widzew,Łódź

774 000 zł68 m² 11 382,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Pewnie myślisz, że to zwykła oferta, ale uśmiechnij się wchodzimy do świata, w którym najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Drewniana podłoga subtelnie skrzypi pod stopami, opowiadając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stoki,Łódź

399 999 zł47 m² 8 456,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Stwórz wnętrze, które stanie się Twoim podpisem.Większość ludzi kupuje mieszkania, które są czyjąś wizją. My oferujemy Ci coś znacznie cenniejszego: architektoniczną wolność. Przed Tobą 47,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Polesie,Łódź

399 000 zł45 m² 8 775,02 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i jasnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,47 m , położonego na 7. piętrze w zadbanym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witaj w leonarciarzu. Karolew - zielono, spokojnie, ptaki robią koncerty za darmo, a jednocześnie wszystko masz pod ręką. Sklep? Jest. Tramwaj? Jest. Życie? Też jest. I to bez spiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabieniec

Bałuty,Łódź

359 000 zł47 m² 7 712,14 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy do sprzedażny w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w wieżowcu przy ul. Grabieniec. Nieruchomość o powierzchni 46,55 m2 składa się z dwóch pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Stoki,Łódź

355 000 zł52 m² 6 853,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

0% prowizji od kupującego Oferuję do sprzedania 3-pokojowe rozkładowe bezczynszowe mieszkanie przerobione na 2-pokojowe, z balkonem, usytułowane na 1 piętrze kameralnego budynku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Żubardź,Łódź

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m zlokalizowane w Łodzi - ul. Wielkopolska. Lokal znajduje się na 1. piętrze w bloku z windą. Rozkład pomieszczeń: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Chojny,Łódź

1 149 000 zł115 m² 9 987,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania dla rodziny o powierzchni użytkowej 102,69m2, położonego w atrakcyjnej i pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stary Widzew,Łódź

560 000 zł39 m² 14 436,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Poranna kawa w kapciach? W samym sercu Łodzi to możliwe!są takie mieszkania, o których każdy marzy, ale nikt głośno nie powie, żeby mu nikt nie sprzątnął oferty sprzed nosa. Ty nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wici

Teofilów,Łódź

449 000 zł45 m² 9 951,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie, położone na 2.piętrze blisko parku. Lokal po generalnym remoncie, wykończony pod klucz - w bardzo zadbanym bloku. Układ pomieszczeń: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Chojny-Dąbrowa,Łódź

269 900 zł27 m² 9 959,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka słoneczna z widokiem na zieleń gotowa do zamieszkania! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 27,10 m położona w doskonałej lokalizacji. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

375 000 zł54 m² 6 906,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

M4 trzypokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń, bałuty, ul. Franciszkańska 151/155, tel:   - oferta jest bezpośrednia, nie ma żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

249 000 zł38 m² 6 638,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu Teofilowa. Lokal jest w stanie do odświeżenie / remontu. Jest przygotowany do własnej aranżacji. Na 38 m składa się: * salon *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Polesie,Łódź

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us 579x523x584 for more information Do wynajęcia ładna i wyjątkowo przytulna kawalerka przy Placu Hallera, na ul. Lipowej 53 w Łodzi. To mieszkanie, w którym od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Radogoszcz,Łódź

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam (bezpośrednio) 3 pokojowe mieszkanie (64m2) znajdujące się na osiedlu Radogoszcz Zachód w Łodzi. Mieszkanie położone na 3 piętrze, w bloku 4 piętrowym (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górniak,Łódź

349 000 zł50 m² 6 956,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Tylko u nas City invest ma do sprzedania mieszkanie o pow. 50,17 m2 w dzielnicy Łódź - Górna. Mieszkanie dwu-rozkładowe składa się z : dwóch pokoi, kuchni łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Górna,Łódź

690 000 zł60 m² 11 498,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralne Osiedle w Prestiżowej Lokalizacji Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym budynku, stanowiącym część prestiżowego i nowocześnie zaprojektowanego osiedla w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chojny,Łódź

2 200 zł31 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne nowoczesne mieszkanie w nowym bloku na osiedlu Chojny Park, ul. Sąsiedzka 4, w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 30,65 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Łódź

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Łódź od zawsze miała w sobie ten specyficzny, filmowy magnetyzm. Inwestycja Central Park przy ulicy Gdańskiej to miejsce, które idealnie wpisuje się w ten klimat łącząc wielkomiejski.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij