dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 568 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 568 ogłoszeń

519 000 zł66,43 m² 7 812,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,43 m , położone w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 71, w samym centrum miasta - na odcinku deptaka, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,85 m² 8 004,27 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w dzielnicy Bałuty, na osiedlu Teofilów A. Mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46,85m2 położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł45,27 m² 8 592,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł95 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Dochodowa nieruchomość inwestycyjna Łódź Centrum ul. Narutowicza Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w centrum Łodzi, w pełni funkcjonujący, o powierzchni 94,84 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

515 000 zł39,38 m² 13 077,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio - Oferta prywatna , bez prowizji, nie współpracuje z pośrednikami. Jeżeli nie odbieram tel to prośba o sms Lokalizacja ul. Wodna 17, łódź (śródmieście / Widzew) - Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł27,50 m² 9 087,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w samym sercu Łodzi, położony w pięknie odrestaurowanej, secesyjnej kamienicy. To stylowe wnętrze łączy w sobie historyczny charakter budynku.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44,96 m² 7 984,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Karolew wzywa! Twoje 45 m czystego potencjału. Uwaga: to ogłoszenie zawiera śladowe ilości sarkazmu i ogromne pokłady możliwości! Masz dość oglądania mieszkań w stylu późny Gierek.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł36,24 m² 6 318,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Podolskim idealne dla pary lub małej rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 36,24 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-964 ważne: można rozważać przeniesienie kuchni jako otwartej do dużego pokoju tworząc jednocześnie dodatkowy pokój w obecnym pomieszczeniu kuchennym. Takie działanie zwiększy.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł55 m² 9 964 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły w okolicach ulic północna/sterlinga/pomorska w samym Śródmieściu Łodzi. Blisko licznych Uniwersytetów Medyczny, prawa, matematyki, fizyki.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł22,33 m² 9 852,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję kawalerkę o powierzchni 22,3 m , położoną w kamienicy przy ul. 6 sierpnia w Łodzi. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2023 roku i jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48,03 m² 9 889,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prezentuje Państwu mieszkanie w zaciszu Olechowa Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia lub zamieszkania Mieszkanie składa się z: pokój dzienny sypialnia kuchnia otwarta na pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

339 998 zł42,23 m² 8 051,10 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,23m2, położone na 9 piętrze w wieżowcu z windą na osiedlu Retkinia. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie, które zachwyca na żywo i żadne zdjęcia nie są w stanie oddać tego kunsztu. Zadzwoń, umów się i daj się zachwycić tym niepowtarzalnym i pełnym harmonii wnętrzem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnej kawalerki zlokalizowanej na Żubardziu w Łodzi przy ul. Powstańców wielkopolskich. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł43 m² 9 535 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone w dzielnicy Retkinia w okolicach ulic Pienista/ komandorska/falista. Lokal w pełni rozkładowy z balkonem, usytuowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49,15 m² 8 138,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie dwupokojowe położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu na Retkini. Składa się z: salonu z wyjściem na dużą loggię, sypialni, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł64 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twoja misja znalezienia azylu kończy się właśnie tutaj. Nowoczesny apartament z 2024 roku to wejście w nowy wymiar miejskiego bytowania. Trzypokojowa przestrzeń łączy technologiczną.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł39,98 m² 13 631,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA balkon czy na balkon?autem czy samolotem? Oto jest pytanie!masz problem z podejmowaniem decyzji? To świetnie, bo przygotowaliśmy dla Ciebie wyzwanie, które pokochasz. Przedstawiam apartament.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł42,34 m² 7 912,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,34 m , zlokalizowane na popularnym i zielonym osiedlu przy ul. Felińskiego w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł49,47 m² 13 139,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł72,97 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1992 roku, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi! Opiekun oferty: patrycja Górska tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł43,19 m² 9 145,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 5. piętrze w budynku z windą. Lokal przeszedł generalny remont została wymieniona instalacja elektryczna, a w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł28,07 m² 13 323,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Gotowe, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem w jednej z najbardziej charakterystycznych kamienic w centrum Łodzi. Klimatyczny lokal o powierzchni 28,07 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł39,94 m² 13 395,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Spektakl światła i przestrzeni na Polesiu Wyobraź sobie moment, gdy słońce powoli osiada na horyzoncie. Ciepły, pomarańczowy blask wypełnia Twój salon, tworząc intymną atmosferę spokoju. To.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł106,30 m² 7 046 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Ponad 106 m rozkładowej, funkcjonalnej przestrzeni w Śródmieściu, tuż przy kampusie Politechniki Łódzkiej, blisko Piotrkowskiej, katedry i Ogrodów Geyera lokalizacja: łódź,.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł72,64 m² 8 714,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

4 pokoje z parkingiem. Ciche i klimatyzowane mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Opiekun oferty: łukasz Duracz tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,88 m² 10 460,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Tylko u nas. Zapraszam do gotowego apartamentu położonego w strzeżonym apartamentowcu ( z recepcją 24h), ogrodzonego i utrzymanego w bardzo wysokim standardzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł54,30 m² 6 906,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Remontowy Gang i Mieszkanie - kombinuj ekipę remontową - no dobra pomżemy. W bloku z 1976 roku w Łodzi-Bałutach, na 4. piętrze pewnego 54,3-metrowego mieszkania do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł54 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - 3 pokoje | 54 m | Retkinia funkcjonalna przestrzeń w zielonej części miasta Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,10 m² 6 066,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

2 pokoje w ścisłym centrum Łodzi. Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej, niedaleko Placu wolności.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł57 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Rozkładowe 2 pokoje do własnej aranżacji, w doskonałej lokalizacji! Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się na Bałutach, przy ul. Tokarskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł64,50 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , usytuowane na 1. piętrze w 6-piętrowym budynku z cegły z 1957 roku, na Bałutach przy ul. Zachodniej 12a.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł27,18 m² 7 542,31 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 27,18m2 ,położona na 7 piętrze w wieżowcu na osiedlu Łódż Dąbrowa przy ulicy Kossaka. Mieszkanie do remontu, wymienione okna pcv Dane o ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł118,17 m² 7 954,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Opiekun oferty: rafał Araminowicz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Łodzi, przy skrzyżowaniu Sienkiewicza i Nawrot. W kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,33 m² 6 934,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż udział 2/8 w nieruchomości położonej przy ul. Torowej, w ramach którego właściciel korzysta z domu z ogrodem. Na terenie nieruchomości znajdują się dwa budynki:.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł46,03 m² 7 820,99 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na piątym piętrze w wieżowcu przy ul. Sacharowa. Nieruchomość o powierzchni 46,03 m2 jest w pełnym rozkładzie. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł69 m² 4 637,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 69m2 | 1piętro | ścisłe centrum miasta | balkon Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w oficynie i s kłada się z 3 pokoi, kuchni łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł26 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26 mkw z balkonem na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie mieści się na ulicy Aleksandrowskiej przy ul. Łanowej. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,57 m² 6 657,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m na 4 piętrze, w pełni rozkładowe, w bloku po ociepleniu. Mieszkanie posiada 2 pokoje na południowej stronie, co zapewnia mu słoneczne.