dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Polesie,Łódź

440 000 zł53 m² 8 345,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży świetnie rozplanowane m4 na 53m z przestronną kuchnią. Świetnie przearanżowane dające poczucie przestrzeni nietypowej w tradycyjnym bloku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

350 000 zł40 m² 8 816,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,70 m2 przy ul. Nawrot 32 w Łodzi. Mieszkanie niezadłużone, pełna własność, księga Wieczysta Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamojska

Rokicie,Łódź

850 000 zł74 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane w apartamentowcu na ul. Zamojska 20a w dzielnicy Łódź-Rokicie na osiedlu Lawendowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

309 000 zł47 m² 6 556,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zachęcamy studentów asp oraz wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,13 m2, zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

690 000 zł73 m² 9 452,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż elegancki Apartament (73mkw) w zabytkowej całkowicie zrewitalizowanej kamienicy z 1896r. według projektu wybitnego architekta Dawida Lande. Kamienica mieści się na skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Górna,Łódź

395 000 zł72 m² 5 486 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać lub zainwestować w samym sercu Łodzi w rewitalizowanej części, ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

289 000 zł26 m² 11 115 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla siebie w samym "sercu miasta" Łodzi lub inwestycyjnie pod wynajem oraz ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

330 000 zł37 m² 8 982,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zamieszkaj w spokojnej i zielonej okolicy! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: chojny-Dąbrowa, ul. Tatrzańska 104 Metraż: 36,74 m O mieszkaniu: to przytulne mieszkanie na parterze idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemowita

Olechów,Łódź

345 000 zł49 m² 7 012,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kłosek Sp. z o.o. poleca: -Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Olechowie opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy mieszkanie o powierzchni 49,20 m , usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ćwiklińskiej

Widzew,Łódź

827 000 zł84 m² 9 835,87 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe na Widzewie przy ul. Ćwiklińskiej 2 , dostępne od zaraz. Mieszkanie wyposażone w meble i sprzęt agd. Powierzchnia 84,08 m2 + komórka należąca do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzwonowa

Górna,Łódź

479 655 zł56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od dewelopera brak prowizji brak pcc Mieszkanie dwupokojowe o pow. 56,43 m2 znajdujące się na 2 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Górna,Łódź

350 000 zł51 m² 6 849,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Hej! Czy wiedziałeś, że na tym osiedlu się tyle dzieje ? Mamy tu mieszkanie do remontu na sprzedaż. Masz ochotę na trochę przygody? Może nie na miarę podróży dookoła świata, ale na pewno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żubardzka

Teofilów,Łódź

395 000 zł45 m² 8 752,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 45,13 mkw Stan techniczny: mieszkanie po generalnym remoncie, obejmującym wymianę instalacji elektrycznej oraz instalacji wodno- kanalizacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Bałuty,Łódź

570 000 zł49 m² 11 536,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w nowym budownictwie. O Nieruchomości: powierzchnia 49,41 mkw - Salon z aneksem kuchennym - osobny pokój - balkon - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

432 400 zł49 m² 8 849,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z ogródkiem w idealnej lokalizacji przy znanej dzielnicy Teofilów. Obok park, sklepy , przedszkola , szkoła. Na samym Osiedlu znajdują się sklepy, kawiarnia , sala zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% Sprzedam mieszkanie po remoncie na Teofilowie M3 Mieszkanie 2-pokojowe, oddzielna kuchnia, wejście z sypialni do salonu Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się przy ulicy Traktorowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiankowa

Radogoszcz,Łódź

499 000 zł62 m² 8 023,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne trzypokojowe rozkładowe mieszkanie z dużą loggią położone na trzecim piętrze ocieplonego bloku przy ul. Wiankowej w dzielnicy Radogoszcz Wschód, nazywanej sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Bałuty,Łódź

415 000 zł60 m² 6 974,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego (59,5 m ) idealne dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,5 m przy ul. Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdyńska

Bałuty,Łódź

460 000 zł45 m² 10 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokoje mieszkanie o powierzchni 45 m w pełnym rozkładzie , położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Doskonała lokalizacja - blisko centrum handlowe Manufaktura, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrześnieńska

Bałuty,Łódź

320 000 zł45 m² 7 090,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,13 m , zlokalizowane przy ulicy Wrześnieńskiej 71/73 w dzielnicy Bałuty, łódź. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne