dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 567 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 567 ogłoszeń

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w pięknej kamienicy przy al. Piłsudskiego 117 w Łodzi. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - rozkładowa kawalerka na górnej - 1000 zł Mieszkanie w trakcie odnawiania - wymiana paneli, malowanie ścian - najemca będzie mogł zamieszkać w mieszkaniu po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł67,20 m² 5 639,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ulicy Pułku Strzelców 22 Mieszkanie kiedyś to dwa osobne mieszkania, istnieje możliwość podziału Mieszkanie o powierzchni 67, 2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł70,65 m² 8 040 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 70,65m2. Znajduje się na ostatnim piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 560 000 zł93,06 m² 16 763,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Łódzka Fuzja aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - mipim Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 4 pokoje! Lokal jest gotowy do własnej aranżacji. Lokal jest w stanie do remontu. Na 69 m składa się: * salon * dwie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zostało ostatnie mieszkanie! umeblowane, wyposażone I gotowe do wprowadzenia! Oferta dotyczy sprzedaży dwu- poziomowego mieszkania w Łodzi. Mieszkanie o pow. 85 m ,łączy zalety.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wygodna i wyjątkowa kawalerka z garderobą o pow. 31 m2, położona na II piętrze bloku z windą w Łodzi - osiedle Retkinia przy ul. Kusocińskiego. Mieszkanie spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł42,71 m² 7 679,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane nieopodal Manufaktury. Lokal jest w stanie do remontu. Pełna własność z kw! Na 43 m składa się: # salon # sypialnia # kuchnia # łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1999 roku, w lubianej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł52,87 m² 9 740,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje z balkonem | Manufaktura w zasięgu spaceru | Łódź To mieszkanie daje bardzo dobrą bazę do stworzenia własnej, wygodnej przestrzeni w świetnej lokalizacji. Jest zadbane, po.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł57,60 m² 7 725,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż oferujemy przestronne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m. Zlokalizowane jest na 3. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

535 887 zł54,13 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Starorudzka 71 to kameralna inwestycja, obejmująca tylko 11 przestronnych mieszkań, rozlokowanych na trzech kondygnacjach nowoczesnego, ale jednocześnie bardzo eleganckiego budynku. Do wyboru pozostają 2.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,00 m , położona na 1. piętrze prestiżowej inwestycji na Łódzkim Polesiu. To idealna propozycja "na start" lub jako gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

277 777 zł62,78 m² 4 424,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w otoczeniu zieleni? Chciałbyś mieć blisko do centrum miasta, ale nie czuć zgiełku, hałasu i smogu? To właśnie je znalazłeś - na łódzkich.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Alternatywa dla osób szukających mieszkania z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Łodzi lub blisko uczelni. Lokalizacja: łódź- górna (rokicie) okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł52,40 m² 7 786,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m2, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość z osobną kuchnią, balkonem oraz mediami.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł23,11 m² 1 514,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: zm/kl54/2024 Oferujemy mieszkanie w prywatnej kamienicy zlokalizowanej na Starym Widzewie w Łodzi. Lokal znajduje się na parterze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,24 m² 9 328,36 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Pięknie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, z balkonem. Bardzo dobra lokalizacja. Rejon Al. Włókniarzy i Struga, okolice Dworca Kaliskiego i Komfortu, blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł41,52 m² 12 042,39 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Czego tylko zapragniesz To nie jest mieszkanie, które trzeba dopasować do siebie. To mieszkanie, które już jest gotowe na Ciebie. Nowy apartamentowiec na Widzewie. Czwarta kondygnacja. Balkon. 42.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 38 m w stylu boho. Oferuję funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł47,22 m² 8 322,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m położone w niskim bloku z 1970 roku, tuż przy Parku Podolskim. To miejsce dla osób, które cenią spokój, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

674 500 zł70,22 m² 9 605,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pamiętaj, nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena! Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! Profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Uczciwość i transparentność to podstawa naszej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 2 piętrze w bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Chojny / Dąbrowa w Łodzi (ul. Gojawiczyńskiej). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

I stało się. Czekałeś na Jeźdźców Apokalipsy, a nadeszła Dyktatura Perfekcji. To nie jest ogłoszenie. To proroctwo, które właśnie się wypełnia na Twoich oczach. Oto 46 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie w bloku z roku 2007, dwupokojowe w bloku z windą na piętrze czwartym z przepięknym narożnym tarasem o powierzchni 40 m kw zadaszonym na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł43,21 m² 9 141,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji Murapol Agosto. Lokal idealny zarówno dla singla, pary, jak i inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Srebrzyńska, nieopodal centrum Łodzi oraz Manufaktury. * doskonała lokalizacja *.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł24,40 m² 6 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż funkcjonalna i klimatyczna kawalerka o powierzchni 24,4 m , położona na 1. piętrze w przedwojennej kamienicy przy ul. Bojowników Getta Warszawskiego w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł25,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wysoki standard (300 cm) klimatyzacja balkon - Centrum przy Manufakturze Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Mam do zaoferowania piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł41 m² 12 170,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie nie jest dla każdego. Serio. Jeśli lubisz hałas, tłumy i sąsiada, który o 2 w nocy odkrywa talent dj-a przewiń dalej. Tu jest Złotno. Tu się oddycha. 41 m dla ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

799 990 zł87,15 m² 9 179,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,15 m , zlokalizowane w Łodzi, w budynku z 2009 roku. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - Łódź ul. Niciarniana 22 Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 9 piętrze w budynku przy ul. Niciarnianej w Łodzi. Ogromnym atutem lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł25,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

317 750 zł45,40 m² 6 998,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 45.4 m , usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. Dodatkowym atutem jest spokojne otoczenie oraz wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł45,85 m² 6 477,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45,85 m , usytuowanego w klimatycznej kamienicy przy ulicy Rzgowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,48 m² 8 271,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dotyczy sprzedaży klimatycznego mieszkania które znajduje się Łódź - Górna , na 4 piętrze bloku w niskiej zabudowie. Blok po termomodernizacji Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

331 000 zł43 m² 7 697,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Klimatyczna kawalerka w zabytkowej kamienicy | centrum Łodzi | ul. Nawrot Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w samym sercu Łódź , przy ul. Nawrot 72. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Słoneczne mieszkanie do odświeżenia Łódź, ul. Sczanieckiej 5 (górna) Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Emilii.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł72 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w centrum Łodzi Powierzchnia 72m2, znajduje się w Łodzi na ul. Kopernika na 3 piętrze. Stan deweloperski składa się z pokoju z anekesem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł43,50 m² 13 080,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, to nie jest zwykłe ogłoszenie. To jest moment, w którym przeglądasz mieszkania i nagle myślisz: "czemu to jedyne wygląda jakby miało osobowość? Świat teraz: paliwo kosztuje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij