dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

1 230 zł24 m² 51,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna i zadbana kawalerka przy ul. Legionów 75 w Łodzi, dostępna od zaraz, w świetnej lokalizacji blisko Uniwersytetu Medycznego oraz Manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,50 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie znajdujące się przy ulicy Sterlinga 20 w Łodzi. Lokal mieszkalny zlokalizowany jest w kamienicy własnościowej na 3 piętrze, która jest świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł15 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information. Do wynajęcia stylowa kawalerka typu studio o powierzchni 15 m , położona przy ul. Poznańskiej w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80,26 m² 43,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament w zabytkowej kamienicy w centrum Łodzi prestiżowa przestrzeń do życia i prowadzenia biznesu. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 zł32,78 m² 54,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

PO remoncie | 4 piętro | komórka Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32,78 m 2 , położone na 4 piętrze wieżowca usytuowanego przy ul. Retkińskiej na osiedlu Retkinia. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł172 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas, do wynajęcia 2 poziomowy, przestronny apartament o pow. 172 mkw., z klimatyzacją, dużym salonem, jadalnią, aneksem kuchennym, 3 sypialniami, 3 łazienkami i garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny 2 pokojowy apartament z miejscem w garażu i komórką w centrum Łodzi, rejon ul. Gdańskiej/mickiewicza 2 oddzielne pokoje + kuchnia + łazienka + balkon - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W nowym bloku Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37m 2 usytuowane w nowym bloku przy ulicy Srebrzyńskiej 12 w Łodzi w pobliżu Manufaktury. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46,17 m² 56,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 46,17 m , położony w centrum Łodzi, przy ul. Drewnowskiej 77, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł185 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowego i ekskluzywnego apartamentu w otoczeniu historycznej zabudowy fabrykanckiej z końca XIX wieku, ewenement w skali całej Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od czerwca! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni 38m2, znajdujące się na pierwszym piętrze apartamentowca usytuowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31,11 m² 48,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Kawalerka w kamienicy z antresolą lokalizacja: mieszkanie znajduje się w śródmieściu Łodzi, przy ul. Wschodniej 22, w bliskim sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 31 m2 w inwestycji Fuzja przy ul. Milionowej 6. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, półotwartej sypialni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Przedstawiamy Państwu do wynajęcia wyjątkowe studio zlokalizowane w nowoczesnym wieżowcu w sercu Łodzi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł44,18 m² 46,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w klimatycznym lofcie w Loftach u Scheiblera! Do wynajęcia stylowy, 2-pokojowy loft o powierzchni 44,18 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu przy ul. Tymienieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całkowicie nowe, umeblowane i w pełni wyposażone, nowoczesne mieszkanie - ul. Telefoniczna, łódź, - 2 pokoje, 45 m , - miejsce parkingowe, klimatyzacja. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54,90 m² 36,43 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie 55 m , Bałuty-Radogoszcz Wschód! Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 55 m , znajdujące się przy ulicy Świtezianki w Łodzi. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 zł60 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe, przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Odyńca 65 w Łodzi. -Nieruchomość- trzy oddzielne pokoje. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne, mieszkanie o powierzchni 51 m, położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Zagłoby na osiedlu Janów w Łodzi. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł80,87 m² 99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia 4 pokojowy apartament o powierzchni 80,87 m2 znajdujący się na XI piętrze w inwestycji Neopolis przy ul. Kopcińskiego 15. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł54,22 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Barciński park | ul. Tylna | centrum łodzi Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. ok. 54 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna, osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność przedstawić świeżo ukończoną, komfortową, umeblowaną kawalerkę w prestiżowej i nowoczesnej inwestycji Apartamenty Drewnowska 77 przy Manufkaturze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł46,30 m² 52,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m , położony na 3. piętrze budynku panorama z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40,70 m² 41,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 20.05.2026r. Zamieszkaj jako pierwszy | nowe 2 pokoje | balkon + garaż | blisko szpitala kopernika Są mieszkania do wynajęcia i są takie, do których po prostu chcesz wejść.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł21 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (791x911x899) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalną kawalerkę położoną przy ul. Legionów 47 w Łodzi. Zacznijmy od.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kompleksowo wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z wejściem do własnego ogrodu, w enklawie spokoju i zieleni, oddalonej od ruchliwych ulic, na osiedlu Radogoszcz Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie o powierzchni 37,50 m w Centrum Łodzi w stylowej kamienicy po całkowitej rewitalizacji ulica Nawrot przy Sienkiewicza. Przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł58,50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m, położone na drugim piętrze kameralnego apartamentowca przy ul. Sienkiewicza 106 w Łodzi, na terenie zamkniętego i zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł27,91 m² 60,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Widzewie. Niemal 28 metrowe mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze wieżowca, co sprawia, że jest ciche i słoneczne. W programie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł33,46 m² 50,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 15.02 LOKALIZACJA: Ulica Kasprzaka znajduję się w pobliżu ulic Włókniarzy, Drewnowskiej, Srebrzyńskiej dzięki bliskości tych ulic wjazd i wyjazd z miasta jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call:   Do wynajęcia ekskluzywny apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie z dbałością o najmniejsze szczegóły, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m w spokojnej okolicy w nowej inwestycji przy ulicy Telefonicznej Przytulny estetycznie urządzony lokal w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55 m² 53 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w inwestycji 'Ilumino' przy ulicy Kilińskiego 121a. Posiada powierzchnię 55m2 i położone jest na szesnastym ( ostatnim ) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł24 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us 518x090x074 for more information Do wynajęcia przytulna kawalerka z dużą antresolą o powierzchni 24 m (+8 m2 antresola), położona na parterze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i balkonem na zamkniętym osiedlu. Przytulne, słoneczne mieszkanie z wystawą zachodnią! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29,64 m² 40,49 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17.00; - przykro mi, nie odpowiadam na SMS y ( proszę o telefon); - przeznaczone dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53,33 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem zlokalizowane jest w Łodzi, na nowoczesnym osiedlu "fuzja" przy ul. Tymienieckiego 13b, w nowopowstałej inwestycji o wysokim standardzie. Usytuowane jest na piątym,.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł100 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 100 m położony jest na drugim piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Orzechowej 3 w Łodzi. To przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 na 6 piętrze na nowym osiedlu Narutowicza-Residence. Świetna lokalizacja m. in. dla pracowników biurowca Green Horizon przy Rondzie Solidarności, studentów uł,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, trzy pokojowy apartament zlokalizowany w Łodzi na ul. Mickiewicza 4 na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu na przeciwko Parku. Zalety nieruchomości: - apartament dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 80m2 o podwyższonym standardzie przy ulicy Hetmańskiej. Lokal znajduje się na drugim piętrze od strony wschodniej. W jego skład wchodzą: przestronny.