dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

1 450 zł72 m² 20,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dw kamienicy. Oryginalny rozkład- dwupoziomowe. Klimatyczne. Dwa pokoje- salon ok.35m2- garderoba, łazienka, kuchnia z jadalnią. Po generalnym remoncie. Wszystkie instalacje wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bałuty

Bałuty,Łódź

650 zł45 m² 14,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| w Y N A J M Ę atrakcyjne, przytulne I ciepłe dwu pokojowe mieszkanie na teofilowie! świetna komunikacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Chojny

Chojny,Łódź

3 750 zł97 m² 38,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

97m2 Łódź, chojny: do wynajęcia dla firmy lub osoby fizycznej 5 samodzielnych mieszkań znajdujących się w kamienicy na I piętrze. Każde z mieszkań posiada oddzielne wejście oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

1 250 zł53 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku dwupiętrowym z cegły. Mieszkanie z ogródkiem i z możliwością wynajęcia garażu. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żywotna

Chojny,Łódź

2 500 zł79 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie z dużą Loggią po generalnym remoncie M-4 o powierzchni użytkowej 79 mkw zlokalizowane w dzielnicy Chojny przy ulicy Żywotnej. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tymienieckiego

Widzew,Łódź

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny loft u Scheiblera, kompletnie umeblowany i wyposażony. Salon z aneksem kuchennym ok 46 mkw, w salonie kanapa rozkładana, tv. Kuchnia z sprzętem Agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatrzańska

Górna,Łódź

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w Łodzi na Dąbrowie na ulicy Tatrzańskiej. Lokal znajduje się na parterze 11 piętrowego bloku z windą, jest słoneczny, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Proszę dzwonić na nr telefonu podany w treści ogłoszenia. Mam do wynajęcia wysokie, przestronne, 5-cio pokojowe, ok. 100 m2 mieszkanie na deptaku. Mieszkanie w bloku z windą na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatrzańska

Górna,Łódź

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości rentsell oferuje Państwu do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na terenie osiedla Dąbrowa w Łodzi przy ulicy Tatrzańskiej. Nieruchomość usytuowana jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marusarzówny

Retkinia,Łódź

1 220 zł42 m² 29,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo oddane do użytku / po generalnym remoncie/ mieszkanie, na osiedlu Retkinia przy ulicy Marusarzówny. Lokal jest w super stanie, słoneczny, czysty, wszystko nowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatrzańska

Górna,Łódź

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w Łodzi na Dąbrowie na ulicy Tatrzańskiej. Lokal znajduje się na parterze , jest słoneczny, posiada balkon oraz duży parking. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 450 zł42 m² 34,52 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie W centrum łodzi! Mieszkanie o pow. 42 m 2 znajdujące się na 8 piętrze w bloku 10-piętrowym. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czajkowskiego

Widzew-Wschód,Łódź

800 zł47 m² 17,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2137/M Biuro Futuro oferuje do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie (47m2) z balkonem na siódmym piętrze w wieżowcu na Widzewie Wschodzie na Czajkowskiego, w ok. pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Górna

Górna,Łódź

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszknie dostępne od 1grudnia 2015. We speak English, russian and Turkish. Oferujemy do wynajęcia nowy kameralny apartament położony na ogrodzonym terenie w Łodzi w dzielnicy Górna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

690 zł36 m² 19,17 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie przy Nałkowskiej 6/ dąbrowskiego/gojawiczyńskiej. Wchodząc do mieszkania na wprost znajduje się łazienka z wc. Na prawo jest szafa w zabudowie. Po lewej stronie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Odolanowska

Bałuty,Łódź

630 zł27 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio kawalerkę na Polesiu przy Odolanowskiej 8a (przy ul. Drewnowskiej). Wchodząc do przedpokoju na wprost znajduje się łazienka z wc, na prawo pokój, z którego przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nawrot

Widzew,Łódź

750 zł33 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka: 1 pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Ogrzewanie własne gazowe z pieca dwu funkcyjnego. Bardzo niskie koszty wynajmu wszystkie opłaty ok. 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiazdowa

Polesie,Łódź

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, na czwartym piętrze w wieżowcu z balkonem. Lokal w pełni umeblowany. Wolne od zaraz. Zapraszamy do oglądania. Koszt wynajmu 1000 zł, plus opłaty 330 zł. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 6 Sierpnia

Śródmieście,Łódź

860 zł46 m² 18,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w samym centrum - 6go sierpnia!. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki razem z wc. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Górna

Górna,Łódź

1 150 zł40 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne i sympatyczne, w dobrym standardzie, słoneczne mieszkanie z dużym tarasem. Blok już nowszej generacji położony w Łodzi dzielnica Górna , rejon Chojny,/ dojazd do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

1 230 zł36 m² 34,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nieruchomość z mozliwością przystosowania jako lokal mieszkalny / wstepne przeznaczenie jako usługowy/ Lokal składa się z sali o powierzchni ok 30 m2 wyłożonej terakotą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

4 775 zł191 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bez prowizji dla wynajmującego! do wynajęcia 191 M istnieje możliwość podziału lokalu na dwa odrębne I wynajem ok 90 M Jeśli szukacie Państwo dużego mieszkania w centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Majzela

Śródmieście,Łódź

550 zł24 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tanie mieszkanie do wynajęcia osobom pracującym, polecam! Wynajmę bezpośrednio kawalerkę blisko centrum przy Zuli Pacanowskiej 7 - niskie opłaty. Wchodząc do mieszkania po lewej stronie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe, umeblowane i wyposażone, z balkonem. Kuchnia z sprzętem agd: lodówka, piekarnik, płyta grzewcza. Łazienka ok 4 mkw, z wanną. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierakowskiego

Bałuty,Łódź

1 390 zł60 m² 23,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe, w spokojnej i zielonej okolicy, przy ul. Sierakowskiego 77. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni w postaci aneksu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowopolska

Bałuty,Łódź

760 zł20 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w dogodnej lokalizacji - przy ulicy Nowopolskiej. Mieszkanie czyste oraz zadbane, dobrze urządzone, wyposażone w niezbędne meble i urządzenia agd ( piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rybna

Bałuty,Łódź

690 zł20 m² 34,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieduża, ale dobrze urządzona i przytulna kawalerka. Wchodząc do mieszkania znajdujemy się w przedpokoju, po lewej stronie jest łazienka z wc, na wprost znajduje się przestronny, widny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

1 360 zł42 m² 32,06 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Mieszkanie 2-pokojowe, umeblowane, w pełni rozkładowe z balkonem. W pokoju z balkonem znajduje się kanapa narożna, trzy komody, regał, ława oraz duża pufa Drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 47.78 m2 do wynajęcia od zaraz. Doskonała lokalizacja, centrum Łodzi ul. 6 sierpnia - 10 min pieszo do ul. Piotrkowskiej. W pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe, świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Romanowska

Romanów,Łódź

1 000 zł66 m² 15,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiot najmu: mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 66 mkw. usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym nowym bloku (rok budowy: 2006) na terenie osiedla "Zielone Romanów" lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kołowa

Górna,Łódź

600 zł27 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

M2 Dąbrowa ul. Kołowa Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Wyposażone w: nowa pralka, nowa lodówka, piekarnik,meble kuchenne, łóżko narożne, szafa wnękowa, dwa fotele, ława. Czynsz najmu 600zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

850 zł45 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w 4-piętrowym bloku (II piętro), 2-pokojowe + kuchnia (z oknem) i łazienka, w spokojnej okolicy (osiedle Teofilów). Mieszkanie jest odnowione, umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Górna,Łódź

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem mieszkanie typu M-3 o powierzchni użytkowej 47 m kw, zlokalizowane w dzielnicy Dąbrowa przy ulicy Dąbrowskiego. Usytuowane na X piętrze we wieżowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

3 300 zł68 m² 48,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe, przestronne, rozkładowe, na czwartym piętrze, z balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym: 28 mkw, pokoje: 12 i 10 mkw. Okna drewniane, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

900 zł76 m² 11,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Lokal do wynajęcia nadający się na biuro. Powierzchni 76 m2 usytuowane na parterze, odnowione do wykończenia, okna nowe pcv. Mieszkanie tworzy swoim układem pół-amfiladę ( przejście z pokoju do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Retkinia,Łódź

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie typu M-3 o powierzchni użytkowej 42m kw, zlokalizowane w dzielnicy Retkinia przy ulicy Popiełuszki. Usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Łódź

Łódź,łódzkie

1 350 zł65 m² 20,77 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje dla studentów-blisko do Politechniki! oferta bez prowizji dla biura! Mam do wynajęcia 3-pokojwe mieszkanie, rozkładowe, w pełni umeblowane. Znajduje się ono na łódzkim Manhattanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 290 zł77 m² 16,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe w samym centrum przy ul. Zielonej. 1 piętro 77 m2 3 pokoje aneks kuchenny w salonie prysznic wc osobno telewizor interent neostrada kablowka pralka okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Żubardź,Łódź

1 150 zł35 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku z cegły w Łodzi (ul. Tybury-blisko manufaktury) Dwa pokoje z aneksem kuchennym, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy loft w nowym budynku do wynajęcia przy ul. Tymienieckiego. 67 m2 pierwsze piętro 2 pokoje z aneksem kuchennym Loft świeżo po remoncie! Mieszkanie wykończone według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górna

Górna,Łódź

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy (łódź Górna). Bardzo dobra komunikacja z innymi dzielnicami miasta. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w pełni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij