dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, przestronne, rozkładowe, na pierwszym piętrze tarasem. Powierzchnie pomieszczeń: kuchnia z jadalnią 23 mkw, pokoje: 20 i 11 mkw. Taras ok 25 mkw, rolety antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolińskiego

Bałuty,Łódź

750 zł30 m² 25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia w wieżowcu na VIII piętrze na ulicy Kolińskiego w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy. Mieszkanie jest umeblowane w stanie dobrym. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Śródmieście,Łódź

2 000 zł88 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe, przestronne, rozkładowe, na drugim piętrze, w bloku trzypiętrowym, na ogrodzonym terenie. Powierzchnie pomieszczeń: - salon ok 25 mkw - pokój ok 15 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podrzeczna

Bałuty,Łódź

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu .Rozkładowe ,umeblowane .Salon z aneksem kuchennym i sypialnia.Blisko komunikacja miejska ,Manufaktura ,Teren zamknięty ,domofon.W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 100 metrowe , 3 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy.Wysoki standard mieszkania. Umeblowane , pełne wyposażenie kuchni Samo Centrum Łodzi , 3 minuty pieszo do ul.Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Widzew,Łódź

800 zł49 m² 16,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w blokach, parter, spokojna okolica. Niedawno remontowane, umeblowane, w wyposażeniu lodówka i telewizor. Okratowany balkon. Całkowity koszt najmu to 1300zł (800 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Szklana

Bałuty,Łódź

800 zł26 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka 26m2 na parterze trójkondygnacyjnego bloku. Lokal gotowy do wprowadzenia. Na lokal składają się: - widny, w pełni umeblowany pokój (regał, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M3 ul.Tymienieckiego! Super komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu.Mieszkanie umeblowane,aktualnie wymienione nowe meble.Salon z aneksem kuchennym + sypialnia , balkon.Czynsz 1700 zl+450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podrzeczna

Bałuty,Łódź

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

M4 ul.Podrzeczna! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi,2 kroki od Manufaktury. Mieszkanie umeblowane i w pełni wyposażone,salon z aneksem kuchennym i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Nieruchomości sikorska przedstawia ofertę wynajmu apartamentu typu studio w centrum Łodzi. Mieszkanie ma powierzchnię 42m2. Znajduje się w odrestaurowanej ( zrewitalizowanej ) kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tylna

Łódź,łódzkie

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie (dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc, przedpokój). We wszystkich oknach rolety zewnętrzne. Ciche, bezpieczne osiedle blisko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łukasińskiego

Łódź,łódzkie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane niedaleko ul. Piotrkowskiej. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki z prysznicem, wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbiorcza

Śródmieście,Łódź

900 zł54 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego, samodzielne, dwupokojowe (osobne pokoje) mieszkanie w czteropiętrowym, ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie po kapitalnym remoncie na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Bałuty,Łódź

1 450 zł53 m² 27,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie w bliskim sąsiedztwie parku Szarych Szeregów. Mieszkanie do tej pory było użytkowane wyłącznie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowo urządzone w pełni wyposażone mieszkanie na osiedlu Radogoszcz Wschód przy ulicy Świtezianki. Lokal o powierzchni 50 m2 zlokalizowany jest na parterze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji! Do wynajęcia świetnie wykończony apartament na 5 piętrze w obiekcie zamkniętym. Świetnie skomunikowana lokalizacja szybko do centrum oraz blisko do c.h. Sukcesja W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do skorzystania z super oferty - funkcjonalnie i nowocześnie urządzona kawalerka z osobną kuchnią! Apartament ten znajduje się w odrestaurowanej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Liściasta

Radogoszcz,Łódź

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne 1 pokojowe mieszkanie do wynajęcia od 12 września 2016. Lokalizacja Łódź Radogoszcz, rejon ulicy Liściastej. W skład proponowanej nieruchomości położonej na terenie nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament znajduje się w nowym budynku z 2008 r z basenem, siłownią i sauną. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki. Pełne umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w ścisłym centrum Łodzi. Mieszkanie 3 pokojowe - 2 oddzielne sypialnie oraz pokój dzienny, kuchnia, łazienka i osobne wc. W pełni umeblowane i wyposażone!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

800 zł20 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój 1 osobowy ,w mieszkaniu 3 pokojowym.Wysoki standard mieszkania .W pozostałych pokojach mieszkają studenci. Samo centrum Łodzi ul.Al Kościuszki , 3 minuty od ul.Piotrkowskiej .Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Widzew

Widzew,Łódź

3 800 zł132 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowy, przestronny, rozkładowy loft położony w kompleksie Scheiblera. Poziom I - salon z aneksem kuchennym o pow. ok 46 mkw, kuchnia z pełnym wyposażeniem agd -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lumumby

Śródmieście,Łódź

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

MW-6929 uwaga: oferta jest skierowana tylko do klienta niepalącego! Mieszkanie wolne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

2 600 zł66 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy u zbiegu ulic Narutowicza i Polskiej Organizacji Wojskowej. W mieszkaniu, oryginalnie zachowane stiuki na sufitach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górna

Górna,Łódź

500 zł36 m² 13,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 z wnęką Górna! Numer oferty w biurze: ms-724 Oferujemy do wynajęcia rozkładowa kawalerkę o powierzchni 36 m2, usytuowaną na II piętrze w III-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

900 zł64 m² 14,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ulicy Sienkiewicza. Samo centrum miasta. Mieszkanie ciche, słoneczne i zadbane. Okna na południe. Umeblowane. Kuchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokojowy na osiedlu "barciński Park". Prestiżowe osiedle, dozorowane i monitorowane. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z łóżkiem 2 osobowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

1 700 zł165 m² 10,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne 4 pokojowe + służbówka, mieszkanie w ścisłym centrum, położone na 1 piętrze, w rezprezentacyjnej kamienicy z windą oraz centralnym ogrzewaniem miejskim, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abramowskiego

Śródmieście,Łódź

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście/centrum. Do wynajęcia dwa pokoje na 1 piętrze kamienicy. Zamykana brama. Okna wychodzą na skwer, niewielki park. Mieszkanie po generalnym remoncie - nowe wszystkie instalacje, umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

1 400 zł72 m² 19,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże i przestronne mieszkaniei o powierzchni 72mkw. Apartament umiejscowiony jest w pięknej zabytkowej kamienicy, w niedalekim sąsiedztwie dworca Kaliskiego, atlas Areny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Retkinia,Łódź

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu umeblowane M4 - Retkinia Nr oferty w biurze ms-793 Do sprzedania rozkładowe M4 o powierzchni 53m2 w położeniu środkowym na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 o pow. 40m2 - Bałuty Numer oferty w biurze: mw-722 Do wynajęcia częściowo-przechodnie M-3 o pow. 40m2 znajdujące się na II piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, al. Chryzantem

Bałuty,Łódź

600 zł25 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

M-2 : Pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Wynajmę studentom lub osobom pracującym. Koszt najmu - Czynsz 600 zł + Opłaty Administracyjne 270 zł + prąd +gaz. Kaucja 1000 zł. tel. Del-Arte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

1 200 zł69 m² 17,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta nr : mw- 7495 transakcja : wynajem mieszkania w bardzo wysokim standardzie powierzchnia : 68,66 m 2 ilość pokoi : 3 lokalizacja : Łódź Dzielnica : Górna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki

Śródmieście,Łódź

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym, z dużym balkonem, w centrum miasta. - pokój z aneksem kuchennym o pow. ok 29 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Organizacji Wolności i Niezawisłości. Posiada powierzchnię 27m2 i położone jest na drugim piętrze w bloku. Mieszkanie jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Chojny,Łódź

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2248/M Biuro Futuro oferuje do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie (51 m2) z dużym balkonem , położone na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku na Chojnach w ok. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turoszowska

Teofilów,Łódź

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem bezpośrednio od właściciela. Bez żadnych prowizji. Oferuję komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia po kompletnym remoncie przy ul. Turoszowskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sporna

Doły,Łódź

750 zł36 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

2149/M Biuro Futuro oferuje do wynajęcia przestronne mieszkanie z balkonem na Dołach ,w ok., Spornej i Wojska Polskiego, położone na II piętrze w doskonale skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Retkinia,Łódź

800 zł42 m² 18,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne M3 Retkinia! Numer oferty w biurze: mw-785 Do wynajęcia rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m2, usytuowane na IV piętrze w IV-piętrowym bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Piastów-Kurak,Łódź

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis ogólny Przedmiotem najmu jest 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53 mkw. usytuowane na I piętrze w IV-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie jest.