dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Olechów-Janów

Olechów-Janów,Łódź

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od wynajmującego! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, na przyjaznym osiedlu na Olechowie. Metraż mieszkania to 47m2, w którego skład wchodzą: - duży słoneczny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

900 zł70 m² 12,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta nr : suk-ms-7672 transakcja : sprzedaż mieszkania w Śródmieściu gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! powierzchnia : 69,92 m 2 ilość pokoi : 3

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoka

Widzew-Wschód,Łódź

750 zł46 m² 16,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Rozkładowe mieszkanie tuż przy osiedlowym ryneczku oraz Mc Donald's. W pobliżu park z siłownią plenerową, orlik, szkoła podstawowa i przedszkole. Mieszkanie jest częściowo umeblowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Harnama

Bałuty,Łódź

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajmu w 4 piętrowym bloku na 1 piętrze o powierzchni 30 m2 na Bałutach. Mieszkanie jest bez balkonu, środkowe, umeblowane. Cena za wynajem 700 zł plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Śródmieście,Łódź

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2202/M Biuro Futuro oferuje do wynajęcia fantastycznie zlokalizowane rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie z balkonem w na II piętrze bloku z cegły przy Północnej vis a vis parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Łodzi. Mieszkanie jest oddalone 2 minuty piechotą od ulicy Piotrkowskiej. Rozkładowe, w pełni umeblowane. Dostępne od zaraz. Możliwość parkowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czajkowskiego

Widzew-Wschód,Łódź

800 zł47 m² 17,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2137/M Biuro Futuro oferuje do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie (47m2) z balkonem na siódmym piętrze w wieżowcu na Widzewie Wschodzie na Czajkowskiego, w ok. pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziołowa

Łódź,łódzkie

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, mieszkanie po generalnym remoncie w bardzo wysokim standardzie na Radogoszczu-Zachód ul.Ziołowa Wyposażone i umeblowane. Ładny widok, spokojna okolica. Duży parking przed wieżowcem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tymienieckiego

Widzew,Łódź

600 zł44 m² 13,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Transakcja : Wynajem M3 powierzchnia : 44m2 lokalizacja : Widzew Stary ok. Przędzalnianej/tymienieckiego piętro : parter opłaty dla admin.: 289zł/1 os. lub 339zł/2 os. opłaty dodatkowe: media (prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wyposażone, urządzone z pomysłem mieszkanie blisko Uniwersytetu Łódzkiego, tuż przy Teatrze Wielkim. Do ul. Piotrkowskiej 5 min pieszo. W pobliżu sklep spożywczy, pizzeria,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sterlinga

Śródmieście,Łódź

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasieczna

Radogoszcz,Łódź

1 400 zł56 m² 24,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie M-4 na okres nie mniejszy niż 1 rok, o powierzchni 56,16 m2, znajdujące się na siódmym piętrze wieżowca przy ul.Pasiecznej w dzielnicy Radogoszcz-Zachód. Opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Bałuty wysoki standard! nr oferty w biurze ldr-mw-755 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Bałutach zlokalizowane w rejonie ulic: limanowskiego, zgierska, ciesielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Chryzantem

Doły,Łódź

700 zł34 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w spokojnej dzielnicy doły, w pobliżu uczelni asp, niedaleko Parku Promienistych. Lokal składa się z dużego pokoju 16 m2, połączonego oknem barowym z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Teofilów

Teofilów,Łódź

1 300 zł56 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Transakcja : wynajem mieszkania na ogrodzonym terenie powierzchnia : 56 m 2 lokalizacja : Teofilów piętro : III winda : tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Widzew,Łódź

1 200 zł79 m² 15,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prowizja od Najemcy 750 zł.; Koszty Najmu: 1500 zł. czynsz dla właściciela + gaz+ prąd Kaucja: 3000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

1 050 zł53 m² 19,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pięknie urządzone mieszkanie dwupokojowe, 53 m2 na trzecim piętrze w Łodzi, na osiedlu Mireckiego przy ulicy Srebrzyńskiej. Uwaga: do zdjęć dołączony jest poglądowy film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bałuty

Bałuty,Łódź

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak English Oferujemy do wynajęcia pachnące i lśniące nowością kameralne studio położone na strzeżonym osiedlu na Radogoszczu wśród zieleni , w bardzo bliskiej odległości od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wigury

Śródmieście,Łódź

950 zł36 m² 26,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prowizja od Najemcy 400 zł.; Koszty Najmu: 950 zł. czynsz dla właściciela + 280 czynsz+ gaz+ prąd Kaucja: 2000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Górna,Łódź

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Koszty Najmu: poniżej koszty związane z wynajmem. czynsz 1osoba -398zł/ 2 osoby- 458zł/ 3 osoby 518zł opłata za prąd + gaz około 100 zł. - uzależnione od zużycia, 1100 zł. - odstępne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przełajowa

Retkinia,Łódź

800 zł42 m² 18,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne M3/M4 Retkinia! wirtualna wizyta nieruchomości : /moduly/virgo/virofertawirtualnawizyta.aspx?sc=700 Numer oferty w biurze: MW-738 Oferujemy do wynajęcia rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Bałuty

Bałuty,Łódź

500 zł28 m² 18,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Bałuty! Niska cena! Nr oferty w biurze ldr- mw - 754 Do wynajęcia kawalerka (27 M2) na Bałutach zlokalizowana w pobliżu ulic Zachodniej, lutomierskiej. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łukasińskiego

Górna,Łódź

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 53m2 2 pokoje, ul. Łukasińskiego 4 w łodzi os. Arboretum Do wynajęcia 2 pokojowe, przytulne, rozkładowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

600 zł54 m² 11,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Transakcja : wynajem mieszkania w dobrej lokalizacji, nieodległej od Centrum z dobrą komunikacją powierzchnia : 54,3 m 2 lokalizacja : Łódź Dzielnica :

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Janów

Janów,Łódź

2 300 zł116 m² 19,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe, rozkładowe, przestronne, na pierwszym piętrze z tarasem. Powierzchnie pomieszczeń: salon 30 mkw, trzy pokoje po ok 19, 15 i 12 mkw, na podłodze parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesnie urządzony 50 metrowy apartament położony w Łodzi, w dzielnicy Śródmieście ulica Pomorska - okolica Teatru Muzycznego. Blok znajduje się w sporej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoka

Widzew-Wschód,Łódź

800 zł46 m² 17,39 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Rozkładowe mieszkanie tuż przy osiedlowym ryneczku. W pobliżu park z siłownią plenerową oraz Mc Donald's. Mieszkanie jest częściowo umeblowane: w salonie dwa fotele, w małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ejsmonda

Chojny-Dąbrowa,Łódź

900 zł44 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia ciche mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, w bloku 10 piętrowym, ocieplonym, dwupokojowe (44 metry kwadr.), rozkładowe, ekspozycja wschód - zachód. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Koziny,Łódź

999 zł38 m² 26,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wysoki parter, miejsca parkingowe, manufaktura (800m), w pobliżu, park na zdrowiu, politechnika, uniwersytet medyczny, makro, zoo, ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

3 000 zł84 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

M5 w apartamentowcu na Radogoszczu Numer oferty w biurze: mw-8 Do wynajmu M5 o powierzchni 84m2 w położeniu środkowym na parterze w ośmiopiętrowym apartamentowcu z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiszy Czarnego

Bałuty,Łódź

800 zł57 m² 14,04 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbane, rozkładowe mieszkanie w centrum, niedaleko Rynku Bałuckiego, z dobrym dojazdem do Uniwersytetu Łódzkiego i Akademii Medycznej przy placu Hallera. W pobliżu Biedronka, Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeligowskiego

Polesie,Łódź

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo oddane do użytku / po generalnym remoncie/ mieszkanie w Łodzi na Polesiu przy ulicy Żeligowskiego. Lokal jest w super stanie, słoneczny, czysty, wszystko nowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarzewska

Górna,Łódź

800 zł43 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, na trzecim piętrze, w wieżowcu z balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: pokój ok 17 mkw, z wyjściem na balkon, pokój ok 10 mkw. Przedpokój ok 7 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

1 300 zł80 m² 16,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od 1 lipca przestronne , wygodne, kopleksowo wyposażone mieszkanie o powierzchni 80 m2 składajace się z 3 pokoi, w tym 1 z aneksem kuchennym, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Deotymy

Chojny-Dąbrowa,Łódź

700 zł38 m² 18,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie niedaleko ryneczku, w zacisznej części osiedla. Lokal składa się z dużego pokoju oddzielonego ścianą z luxferów od kuchni (całość ok. 25 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

3 700 zł98 m² 37,76 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament penthouse w ekskluzywnej Rezydencji Solaris II przy ul. Nawrot 21. W celu lepszego zorientowania się w przestrzeni wnętrza zachęcam do zapoznania się z filmem: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Doły,Łódź

1 500 zł72 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doły. Ulica Brzeska. Do wynajęcia nowe mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem i tarasem w ogrodzonym bloku. Miejsce parkingowe. Budynek w niewielkiej odległości od asp i Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

37 000 zł52 m² 711,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy mieszkanie w prywatnej kamienicy przy ul. Jaracza. Przestronne, umeblowane mieszkanie, łazienka z prysznicem mieszkanie w prywatnej kamienicy na parterze, świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

800 zł70 m² 11,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia [b]od lipca 2016 roku[/b] Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe z balkonem, całkowicie umeblowane. Pokoje rozkładowe Mieszkanie posiada dwa przedpokoje Z pierwszego przedpokoju jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pienista

Polesie,Łódź

2 450 zł76 m² 32,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe, przestronne, rozkładowe, na pierwszym piętrze, w bloku trzypiętrowym, z dużym balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym: 41 mkw, pokoje: 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mamy bardzo ładne,dobrze doświetlone 2 pokojowe duże mieszkanie na bałutach oś.Jagiełły o powierzchni 53m2 w wieżowcu. Mieszkanie jest urządzone i w pełni wyposażone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij