dowolna

Mieszkania Łódź Widzew

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarnia

Widzew,Łódź

413 000 zł45 m² 9 198,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dostępne "od już" Do mieszkania istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, Widzew

Widzew,Łódź

2 350 zł76 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak English, please call us at Atrakcyjny dwupoziomowy loft usytuowany w kompleksie budynków dawnej fabryki Scheiblera. Loft o powierzchni 76 m2 zawiera: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

389 000 zł47 m² 8 238,03 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zarzew | 3 pokoje | Rozkładowe | 47,22 m2 | Balkon | Dwie komórki Do sprzedania rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o pow. 47,22 m2 położone na wysokim parterze wieżowca usytuowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Widzew

Widzew,Łódź

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-831 garaż w cenie / teren ogrodzony / umeblowane Wolne od: od zaraz, klucze w biurze, zapraszamy. Oferta dla: singla, pary, osób tylko dorosłych o stabilnej sytuacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Widzew

Widzew,Łódź

310 000 zł38 m² 8 158 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemnośc przedstawienia najnowszej oferty sprzedaży jednopokojowego mieszkania na Widzewie w Łodzi. 38 metrowe mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w punktowcu, posiada duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Adamieckiego

Widzew-Wschód,Łódź

499 000 zł70 m² 7 162,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronny, 70-metrowy, trzypokojowy apartament z dużym tarasem w stanie deweloperskim. Nieruchomość mieści się w znakomitej lokalizacji, w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cynarskiego

Olechów,Łódź

609 000 zł77 m² 7 879,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W pełni wyposażony apartament z dużym 32 m.kw tarasem na Olechowie szuka nowego właściciela. Nieruchomość położona jest na przepięknym, zielonym terenie zamkniętym i monitorowanym. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sacharowa

Widzew,Łódź

170 000 zł26 m² 6 535,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 26,01 na ostatnim piętrze w Wieżowcu Spółdzilecze własnościowe Mieszkanie do całkowitego remontu Okna pcv Media miejskie Piękna panorama z okna Dużo terenów zielonych, placów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Widzew,Łódź

275 000 zł51 m² 5 360,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,3 mkw zlokalizowane przy ul. Zagłoby, w pobliżu ul. Hetmańskiej w dzielnicy Łódź-Widzew. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Widzew

Widzew,Łódź

490 998 zł67 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania, cenisz komfort, jakość i nowoczesne rozwiązania? Chcesz być blisko centrum, a jednocześnie mieć przestrzeń rekreacyjną do odpoczynku? A może chcesz latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Widzew,Łódź

299 000 zł49 m² 6 120,78 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 48,85m2 zlokalizowane przy ulicy Józefa Elsnera w pobliżu Górki Widzewskiej w Łodzi. Mieszkanie częściowo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tymienieckiego

Widzew,Łódź

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej informacji: e-mail: ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji, bardzo blisko parków oraz z doskonałą infrastrukturą. Lokalizacja: oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarnia

Widzew,Łódź

483 820 zł57 m² 8 482,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dana oferta dotyczy mieszkania dwupokojowego z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, gotowe do samodzielnej aranżacji. Dla tych co, nie mają głowy do remontu polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarnia

Widzew,Łódź

467 072 zł57 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osobna kuchnia | 2 pokoje | Gotowe mieszkanie od dewelopera | Bez pcc i prowizji Przestronne, duże mieszkanie numer I-3a, 2 pokoje z osobną kuchnią na drugim piętrze 3 min pieszo do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Widzew,Łódź

419 000 zł64 m² 6 514,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Więcej informacji: e-mail: alternatywa dla osób szukających mieszkania o większej przestrzeni z pięknym widokiem i blisko Centrum Łodzi. Lokalizacja: przedstawiam Państwu do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sacharowa

Widzew,Łódź

379 000 zł57 m² 6 615,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie o pow. 57,3 m znajdujące się na parterze 4-piętrowego bloku Widzewie. Mieszkanie składa się z korytarza z szafą w zabudowie, salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie łódź Przedmiotem sprzedaży - zamiany na mniejsze jest mieszkanie około 45 m2 położone na I piętrze bloku IV piętrowego. Mieszkanie rozkładowe składające się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wodna

Widzew,Łódź

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ulicy Wodnej 23. Znajduje się na 3 piętrze (z windą) w nowym, strzeżonym, budynku. Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarnia

Widzew,Łódź

545 070 zł64 m² 8 474 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo Bez prowizji! bez podatku 2% pcc! Inwestyca przy ul. Sarniej w Łodz Doskonała lokalizacja, blisko Centrum ale tez w otoczeniu zieleni. Prezentowany przez nas apartament ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Telefoniczna

Stoki,Łódź

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze o powierzchni 43 m2 zlokalizowane przy ul. Telefonicznej w Łodzi na osiedlu zamkniętym pomorska park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarnia

Widzew,Łódź

579 043 zł72 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo Bez prowizji! bez podatku 2% pcc! Inwestycja przy ul. Sarniej w Łodzi Doskonała lokalizacja, blisko Centrum ale tez w otoczeniu zieleni. Prezentowany przez nas apartament ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kmicica

Janów,Łódź

315 000 zł41 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku wybudowanym w 1998 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Widzew

Widzew,Łódź

289 885 zł31 m² 9 354,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu jednopokojowy apartament w Centrum Łodzi na ul. Wodnej. Mieszkanie znajduje się na parterze pięciopiętrowego apartamentowca. i przynależy do niego ogródek wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Morcinka

Zarzew,Łódź

189 000 zł27 m² 6 953,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy funkcjonalną kawalerkę z balkonem położoną na drugim piętrze wieżowca na Zarzewie. Opis mieszkania Mieszkanie z przeznaczeniem do remontu, nadające się jednak do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia