dowolna

Mieszkania Łódź Widzew

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Widzew,Łódź

1 800 zł61 m² 29,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *3 pokojowe mieszkanie z balkonem i osobną kuchnia. *Przy ul. Zakładowej 62, na Janowie! *61 m2, 4 piętro, ogrzewanie miejskie. *Świetna lokalizacja. *900m- park Źródla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Widzewski

Widzew,Łódź

529 999 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie położone w nowym budynku tuż obok Parku Widzewskiego. Dużym atutem oferty jest jej lokalizacja. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Widzew-Wschód

Widzew-Wschód,Łódź

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-870 Jeśli zależy Państwu na niedużym mieszkaniu w dobrej lokalizacji i bardzo dobrym stanie technicznym to ta oferta jest idealna! 30,73 m2 / jeden pokój / po remoncie Wolne od:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbiorcza

Stary Widzew,Łódź

350 000 zł57 m² 6 181,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Opis Zamieszkaj w wyjątkowej cichej okolicy na ul. Zbiorcza 1c w dzielnicy Łódź-Stary Widzew. Mieszkanie świetnie nadaje się również na inwestycję z racji bliskości dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wodna

Widzew-Wschód,Łódź

130 000 zł16 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1944

Oferuję kawalerkę na sprzedaż o powierzchni 16 mkw., położoną w centrum Łodzi przy ul. Wodnej 15, na trzecim piętrze odnowionej kamienicy. Mieszkanie to właściwie jeden pokój który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Janów

Janów,Łódź

580 000 zł53 m² 10 843,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 53m2 usytuowane na 4 piętrze w apartamentowcu na Janowie. Mieszkanie składa się z salonu z przestronnym tarasem, dwóch pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

240 000 zł35 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie z najemcami przy ul. Przedzalniana 26. Idealne pod inwestycję pod wynajem długoterminowy. Mieszkanie na parterze ma 35 m2, w przyszłości istnieje możliwość podziału na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Księży Młyn

Księży Młyn,Łódź

290 000 zł37 m² 7 925,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim bloku na Księżym Młynie. Świetna lokalizacja w sąsiedztwie Parku Źródliska i Parku nad Jasieniem, z komunikacją miejską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czechosłowacka

Widzew,Łódź

982 629 zł142 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, wyczekiwana oferta przez inwestorów, dzisiaj przedstawiam wyjątkową inwestycję w baaardzo atrakcyjnej cenie 6900,-zł metr. Dostępne są 3 mieszkania "pakietowe".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbiorcza

Widzew,Łódź

304 000 zł51 m² 5 987,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję rozkładowe mieszkanie w bardzo urokliwej (blisko parku), części miasta Łodzi przy ul. Zbiorczej 9. Znajduje się ono w bardzo dobrej i dogodnej lokalizacji zarówno dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu mieszkanie do sprzedaży położone na nowym osiedlu, z dala od zgiełku miasta, przy ul. Hyrnej w Łodzi. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Widzew,Łódź

412 000 zł52 m² 7 923 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u nas! Doskonała alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego mieszkania po świeżym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zarzew

Zarzew,Łódź

305 000 zł52 m² 5 922,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,5 m 2 znajdującego się w Łodzi w dzielnicy Widzew Zarzew. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku, niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierza Odnowiciela

Widzew,Łódź

617 132 zł75 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ten apartament to odpowiedź na Twoje marzenia o własnym M - komfortowe 75,26m2 spełniające wymagania zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Inwestycja położna w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stoki

Stoki,Łódź

257 000 zł46 m² 5 643,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość położona na I piętrze w bloku na Stokach. Mieszkanie do generalnego remontu z możliwością przeniesienia kuchni lub łazienki. W chwili obecnej składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolka Świdnickiego

Widzew,Łódź

1 450 zł62 m² 23,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Bolka Świdnickiego. *Mieszkanie w pełni rozkładowe i wyposażone w niezbędne meble oraz sprzęty agd. *62,11 m2 *parter *bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Widzew,Łódź

237 000 zł28 m² 8 464,29 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Jak długo już szukasz mieszkania spełniającego Twoje potrzeby? Jeśli szukasz wygodnej kawalerki, która spełni większość Twoich wymogów to właśnie to ogłoszenie! - Opis Twojego przyszłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jurczyńskiego

Widzew,Łódź

350 000 zł62 m² 5 617,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Widzew | 3 pokoje rozkładowe | do remontu Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,30 m 2 , położone na 4 piętrze bloku przy ul. Jurczyńskiego na Widzewie. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz idealnego mieszkania dla siebie? Mamy dla Ciebie niezwykłą propozycję! Sprzedajemy mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, na osiedlu Widzew. To świetna okazja dla każdego, kto szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczytowa

Stoki,Łódź

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym, zadbanym bloku z cegły na Stokach w okolicy Ul. Szczytowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zarzew

Zarzew,Łódź

1 400 zł52 m² 27,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,5 m 2 znajdującego się w Łodzi w dzielnicy Widzew Zarzew. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku, niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefa

Widzew,Łódź

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe ,rozkładowe, przestronne mieszkanie na parterze w niskim bloku z cegły przy ul Józefa(przy Piłsudskiego) W mieszkaniu został przeprowadzony generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Widzew,Łódź

790 000 zł86 m² 9 186 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i bez podatku pcc, uroczy apartament w pięknym miejscu Łodzi. Budynek składa się tylko z dwóch mieszkań tj. parter ( 86 m)i pierwsze piętro ( 110 m). Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Księży Młyn,Łódź

290 000 zł37 m² 7 925,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Unikalna oferta - Dwupokojowe ognisko na Księżym Młynie Gotowe na nowe historie. Kusi powierzchnią 36.59m i układem pomieszczeń, które wabią swoim przytulnym urokiem. Na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stoki,Łódź

270 000 zł46 m² 5 870 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Więcej informacji: jeśli szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy - to znaleźliśmy dla Ciebie alternatywę. Super cena! oferta tylko dla klientów gotówkowych. Lokalizacja: łódź-Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koplowicza

Widzew,Łódź

380 000 zł50 m² 7 664,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 49,58m2| 2 pokoje| do remontu| Widzew Nieruchomość położona na 2. piętrze w 4_piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, przestronny korytarz i funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalskiego

Widzew,Łódź

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rocha Kowalskiego 2. *Miejskie ogrzewanie, 51 m2, 4 piętro. Wyposażenie: *pokój 1: rozkładana sofa, stół, krzesła, fotele, szafa, komoda. *Pokój 2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew-Wschód

Widzew-Wschód,Łódź

440 000 zł58 m² 7 652,17 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

!rezerwacja! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57,50m2 usytuowane na 9 piętrze w wieżowcu na osiedlu Widzew. W skład mieszkania wchodzi salon z balkonem, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ćwiklińskiej

Widzew-Wschód,Łódź

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *miejskie ogrzewanie. *33 m2, v piętro. *Idealne dla 1-2 osób. Wyposażenie: *pokój: komoda, stolik, krzesła, regał, kanapa, lampa, telewizor. *Przedpokój: szafa. *Kuchnia: szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Widzew,Łódź

270 000 zł46 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po remoncie, o powierzchni około 46 mkw. zlokalizowaną przy ul. Powstańców Śląskich w dzielnicy Widzew. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Widzew

Widzew,Łódź

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji na Widzewie! Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wacława

Widzew,Łódź

1 180 000 zł127 m² 9 325,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nieruchomości Kłosek polecają: - apartament 126m2 wraz z tarasem 111m2 +14m2 w garażu podziemnym. Opis szczegółowy: apartament położony na zamkniętym osiedlu, w Villa Verde, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sobolowa

Widzew,Łódź

415 000 zł40 m² 10 341,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone tuż przy parku Widzewskim. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone. Nie wymaga jakichkolwiek większych nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Olechów,Łódź

180 000 zł53 m² 3 383,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do odkrycia ciekawego mieszkania na parterze, które jest doskonałe zarówno dla rodzin, jak i par. Ten wyjątkowy apartament zlokalizowany jest w urokliwej dzielnicy Łódź-Olechów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widzewska

Widzew-Wschód,Łódź

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 49 m2 w apartamentowcu przy ul. Widzewskiej 71 składa się z następujących pomieszczeń: - hol 8,67m - Salon z aneksem kuchennym 24,85m - Sypialnia 9,64m - Łazienka 5,69m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, przedstawiam 2-pokojowe (46 m2) rozkładowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na parterze niskiego bloku na osiedlu Zarzew (ul. Grota Roweckiego 22). Lokal mieści się na parterze, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Olechów,Łódź

469 000 zł44 m² 10 634,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy wygodne dwupokojowe mieszkanie położone w apartamentowcu na osiedlu Nowy Olechów. To nowoczesne osiedle, teren ogrodzony, zacisznie, zielono. Mieszkanie jest starannie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartoka

Widzew-Wschód,Łódź

409 000 zł60 m² 6 771,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne trzypokojowe rozkładowe mieszkanie z dużą loggią położone na drugim piętrze ocieplonego wieżowca przy ul. Bartoka w dzielnicy Widzew Wschód blisko Górki Widzewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoka

Widzew,Łódź

369 000 zł55 m² 6 709 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Alternatywa dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania z szybkim i dogodnym dojazdem do centrum Łodzi. Lokalizacja: łódź - Widzew okolice ul. Bartoka. Przedstawiam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrówki

Widzew,Łódź

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u nas! Doskonała alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w bardzo bliskiej.