dowolna

Mieszkania Łódź Widzew

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Adwentowicza

Widzew,Łódź

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 46,03m2 na parterze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe z kw Mieszkanie po generalnym remoncie w 2015r. Cała instalacja elektryczna położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Widzew,Łódź

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabowa

Widzew-Wschód,Łódź

305 000 zł60 m² 5 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentuje Wam świetną nieruchomość przy Echo Fuzji! Nieruchomość sprzedawana jest jako jedno mieszkanie lecz została ona utworzona z trzech powojennych kawalerek! Do chwili obecnej na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartoka

Widzew-Wschód,Łódź

269 000 zł35 m² 7 666 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 35m2 na 7 piętrze w Wieżowcu Spółdzielcze własnościowe z kw Mieszkanie pełen rozkład Media miejskie Czynsz 360zł Remont był przeprowadzony 2017 roku Ekspozycja okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sacharowa

Widzew,Łódź

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Śmigłego-Rydza

Zarzew,Łódź

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2. Mieszkanie znajduje się na 6 pietrze w 11 piętrowym bloku przy ul. Śmigłego-Rydza. Dobra lokalizacja sprawia że mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Adamieckiego

Widzew-Wschód,Łódź

2 400 zł55 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja Do wynajęcia nowy , dwu pokojowy apartament w Łodzi przy ul. Adamieckiego na 7 piętrze apartamentowca położonego na terenie nowego osiedla. Jeśli cenisz sobie estetykę, świeżość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stoki,Łódź

304 000 zł46 m² 6 609 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji: e-mail: jeśli szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy - to znaleźliśmy dla Ciebie alternatywę. Lokalizacja: łódź-Widzew (stoki) okolice ul. Chałubińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Widzew,Łódź

405 000 zł60 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku wykonanym w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Widzew,Łódź

122 000 zł18 m² 6 971 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Więcej informacji: e-mail: jeśli szukasz przytulnej kawalerki idealnej na start i w spokojnej okolicy - to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: łódź - Stoki okolice ul. Chałubińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Opolczyka

Widzew,Łódź

519 000 zł52 m² 9 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Łódzka giełda nieruchomości. W cenie apartamentu praktycznie całe wyposażenie Mieszkanie na Olechowie w bloku z 2016 roku, położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Ks. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolczyka

Olechów,Łódź

540 000 zł53 m² 10 125,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Takie mieszkanie to marzenie wielu osób. Jest ono wykończone na najwyższym poziomie, z najlepszej klasy materiałów. Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Listopadowa

Stoki,Łódź

337 000 zł40 m² 8 531,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: natura Park to idealne miejsce dla osób ceniących mieszkać w spokojnej dzielnicy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarnia

Widzew,Łódź

413 000 zł45 m² 9 198,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dostępne "od już" Do mieszkania istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

275 000 zł42 m² 6 527,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Rezerwacja Na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe M-3 Łódź-Widzew o powierzchni użytkowej, nie wliczając pomieszczeń przynależnych, 42,13 m2, z balkonem przyległym do pokoju dziennego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piwnika Ponurego

Widzew,Łódź

570 000 zł88 m² 6 514,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Nieruchomości Kłosek Jakubowska Kłosek polecają: - 3 pokoje rozkładowe z garażem. Opis: nieruchomość położona na 2-gim piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie ma powierzchnię 87,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skalna

Stoki,Łódź

900 000 zł126 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję do sprzedaży dwupoziomowy apartament o powierzchni 126 mkw przy ulicy Skalnej, które posiada ogromny potencjał pod własną aranżację. Nieruchomość mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Widzew

Widzew,Łódź

554 000 zł68 m² 8 190,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na łódzkim Widzewie Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,6 m2 położone w spokojniej i cichej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Widzew

Widzew,Łódź

464 000 zł58 m² 7 983,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na łódzkim Widzewie Kompaktowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 położone w spokojniej i cichej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lermontowa

Widzew,Łódź

290 000 zł46 m² 6 263,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 46,3 mkw na osiedlu Łódź- widzew przy ul. Lermontowa. Lokal znajduje się na 7 piętrze 11 piętrowego bloku, składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lermontowa

Widzew,Łódź

290 000 zł46 m² 6 263,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 położone na osiedlu Łódź- widzew przy ul. Lermontowa. Lokal znajduje się na 7 piętrze 11 piętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Widzew

Widzew,Łódź

618 880 zł77 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na łódzkim Widzewie Kompaktowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 77m2 położone w spokojniej i cichej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Augustów

Widzew,Łódź

499 999 zł74 m² 6 766,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis promocyjna oferta przejecia mieszkania W inwestycji "zielony augustów" Urządź mieszkanie z naszą pomocą pod swoje preferencje! Uwaga! Deweloper wyprzedał wszystkie mieszkania! zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cynarskiego

Olechów,Łódź

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,42 m2 z balkonem zlokalizowane przy ul. Cynarskiego w Łodzi. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołębia

Stary Widzew,Łódź

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z interesującą ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w Łodzi w okolicach ul. Gołębiej, al. Rydza Śmigłego i Tymienieckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbocze

Stoki,Łódź

359 000 zł62 m² 5 790,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Łódzka giełda nieruchomości. Oferta dostępna tylko W naszym biurze.ATRAKCYJNA CENA. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 61,59m2 w kamienicy na I piętrze, na Stokach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa

Widzew,Łódź

2 000 zł47 m² 42,49 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English, please scroll down fajne mieszkanie Z jeszcze lepszym widokiem :-) ul. Nowa (widzew, na pograniczu ze Śródmieściem) wynajem: 2.000 zł OPŁATY ŁĄCZNIE: 2.550 zł + media wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Odnowiciela

Olechów,Łódź

500 000 zł67 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje 66,5mk2 na parterze w bloku 3 piętrowym z roku 2002 Pełna własność Mieszkanie urządzone na zasadzie otwartego planu, gdzie większość czasu Właściciele spędzają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nurta-Kaszyńskiego

Widzew,Łódź

409 000 zł62 m² 6 580,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 62,15m2 składa się: - salon (20,40m2) z loggią (ok. 7m2) - sypialnia 1 (11,09m2) - sypialnia 2 (9,11m2) - kuchnia (7,09m2) - łazienka (3,11m2) - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wacława

Widzew-Wschód,Łódź

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Wacława na Widzewie. Nieruchomość ma 64 mkw. i składa się z dwóch sypialni z czego jedna z nich posiada bezpośrednie wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Widzew-Wschód

Widzew-Wschód,Łódź

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milionowa

Widzew-Wschód,Łódź

415 000 zł62 m² 6 693,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje 62m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym z roku 1990 Pełna własność Mieszkanie pełen rozkład Media miejskie brak podzielników ciepła Czynsz 750zł Mieszkanie ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Widzew,Łódź

367 000 zł46 m² 7 892,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kolejne przytulne i urządzone mieszkanie na Dąbrowie już jest dostępne. Oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie, znajdującego się na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Widzew

Widzew,Łódź

459 000 zł46 m² 9 903 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis Mam przyjemność przedstawić nową ofertę sprzedaży ciekawego, wygodnego i dużego mieszkania w dzielnicy Górna w Łodzi- apartament Tymienieckiego. Niewątpliwie bardzo komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tymienieckiego

Księży Młyn,Łódź

850 000 zł77 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opis Dwupoziomowy luksusowy apartament o powierzchni 77m2 na ostatnim 4 piętrze, mieszczący się w zabytkowej i modnej dzielnicy księży młyn na ul. Tymienieckiego 25C. Loft usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batorego

Widzew,Łódź

325 000 zł54 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej informacji: alternatywa godna uwagi - dla osób szukających mieszkania z ogrodem. Lokalizacja: przedstawiam do sprzedaży mieszkanie (parter) o powierzchni 54m2, usytuowane na zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chałubińskiego

Stoki,Łódź

103 250 zł18 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Więcej informacji: e-mail: jeśli szukasz przytulnej kawalerki idealnej na start i w spokojnej okolicy - to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: oferujemy do sprzedaży kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Księży Młyn

Księży Młyn,Łódź

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu na wynajem kawalerkę na 4 piętrze w 5 kondygnacyjnym apartamentowcu z windą o powierzchni 34 m2. Mieszkanie wyposażone, z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Stoki,Łódź

304 000 zł46 m² 6 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Więcej informacji: e-mail: jeśli szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy - to znaleźliśmy dla Ciebie alternatywę. Lokalizacja: oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoka

Widzew,Łódź

329 000 zł46 m² 7 147,51 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- bardzo dobra lokalizacja z licznymi punktami handlowo-usługowymi - kameralne mieszkanie w ciepłych barwach, przytulne - ładny, otwarty widok z balkonu - mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Widzew