dowolna

Mieszkania w nowym bloku Łódź - Oferty sprzedaży lub najmu

866 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

866 ogłoszeń

3 100 zł68,90 m² 44,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 69 mkw, w inwestycji przy ul. Bema. Osiedle jest położone w dzielnicy Łódź Bałuty, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament do pierwszego zamieszkania | centrum miasta | loft | wyjątkowy styl Do wynajęcia wyjątkowy apartament w unikalnej inwestycji, do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 41 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł37,91 m² 11 342,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Murapol Agosto | 2 pokoje | Balkon | Południe | Centrum Łodzi Nowoczesność, światło i świetna lokalizacja to mieszkanie łączy wszystko, czego dziś szukają zarówno klienci indywidualni, jak.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł135 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowy apartament z ogródkiem i garażem | Łódź - Kochanówka | 134,5 m Styl, przestrzeń i kameralność - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 950 zł114 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowy loft w kompleksie 'U Scheiblera' przy ul. Tymienieckiego 25. Posiada powierzchnię 114m2 i położony jest na drugim piętrze w budynku. Całość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 088 zł71,84 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 71,63 m , zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku prestiżowej inwestycji na terenie Złotna. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł42,01 m² 13 925,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament z hotelowym sznytem w samym centrum Łodzi, gdzie życie smakuje lepiej niż domowy rosół Wyobraź sobie: otwierasz oczy, przeciągasz się leniwie, wychodzisz na balkon i łapiesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 000 zł36,01 m² 9 858,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja - mieszkanie o powierzchni 36,01 m2, znajdujące się w nowych apartamentach przy ulicy Wojska Polskiego, w bliskim sąsiedztwie Manufaktury - jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł38,68 m² 10 315,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko tu! bez pcc! bez prowizji! klucze luty 2026! Tylko 5 min. pieszo od ulicy Piotrkowskiej i vis a vis budynku Politechniki Mamy jeszcze 3 takie mieszkania w pełnym komplecie - czyli.

Szczegóły ogłoszenia

318 500 zł24,50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w centrum, które będzie jednocześnie wygodnym miejscem do życia i bezpieczną inwestycją? Ta nowoczesna kawalerka z balkonem to idealna propozycja - gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call:   Do wynajęcia ekskluzywny apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie z dbałością o najmniejsze szczegóły, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł57,20 m² 9 965,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Tabelowa to kameralne osiedle składające się z 3 budynków wielorodzinnych o niebanalnej architekturze. Każdy budynek składa się z 16 mieszkań i stanowi odrębny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł49,50 m² 8 080,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt:   W pigułce: - metraż: 49,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł94,23 m² 17 191,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Łódzka Fuzja na tegorocznych targach w Cannes aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - mipim Awards w kategorii Best Urban.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | park poniatowskiego | apartament | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 65 m 2 , położony na czwartym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 547 zł40,93 m² 10 054,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo Mamy dla Państwa niezwykłą ofertę sprzedaży apartamentu na Osiedlu Pogonowskiego 73, 10 minut od ul. Piotrkowskiej. Bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł29 m² 69 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka z ogródkiem o powierzchni 29 m, położona na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Wróblewskiego 21a, na prestiżowym osiedlu "nowa Przędzalnia" w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49,19 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO pierwszego zamieszkania | 2 pokoje | manufaktura Oferuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania, o powierzchni około 50 m 2 , położone na 4 piętrze nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł113 m² 5 752,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Pamiętaj, nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera. Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Uczciwość i transparentność to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł41,38 m² 10 512,32 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum Łodzi: nowoczesne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,38 m , zaprojektowane z myślą o komforcie i ergonomii przestrzeni, znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 175 zł38,43 m² 9 059,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Ostatnie mieszkania z ogródkami w promocyjnej cenie! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł38 m² 12 102,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 17m2 Mieszkanie składa się z : salon z aneksem kuchennym - 17,75m2 sypialnia - 9,18m2 komunikakacja - 6,71m2 łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call:   Do wynajęcia od zaraz apartament w samym sercu miasta! Mieszkanie składa sie z trzech pokoi - salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł62,59 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w nowej inwestycji Fuzja - lofty przy ul. Tymienieckiego 13b. Apartament trzypokojowy o powierzchni 62,59 m2 w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 274 zł37,08 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pactum Nieruchomości poleca 2 pokojowe mieszkanie w nowopowstającej inwestycji Nowa Przędzalnia. Mieszkanie składa się w salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 647 zł53,88 m² 8 939,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

913 220 zł65,23 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż trzypokojowy apartament w inwestycji przy alei Mickiewicza 4. Posiada powierzchnię 65,23m2 i położony jest na drugim piętrze w apartamentowcu. Całość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | balkon | miejsce postojowe W garażu Do wynajęcia mieszkanie w samym sercu miasta! Mieszkanie na osiedlu zamkniętym, składa się z trzech pokoi - salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł52,02 m² 12 302 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,02 m2 przy ulicy Podchorążych na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja Złotno to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł85,21 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowy apartament z osobną kuchnią i spiżarnią, oraz 2 balkonami, położony w Centrum Łodzi, na ulicy Tylnej. Eleganckie, prestiżowe, nowoczesne osiedle blisko centrum miasta Obok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 702 zł53,01 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 229 zł58,51 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% pcc. Klucze na już. 0%prowizji. W centrum Łodzi czeka na Ciebie atrakcyjne M4 z garderobą (możliwość dokupienia dużego garażu). Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja która zarazem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 580 zł85,40 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe 4 pokoje z dużym balkonem przy terenach zielonych Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,40 m , położone w nowoczesnej, kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

460 000 zł45,30 m² 10 154,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnego mieszkania w nowej inwestycji na Dąbrowie w Łodzi! To przestronne mieszkanie o powierzchni 45,3 m znajduje się.